Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem fél az MSZP, hogy a...

Nem fél az MSZP, hogy a mostani nyugdíjasokat, közszférában dolgozókat érintő megszorítások miatt elveszítheti a szavazótáborát?

Figyelt kérdés
Eddig az MSZP-re szavaztam,de a következő választáson nem! Hittem és becsaptak!!! Érintett vagyok, mint 2012-ben nyugdíjba vonuló köztisztviselő.3 év múlva már 40éves szolg.idővel fogok rendelkezni, de nem mehetek el.Arra megy ki a játék,hogy süketen, félig vakon megdögöljek a munkahelyemen,tehát nem kell fizetni nyugdíjat.Jelenleg 8 hónap a felmentés, de tervezeik a megkurtítását.Az utolsó filléremig adóztam,megfizettem a járulékokat, 40 éve alatt alig voltam beteg. Ennyit ér a becsületes munka. Most lehet azt mondani,hogy eddig jól éltem és beláthatnám,hogy kellenek a megszorítások, de eddig sem éltem jól.Nem jól,csak kiszámíthatóan. Valamit nagyon elrontottak, és már nem bízom bennük. Nagyon magas fizetéssel rendelkező emberek (legyenek bármely párt tagjai) mondják meg, hogy mennyi pénzből kell éhendögleni. Milliós fizetés jár, max.100.00.-Bruttó gyed és 28.500.-bruttó gyes NEM! Szomorú és felháborító!!!!
2009. ápr. 24. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

Ki segített a Fidesz-nek elveszateni a 2002-es választásokat? Kövér László.

Ki segített a Fidesz-nek elveszíteni a 2006-os választásokat? Mikola István.

Ki segített elveszíteni (az ugyanis már el van veszítve)a Fidesz-nek a pécsi, időközi polgármester választást? Páva Zsolt.

A jövő évi parlamenti választásokra is megvan vagy meglesz a megfelelő emberük.

2009. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem hülyék és mazochisták mindig lesznek.
2009. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!