Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Várjátok már 2014-ben a...

Várjátok már 2014-ben a jobbik választási győzelmét?

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom. A jobbik szerintem jobban tudná kezelni a cigánykérdést, mint a mostani kormány.


Hajrá jobbik! :))


2012. márc. 28. 19:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/131 anonim ***** válasza:
28%
Az önkéntesek miből élnek egyébként? Miből tartják fenn magukat, a felszereléseiket honnan szerzik ill. cserélik ha szükséges? Tudom, munka után a családjukkal való együttlét helyett az utcákat róják majd a cigányokat követve ingyen és bérmentve. Én beszélek marhaságokat, miközben te nem vagy azzal tisztában hogy nem az őskorban, hanem az EU - ban élünk.
2012. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/131 anonim ***** válasza:

No és nem ezt teszik jelenleg is? Én nem tudok róla, hogy a gárdisták jelenleg kapnának fizetést.


"nem az őskorban, hanem az EU - ban élünk."


Érdekes, az összes szomszédos országban vannak ilyen alakulatok, és ők is az EU-ban élnek, nem?


Mindjárt kijavítasz...

2012. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/131 bumbi02 ***** válasza:

Olyan intelligens és művelt, hogy nem érti meg, ingyenes, mert önkéntesekről van szó. De ő fenntartásról beszél... Jól van bumbi, akkor szervezzük át a rendőrséget potom kétszáz milliárd forintért, aztán meg itt fogsz sírni, hogy mirefel ennyi az adó.


AKkor vezessük le...


Önkéntesek. Tehát fizetést nem kapnak érte. Nincs felszerelésük.

Önkéntesek, tehát fizetéshiányában valami munka mellett fogják ezt végezni. Kérdem én. Ha napközben dolgozol munkahelyeden, és utána mész "csendőrködni" , akkor mennyi energiád lesz csendőrködni? Illetve akkor elég lenne 3000 fő? 8 óra munka után ha csak 4 órát csendőrködsz (tehát este 9re hazaérsz, és "van" időd a családodra) akkor sehol se tartunk...

Két munkát egyszerre nem lehet 100%osan csinálni...

Ehelyett ha 8/12/24 órás műszakokra bővítik a rendőri állományt-> nő a foglalkoztatottság,

-> teljesen a rendfentartásra koncentrálnak, nincsenek mással elfoglalva

->van felszerelésük



Az önkéntes csendőreid otthonról hoznak majd fahusángokat? Meg egyenruhát majd úgy szabatják maguknak?:)

2012. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/131 anonim ***** válasza:

"akkor mennyi energiád lesz csendőrködni?"


Szerintem több energiájuk van, mint a rendőröknek, mert a minap is a Hősök Terén önként jelentek meg, a rendőrök meg parancsra.


"Ehelyett ha 8/12/24 órás műszakokra bővítik a rendőri állományt"


Ja hát a 24 órás műszakra bővítéssel sokkal több energiájuk marad, nem? Úgy ontod magadból a hülyeséget, hogy közben még öngólt is lősz, csodálatos...


"teljesen a rendfentartásra koncentrálnak, nincsenek mással elfoglalva "


Ja, csak ott alszanak közben a stadionoknál a járőrautóban.


"Az önkéntes csendőreid otthonról hoznak majd fahusángokat? Meg egyenruhát majd úgy szabatják maguknak?:)"


Pontosan úgy.

2012. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/131 bumbi02 ***** válasza:

Szerintem több energiájuk van, mint a rendőröknek, mert a minap is a Hősök Terén önként jelentek meg, a rendőrök meg parancsra.


Na igen. Egyszer megjelenek ott én is ha kéred. Sőt ha kell egyszer kihagyok kétnapi alvást is.. De nem rendszeresen. Nem ugyanaz.



Hülyeségeket egyelőre nem én írom itt, hiszen teljesen abszurd hogy majd 3000 ember főállásban fog dolgozni, és emellett még elmegy csendőrködni.. HATÉKONYAN. Még mindig nem mondtad el hogy miért nem jó megoldás a rendőrséget átszervezni?


Nem vagyok idős, nincs nagy munka- vagy élettapasztalatom.. De dolgoztam már 2 hónapot úgy hogy 7kor mentem dolgozni (napközben 3 óra pihenő) 22kor értem haza... 2 hónapig is elég fárasztó volt csinálni, nem hogy tovább.. Főleg hogy a rendfenntartás nagyobb felelősség mint szálloda konyhán dolgozni..

2012. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/131 anonim ***** válasza:
Fahusángok a vasvillák ellen, szép kis csata lenne. Annak idején láttam egy hasonlót még évekkel ezelőtt, persze csak messzebbről, ott két roma család esett egymásnak ilyen felszereléssel. Mit ne mondjak, épületes látvány volt amíg a rendőrök ki nem értek. Nézd, felőlem annyi önkéntes járkálhat a veszélyes körzetekben munka után amennyi akar, végül is a közrend biztonságának a fenntartása nagyon fontos dolog, azt hiszem ezt még Bumbi sem vitatná. Csak ne olyanok legyenek mint a legtöbb polgár őr akit eddig láttam hogy egy kis fuvallattól már el is szállnának. Oda olyan emberek kellenek akik közbe is mernek lépni ha kell, akár puszta kézzel is. Talán így volna értelme. Viszont ehhez nem kell feltétlenül a jobbik, ehhez némi törvény módosítás szükségeltetne. Persze mint minden ilyen esetben a visszaélés gyanúja is felszínre törne, jogi bonyodalmak sorozatát indítaná majd el, vagyis nem tudom mi lenne a megoldás. Az tény Bumbi, hogy vannak olyan helyek (azt hiszem kár felsorolni őket) ahol mindennaposak a lopások, atrocitások, és nem sok minden történik. Majd ha vér is folyik, ezt szokták mondani. Csak akkor már túl késő.
2012. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/131 bumbi02 ***** válasza:

Vannak ilyen helyek, elismerem.. Jártam is ilyen helyeken.. (szerencsére nem ilyen helyen lakok)


De erre a megoldás a rendőrség bővítése, átalakítása lenne. Akik kapnak kiképzést is, nem egy ilyen "nemzeti érzelmű polgárőrség"

2012. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/131 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen igazad van, nem véletlenül írtam oda hogy puszta kézzel is. Akik komoly kiképzést kapnak, azok képesek csak erre, fahusángokkal hadonászó egy szálbél embereket egy jól képzett késes azonnal elintéz, kivéve ha nem orvul vágják fejbe. Annyiban mégis igazat adok a vitatkozó hozzászólónknak, hogy akkor valóban a rendőrség hatáskörét, átszervezését, létszámnövelését kellene megoldani hatékonyabban, mert sajnos a közbiztonság ma nem áll a helyzet magaslatán. Most éppen arról szól a rendőrség hogy aki 50 helyett 51 - el megy azt meg kell büntetni 30 000 forintra, mert nagyon kell a pénz. Nem egy olyan településről is tudok ahol lesik a kocsmák előtt a bicikliseket és ahogy kijön az illető máris mennek szondát fújatni velük. Természetesen ez is fontos, büntessék meg a részeg bicikliseket is, mert veszélyesek, de amikor mellettük elszáguldhat minden gond nélkül egy luxus autó ott kezdődik a baj. Én sem ezt várnám a rendőrségünktől. Minket, akik jó helyen is lakunk, és még belénk se kötött soha senki, nem érezzük át valószínűleg úgy mint akit már támadtak meg ilyen alakok, és az élete veszélyben forgott, netalán meg is verték.
2012. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/131 bumbi02 ***** válasza:

Igen, valamilyen szinten "könnyen" beszélünk, hisz részemről semmi komoly attrocitásom nem volt még, ahol hiányoltam volna a rendőri jelenlétet.


Ennek ellenére, semmi se indokolja hogy egy külön szervezetet hozzanak létre, csendőrség néven, ha már van egy rendvédelmi szervünk, akkor fejlesszük fel azt a kívántaknak megfelelően. MI a garancia arra hogy a csendőrség jobban működne?

2012. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/131 anonim ***** válasza:
Semmi. Csak akkor fejlesszék is a rendvédelmi szervünket olyan szintre, hogy biztonságosabbak legyenek főként a veszélyesebb zónák, de maga az egész ország is. Csak tudod itt megint az jön hogy de hát nincs rá keret. Mindig ez lesz a vége, ami sajna igaz is, mert valóban nincs szinte semmi olyan terület ahonnan át lehetne csoportosítani. Persze vannak értelmetlen dolgokba ölt pénzek, azokat kellene ilyen célokra felhasználni.
2012. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!