Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Féltek a Jobbiktól és a...

Féltek a Jobbiktól és a radikális szervezetektől? Miért

Figyelt kérdés
Nemzeti Őrsereg, Magyar Gárda 2 szárnya, Védreő Honvédaira gondolok például. A kérdést nem állásfoglalásnak szánom mellettük vagy ellenük?
2009. jún. 22. 19:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
62%
Jájj mi mínnyájan resketünk.Jönnek a kopász szkínderek és élveszik a segílykét.Ném fógjuk tunnyi többet szemét mágyár gádzsókat kirábolni,legyilkálni és lehet félszámolják a máffiánk is...Jáájj isteném..jááj.Én már csak Orbán fajtársunkba hiszék és légfőbb émberébe Fárkás Flóriánba, aki színtén ami drága vérünkből való,ők májd féltartóztatják a gárdát 2 pofánnal és megvídenek mínket.
2009. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
70%

16:14-es okos ember. én is így gondolom.

Én azért viszont félek, mert zsidó vagyok. És nem örülök, mert a Magyar Gárdát, a meg nem oldott cigánykérdést égőnek tartom Európában. Úgy gondolom, hogy ezek a 21.században, már nem kellene, hogy kérdések és problémák legyenek. De legalább kérdések ne. Jobban örülnék, ha a természetvédelemmel foglalkoznánk pl. na jó, nem megyek bele az utópikus elképzeléseimbe. És nem szeretném azt sem, ha a történelem megismtelné önmagát. Nem szeretem, ha olyan embereket hallok beszélni, akiknek nincs hozzáértésük és úgy érzem, hogy ennyi erővel én is alakíthatnék pártot. És azt nagyon nem szeretem, ahogyan ma Magyarországon működnek a történelem szakok. Mind a pécsi, mind a pesti BTK-án. ( a többit nem imerem)

2009. jún. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
67%

ÉLJEN A JOBBIK,A GÁRDA,ÉLJEN VONA a hazamegmentője.

Szimpatizáns vok,úgyhogy aki szkeptikus fog még nézni,amikor rendet tesznek és minden jobb lesz itthon.Jah éas nem kellene a CIONISTA médiát böngészni,mert ellenünk vannak.SZEBB JÖVŐT.

2009. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%

Előzővel egyetértek nagy vonalakban.

A Jobbik térnyerése csak reakció arra, hogy az elmúlt húsz évben mennyit hibáztak és töketlenkedtek a hatalmon levők.

A Jobbik legalább kínál valamit. Biztonságot, önbecsülést, gazdaságvédelmet.

Hugo Chavez is hasonlókkal lett nagyon népszerű a tömegek szemében amikor népszerűsége csúcsán nyert Venezuelában, aztán mára ő is csak egy dél-amerikai diktátor lett...

Leng az inga. A gyenge kezű kormányok után az emberek mindig is áhították a "kemény kéz" politikáját, ami mindig oda vezetett a történelemben, hogy a kemény kezű politika és vezetői vagy penetránssá tették a forradalmat - lásd pl. Lenin és Sztálin működését - vagy a kemény kéz egyre mélyebbre hatolt a társadalomban, míg végül az emberek egy "Nagy Testvér" függő alattvalói lettek, - pl. Napóleon, Hitler vagy akár középkori szinten Nagy Péter vagy az "Igazságos Mátyás király" esetében.

Az akkori főurak a visszalendülő inga miatt akartak egy Dobzse Lászlót királynak őutána, "akinek az üstökét a kezükben tudják tartani".

A Jobbik féle megoldásokkal az a baj, hogy ha hatalomra jutnak, eleinte tényleg megvalósítanak pozitív dolgokat, - lásd a Harmadik Birodalom gazdaságpolitikáját 1933-39 között - de a dolgok természetéből adódóan ragaszkodni fognak a hatalomhoz és idővel a "hatalom célja nem más, mint a hatalom maga". Szintén idézet az 1984-ből...

A radikális megoldások néha szükségesek, de csak ellenőrzött körülmények között. Erre volt jó módszer az ókori Római Köztársaságban, hogy rendkívüli veszély esetén hat hónapra diktátort választottak, akinek a kezében minden hatalom összpontosult, aztán miután a mór megtette a kötelességét, a mór mehetett.

Képviseleti demokráciában viszont nincs párt, ami csak addig akar működni, amíg megoldja a dolgokat...

2009. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
69%
Uccsó látod te a tények háta mögé tudsz nézni,téged már nem tud megfertőzni a ZsDSZ klub a TElAviv2,vagy a CsintalanTV.Aki meg sötétnek látja a jövőnket annak ajánlom hogy menjen le egy ORK telepre este aranyban kíváncsi vagyok,hogyha kirabolnak Kolompárrék és mész a SÜNökhőz,akkor vajon ki lesz a hibás,hát persze hogy te mert MAGYAR vagy és nem mozdonyszőke.És nem lényeg úgy látom a sok sztárnak aki a Jobbikot szidja,hogy a Szocionista Libajnaiék vagy a Zsicidesz eladja hazánkat Izraelnek,ebbe gondoljatok már bele mielőtt a Jobbiktól félnétek,hogy ők a magyarok mellett vannak,jah hogy ezt nem mondja be a ZsLáger rádió vagy a ZsDSZ klub,vajon miért?Tessék gondolkodni.
2009. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
74%

Nem félek a radikális szervezetektől, mert tudom, hogy nem érhet bántódás. És nem azért, mert magyar vagyok. Azért, mert tisztességes ember vagyok, és ezt így vagy úgy de látni lehet az emberen. Másrészt pedig hallottatok már olyat, hogy a Gárda cigányt/zsidót vert/gyilkolt meg? Mert én még nem.... Azért, mert ilyen nem történt. A Magyar Gárda évek óta (nem tudom mikor alakult, de van legalább 2 éves úgy emlékszem) csak hasznos dolgot tesz, aki fél tőlük, azoknak csak a jelenlétüktől félhetnek - ugyanis senkit nem bántottak. Sőt, nagyon jó dolgokat tettek, pl. kenyeret osztottak a ténylegesen rászorulóknak, vért adtak, Galgagyörkön megmentettek egy házaspárt a biztos haláltól, segítenek a szabolcsi károsultakon stb.


Az a véleményem, hogy akinek tiszta a lelkiismerete, annak nincs oka félni - bőrszíntől függetlenül. (Csak úgy megjegyzem, hogy a helyi Gárdában is van 2 cigány is. Önként léptek be és nagyon jól kijönnek a társaikkal.)

2009. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
74%
Mi magyarok nem félünk, de a cigány igenis féljen! Hogy van az, hogy a cigány megteheti hogy ellopja a terményemet, az ingóságaimat, és nem büntetik meg, mondván megélhetési bűnözés. Miért nem dolgozik? Annyi segélyt kap, hogy hülye lenne dolgozni! A magyar mennyi segélyt kap? Negyedét se! Nyomorék beteg magyarok 60 év felett még dolgozzanak!? Mégis hogy? Ha családot akarsz alapítani keméyen törlesztened kell a lakáshitelt, a kocsihitelt stb. Egy átlag magyarnak 2-3 állásban kell dolgoznia, hogy ki tudja fizetni a számláit, etesse, iskoláztassa a gyerekeit! Fizeti a TB-t, és még így is keményen fizet a gyógyszerekért is! A cigány gyereke ingyen kapja a tankönyvet, mégis év végén kidobja a kukába. Aztán mikor évet ismétel, ugyanúgy megkapja ugyanazokat INGYEN! Egész nap henyélnek, egészségtelenül élnek, a mentőt taxinak használják, a mentősnek kést nyomnak a nyakához, az abortusz ingyenes nekik (már ha igénybe veszik ugye) és még sorolhatnám! Én ápolónő vagyok, tudnék mesélni hogy a kórházban is mit művelnek! Na ezért kell a jobbik, hogy ezeket az élősködőket megfékezzük! Más nem mer velük szembeszállni. Csak nem tudom miért.
2009. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
74%
(Az előző válaszhoz kapcsolódóan): Az abortusz legyen nekik csak ingyen. De viszont a szülésért fizetniük kellene.
2009. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
70%
Tudjátok mit? Hitler is így kezdte. Eleinte csak tábornok volt, aztán szépen lassan hatalomra került. És sikerült kiirtania európából tömérdek zsidót. Csak a gond, hogy nem a cigányokkal kezdte. Remélem, hogy a JOBBIK olyan lesz mint amit Adolf Hitler rendezett Európában. Ha egyszer nagyhatalomra jut, talán véget vet a cigányterror és a pénzéhes zsidók bűntetteinek. Ha én lennék Magyarország elnöke, első dolog az lenne, hogy visszahozom, a halálbüntetést.
2009. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
53%
Én nem félek tőlük, a pincérgárdisták röhejesek. Majd a rendőrség elintézi őket.
2009. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!