Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hejőszalontán a jobbik áramot...

Hejőszalontán a jobbik áramot lopott. Etikus ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
25%
20:32-nek van igaza. A csokilopás és az emberölés rohadtul nem egy kategória.
2011. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
22%

úgy gondolom...legyen...


Hát ez nem egyértelmű dolog???Hová tűnt az értékrend???


Ha már ott tartunk,hogy mit gondolok...Azt gondolom,hogy a balliberális politika és a Fidesz sarokba szorított patkány módjára próbál védekezni a Jobbik ellen,mert egyedül ez a párt,amelyik érdekelt abban,hogy megoldódjanak a problémák,és erre lassan az emberek is kezdenek rájönni.

2011. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
52%

" Olvasónk a Kuruc.info facebookos oldalára töltötte fel az alábbi, helyszínen készült képet"


Ugyan miért lenne egy facebookos kép független hiteles forrás? Mégis hogy képzelted? "Kedves nézőink most nézzék meg ezt a képet amin láthatják, hogy a cigusok már megint lopják az áramot, de persze ha a gárda tenné ugyan azt akkor a cél szentesíti az eszközt :)" Fősodratú média pedig nincs rendszerváltás óta, mindenki annak hisz aki akar, nincs cenzúra nincs hivatalos egypárti állami álláspont és egyéb ínyencségek.

2011. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
63%
és bal liberalizmus sincs, nem lehet egy modern pártot 20. századi értékrendek közé szorítani
2011. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Rendben van.Mindenki a saját belátása szerint döntse el,hogy a kép hiteles vagy sem.Szerintem igen,ez a kép valóban hiteles.Határozottan meg vagyok győződve róla.Ha lenne egy kis időm szívesen kikeresném a helyszínen készült videofelvételt is olyan forrásból,amit hitelesnek tartasz,és egybevetném a kettőt.Őszintén hiszem,hogy nincs erre szükség ahhoz,hogy belássuk a valóságot.


Nincs fősodratú média???


Szerintem feküdj le,mert részeg vagy:)

2011. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
10%

20.46


Nagyjából egyetértek.A pontosság kedvéért:


Van nemzeti oldal,és van mindenki más.


Bal liberális alatt a Magyar Szégyen Pártját,a Lankadatlan Magyarelleneség Pártját és az ehhez köthető,ezzel hasonló gondolkodású szervezeteket,személyeket és médiát értettem.

2011. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
56%

"Van nemzeti oldal,és van mindenki más. "


ilyesmit utoljára a rákosi rendszerben mondtak, csak akkor a nemzeti oldal kommunista volt...

2011. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nem.Ilyet utoljára Vona Gábor mondott:)


[link]

2011. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
49%
ugyértettem a nemzeti hacacáré előtt
2011. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem etikus.

De azért a gyilkosság és az áramlopás valóban nem ugyanaz a kategória.

2011. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!