Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondolsz az MSZP országgyű...

Mit gondolsz az MSZP országgyűlési munkájáról a jelenlegi ciklusban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

"Ha az ellenzék részt venne benne,akkor is csak az kerülne bele,amit a Fidesz akar."


Nekem az a véleményem, hogy először részt kellene venni az alkotmányozásban, és hogyha valóban csak az kerül az alkotmányba, amit a FIDESZ akar, akkor fel lehetne érvként sorakoztatni a visszadobott javaslatokat, akkor lenne egy alapja a kritikának.

Az nem alap, hogy ha benne maradtak VOLNA az alkotmányozásban akkor biztosan nem fogadták VOLNA el a javaslatokat.

Sajnos ez az alkotmány éppen azért FIDESZ alkotmány, mert az ellenzék ezt így akarja.

2011. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 BlackSword ***** válasza:
39%
Nézd utolsó!!! Csak Te vagy olyan naív, hogy ilyen butaságokat írj... Itt szerintem mindenki tudja, hogy az egész fidesz úgy táncol, ahogy Viktor fütyül... És a mi hőn szeretett Viktorunk csak azt engedi, ami a saját fejéből pattan ki... Ezt hívják megalomániának, ami pedig betegség... Ergo egy beteg ember irányítja az országot...
2011. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

De nem érted BlackSword, hogy ha meg sem próbálják, akkor milyen alapon hivatkoznak erre? Hol a bizonyíték? Én sem kedvelem as Fideszt (finoman fogalmaztam), de attól még az MSZP nem lesz jobb náluk.


A síráson kívül mást nem nagyon csinálnak, próbálják alkalmazni a Fidesz ellenzéki taktikáját, de hát egy ekkora bukás után ez már nagyon a vicc kategória.

2011. ápr. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Ergo egy beteg ember irányítja az országot..."


Mikor nem?

2011. ápr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Dick Esmen ***** válasza:
41%
Ugyanazt csinálja mint a Fidesz az elmúlt 8 évben(inkább 4).Csak hát a Fidesznek azt lehet a többi pártnak meg nem.Vagy hogy is van ez kedves fideszesek?
2011. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 BlackSword ***** válasza:
30%
Sverdans!!! Próbálhatsz Te kitámasztás nélkül a homokba is kutat ásni, de teljesen felesleges, mert a homok vissza fogja tölteni a lyukat, amit addig ástál... A tiltakozásnak nem csak az a módja, hogy véres/habzó szájjal ágálsz, hanem az is, hogy nem aszisztálsz egy dologhoz, nem veszel benne részt... Jelen estben a 2/3-os királyságban semmit nem ér az ellenzék szava még akkor sem ha a 3 kellenzéki párt összefogna (amit valljuk be: nem sok esély van)... Tehát úgy is csak a hőn szeretett Viktorunk gondolatai kerülnek bele... Én sem vennék részt egy olyan tanácskozáson, ahol hiába szólalok fel, hiába vannak értelmes gondolataim nem veszik majd figyelembe... És szerintem Te sem tennél ilyet...
2011. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán mégis kutya kötelessége lenne az MSZP nek azon igyekezni, hogy az egyre szűkebb demokratikus kereteket is kitöltse, a csökkenő lehetőségeket is kihasználja. Azért lettek megválasztva, hogy az aktuélis szabályok, és keretek között a saját szavazóik érdekeit képviseljék, és minden tőlük telhetőt megtegyenek.

A politika nem hisztiparti, hogy ha nem tetszenek a szabályok, akkor majd jól nem játszok.

Szerintem.

2011. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudnak kibontakozni, mint ellenzéki párt.

Akármit mondanak a Parlamentben, a többi párt képviselőjének elég csak a 8 évükre hivatkozni és máris hiteltelenekké válnak. Ezért már be sem szeretnek járni az Országgyűlés üléseire. Meg amúgy sincsen mostanában idejük rá, mert vagy valamilyen külföldi lejáratókampányt készítenek elő, vagy helyezkednek a párton belül és készülnek a nagy Mesterházy Gyurcsány összecsapásra. Hiszen csak egy maradhat. Egy, aki mindent visz.

2011. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Olyan ez kicsit, mint az a képzeletbeli bírósági tárgyalás, ahol a bíró felszólítja az egyik tanút (al, vagy felperest), hogy sajt nézőpontjából mutassa be a történteket. Erre a tanú azt mondaná, hogy "Nem mondom, mert a bíróúr úgysem hinné el".

Azután amikor már megvan az ítélet, akkor fellebbezne.

Szerintem ez így ebben a formában nem normális dolog.

2011. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!