Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Várjátok már 2014-ben a...

Várjátok már 2014-ben a jobbik választási győzelmét?

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom. A jobbik szerintem jobban tudná kezelni a cigánykérdést, mint a mostani kormány.


Hajrá jobbik! :))


2012. márc. 28. 19:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/131 anonim ***** válasza:
96%

Ja és igen! Rohadtul elegem van belőle hogy folyamatosan jogászok mondják meg a gazdaságpolitikánkat! Pláne olyan aki még jogász sem volt!!

Lehet szidni a közgazdászokat de ők alkottak a legkevesebbet az elmúlt időben! Lehet hogy szart csinálnának ők is de jó lenne egyszer kideríteni! Csak politikusok dolgoztak és lőzungokkal etettek minket...

2012. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/131 bumbi02 ***** válasza:
78%

Közgazdászok azért értelmesebben szoktak nyilatkozni.. Lásd Bokros elképzelései hogy mi tenné helyre a gazdaságot.. neki vannak azon kívül is elképzelései minthogy:

- talpra állítjuk a magyar mezőgazdaságot

- megszüntetjük a munkanélküliséget

- visszaszorítjuk a feketegazdaságot

- kilépünk az EUból...


Kb ilyen üres lózungokat hallani a jobbiktól, de azt hogy melyiket hogyan csinálnák meg.. vagy hogy mi lenne akövetkezménye.. semmi..

2012. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/131 bumbi02 ***** válasza:
84%
Múltkor hallottam nyilatkozni Morvait az EU-ból való kilépésről, és meglepett hogy ő is csak azokat lózungokat tolta mint itt gyíkon az emberek... Elég elszomorító.. EU képviselőként felveszi fizetését és papol arról hogy ki kell lépni.. Meggyőző.
2012. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/131 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem a kormánypártot, de örülök, hogy más képviselők is ülnek ott, akik szintén nem. Teljesen illogikus azon agyalni, hogy miért van EU-s képviselő, ha nem értenek egyet az EU politikájával.
2012. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/131 anonim ***** válasza:
39%

"Nem lehet a segélyt csak úgy elvenni.. "


Persze hogy nem, a magyar nemzet kutyakötelessége, hogy az idők végezetéig etesse a parazitákat.


Olyasmi, hogy a gyermekek utáni támogatás adókedvezmény formájában jelenjen meg (magyarul az jár jobban, aki úgy vállal gyereket, hogy dolgozik is) még fel sem merült a kedves kormánypártoknál.

2012. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/131 anonim ***** válasza:
48%

Félig sírva, félig nevetve olvastam végig ezt a sok "szakértői" hozzászólást. Még szerencse, hogy az interneten utána lehet nézni a tényeknek, valószínűleg ezért is a Jobbik uralja az internet magyar politikához köthető részét.


Először is a Jobbik nem a műveletlen, iskolázatlan réteg gyűjtőpártja:


"Az eredmények – egyes hagyományos, offline közvélemény-kutatásokkal összhangban – a Jobbik táborával kapcsolatos azon téves felfogást kérdőjelezik meg, miszerint a párt támogatói többségükben az „átmenet vesztesei”, azaz a hátrányos anyagi helyzetben lévő, munkanélküli és alacsony iskolázottságú rétegek lennének."


[link]


[link]


politicalcapital.hu/wp-content/uploads/Jobbik_Facebook.pdf


EU zászlót nem csak mi égettünk, hanem pl lengyel testvéreink is, arról nem beszélve, hogy Görögországban szinte mindennapos dolog. Ez nem egy nemzet zászlaja, hanem egy szervezeté, amelyet tettei alapján ítélünk meg. A géppuskás arab hasonlathoz szinte nehezemre esik hozzászólni, mert annyira szánalmasra sikerült, hogy szinte méltatlan. Egyébként egybemostál minden arab embert, és géppuskás, barbár lövöldözőnek állítottad be - ha valami, akkor ez rasszizmus.


http://www.youtube.com/watch?v=YPzqM5bk2cU


http://www.youtube.com/watch?v=d6K1UY-I8Yc


[link]


[link]


Igenis neves közgazdászok is kiálltak már a Jobbik gazdaságpolitikája mellett, nem mellesleg a frakciójában is ül néhány neves szakértő, pl Volner, Nyikos, Rozgonyi, Bertha. Mások nézeteiket osztják, vagy éppen rendezvényükön is felszólalnak, pl Varga István, Bogár László, Lóránt Károly. Bocsánat, de nincs kedvem ennyit linkelni, a Google a barátod.


Az, hogy Magyarország elsődleges bevételi forrása nem a mezőgazdaság és az arra felépülő feldolgozóipar illetve a vízforrásokra épülő turizmus lehet, az szerintem viccnek is gyenge. Ha egy kisiskolásnak megmutatom a térképet, aki most ismerkedik a földrajzzal, még ő is simán rávágná a választ.


A Jobbik a Németország - Törökország - Oroszország háromszögben képzeli el Magyarország kapcsolatait. Emellett kölcsönösen előnyös lehet a lengyelekkel és a perzsákkal való gazdasági kapcsolat is. Mindemellet Ázsiában nem egy olyan nép él, akik nem csupán szövetségest, hanem egyenesen testvéreket, rokonokat látnak bennünk.

2012. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/131 bumbi02 ***** válasza:
86%

Utolsó! Akkor mondd már el hogy Vona miért nem mert kiállni Bokros ellen egy vitában? Ha ilyen szakértő gárda van mögötte, miért nem készítették fel, ha jó a programjuk akkor a program védhető is. Az a baj hogy a programjukat olvasva nem tudtam eldönteni hogy most miért kéne ide szavaznom.. Olyat írok neked én is, beleírom cigánykérdés, magyar mezőgazdaság, felelősségre vonás, elmúlt 20 év, magyar gazdák.. azt szerzek szavazatokat...



Kiindulok a Jobbikos ismerőseimből, Jobbikos hozzászólókból itt gyakorikérdéseken, én azt látom hogy nagyrészüknek baja van a müveltséggel.. magyar törivel.. (közgazdaságot már ide se írom, mert az nem alapmüveltség..) a kultúrális vita formáival.. (persze kivételek vannak)


Feltettem egy kérdést hogy miért jobb a Jobbik, illetve hogy 10 érvet mondjatok Jobbik mellett... 1 hónapja várom most már lassan az értelmes érveket mellette.. de csak kapom újra és újra ugyanazokat a "szlogeneket" amiket bármikor hallhatok, de semmilyen gondolat nincs mögötte. NIncs saját gondolata a többségnek (ez már nem csak a Jobbikosokra vonatkozik.. csak ők azt hangoztatják hogy csak őket nem vezetik meg mindenki más birka) ismételgeti azokat amiket olvasott neten, és ennyi. Felelősségteljes szavazóréteg. Az.

2012. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/131 anonim ***** válasza:
7%

Legalább tízszer megkértelek már rá, hogy tanuld meg leírni a kulturális szót (ha már előszeretettel kéred számon a műveltséget a Jobbikosokon), mindezidáig sajnos foganat nélkül.


Azt már nem is kezdem boncolgatni, hogy egy MSZP-s hangulatkeltő ember vagy, a mondandód általában mindig ugyanaz, mintha legalábbis a hozzászólások számára kapnád a fizetést a párttól, tartalomtól függetlenül.


Most látom, hogy a műveltség szót sem tudod leírni, mindegy is.

2012. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/131 anonim ***** válasza:
50%

Vona történelemtanár, és nem közgazdász, nem az ő feladata gazdaságpolitikai vitát folytatni. Egyébként rohadt nagy tévedésben vagy, ha azt hiszed a Jobbik nem mer kiállni nyílt vitára, ugyanis mindig ők kezdeményezik. Még választ sem szoktak kapni.


[link]


[link]


[link]


Amikor a Jobbik választás előtti programját bírálod, akkor vedd figyelembe azt is, hogy neki volt egyedül. (sic!) A választási program nem egy mindenre kiterjedő részletekbe bocsátkozó tanulmány. A részletek megtárgyalását és végrehajtását a parlamenti munka folyamán viszik véghez. A Jobbik számtalan javaslatot és módosítást nyújtott be, a párt képviselőinek a számához mérten szerintem a legtöbbet. A vitákban a legaktívabban vettek részt, övék a legtöbb felszólalás, ebben viszont egészen biztos vagyok.


Szerencsére nem a te tapasztalataid döntik el, hogy milyen a Jobbik szavazóbázisa. A te állításoddal szemben állítottam fel egy politikai felmérést/elemzést - hozzáteszem, hogy szerintem az is tompít.


Senki nem fogja a kedvedért 10 pontba foglalni a Jobbik álláspontját, csak azért, hogy kiélhesd rajta kicsinyes ösztöneidet, és úgy érezhesd, pontról-pontra megcáfolhasd. Ez egy ettől sokkal összetettebb témakör. Napról-napra bizonyítják a parlamentben, hogy ők azokat az érveket képviselik, amiért rájuk szavaztak a választóik.


Önálló gondolatokról meg inkább ne beszéljünk. Ebben a topicban és általában a gyk-n is jellemző, hogy a jobbik ellenes fórumozók folyton csak a balliberális médiumok által rendszeresített üres frázisokat puffogtatják, és csúsztatásokat, ferdítéseket alkalmaznak, amiket tényekkel nem tudnak alátámasztani.


Az meg, hogy tőlünk várod a megoldásokat, javaslatokat...Azért választottuk meg őket, mert bízunk bennük, hogy méltóan képviselni tudják és akarják az érdekeinket. Bizalmunkat egyelőre maximálisan megszolgálták.

2012. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/131 anonim ***** válasza:
34%

a Jobbikra két dolog miatt fogok szavazni

nem volt még "igazságbeszédük" és nincs egy scmitt plagijuk

jó lehet h még lmp lesz belőle majd meglátjuk

2012. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!