Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a jobbik hatalomra jutna,...

Ha a jobbik hatalomra jutna, ki fogja írni a kétes kérdéseket népszavazásra?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, fog e különbözni a többi párttól ebben a tekintetben, vagy ugyanúgy nélkülünk dönt majd az embereket megosztó kérdésekben? én jobbikos vagyok, de ennek ellenére nagyon zavar pl két pontjuk: az abortusz betiltása és a kötelező hittan...szeretném, ha nem vennék el a szabadságomat abban, mit kezdjek a saját testemmel és hogyha már van gyermeken,hogyan neveljem azt. Nem akarom,h pl a lányom véletlenül neadj isten 17 évesen anya legyen,mert nincs más választása, és azt sem akarom,hogy hittannal tömjék a gyerekem fejét, mikor én nem nevelem őket kereszténységre...és úgy érzem, másoknak is vannak rajtam kívül ilyen apróbb kételyei a jobbik programjában...várható,hogyha már hatalomra juttatjuk őket, lesz bennük annyi becsület, hogy népszavazást írnak ki az ilyen kérdésekben?
2009. máj. 30. 14:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"

Akkor miért nem vezetik be a kötelező etikát és erkölcstant?"


Üzenem, hogy van ilyen tantárgyunk, és informatika tagozaton tanulok, és még csak nem is egyházi suliban...

18/f(végzős)

2009. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha egy nőt megerőszalkonak és teherbe esik akkor is szülje meg,egész hátra lévő életében szenvedne az a gyerek hisz nem szerelem gyümölcse hanem egy erőszaké.Álszentkedés ez az egész abortusz dolog.
2010. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!