Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Félek a JOBBIKtól miért ne...

Félek a JOBBIKtól miért ne féljek tőlük?

Figyelt kérdés
Nem hiszek egyik pártnak sem, de a JOBBIKtól még félek is. Magyar vagyok tudtommal, magyarnak is érzem magam, szeretem ezt az országot minden csúnyaságával együtt, de úgy érzem a JOBBIK csak ronthat a helyzeten.
2010. febr. 8. 18:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
41%
Igazad van, a Jobbikra nem érdemes szavazni!
2010. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
46%

Féljél is tőlük!

Van miért.

Nem fognak megverni a származásod miatt, de attól még ugyanúgy sz@r lesz neked is, hogyha a Jobbik hatalomra kerül.

Én csak azért kívánom, hogy bejussanak a Parlamentbe (persze csak a mandátumok 5-10%-ával), hogy megmutathassák, hogy mit is akarnak és a nép végre kiábránduljon belőlük.


L

2010. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
74%

Olvasd el a programjukat, vagy nézd meg a kampánynyitójukat.

(Youtube-on megtalálható)

2010. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
55%
A Jobbiktól, és az általa képviselt gyűlölettől nem félni kell, hanem fellépni ellene. Menj el szavazni arra a pártra, amelyik neked a legszimpatikusabb, ezzel tehetsz a legtöbbet ellenük.
2010. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
76%
idézd a programból azt a részt, amely félelemre ad okot... talán a segélyrendszer átszervezése ijeszt meg? vagy a megélhetési gyermekszülés megakadályozása? (ha ezen kérdésekre igennel válaszolsz, a gyors roma származású vagy e tesztünk pozitív eredményt mutat)
2010. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
35%

egy hazatérő

2010.02.02. 13:22


"Szia Feri!

Talán 1 hónapja írtam neked innen a svájci határ mellől, s most szintén ezt

teszem, de már nem sokáig hiszen hamarosan végleg hazaköltözünk.Ebben a

dalaidon keresztül neked hatalmas részed van hiszen ha nem lettek volna az

üzenetek a számokon keresztül akkor talán senki sem nyitotta volna fel a

szememet hazánkkal kapcsolatban. Nem éreznék így ahogy most.

Minden porcikám azt a napot várja hogy ismét otthon éljek,dolgozzak és amit

lehet megtegyek a hazámért hiszen egy magyarnak otthon a helye.Őszintén szólva jó érzés, hogy ez őszintén jön belőlem mivel a múltban sajnos nem így gondolkodtam Magyarországgal kapcsolatban.Ennek az eredménye hogy Ausztriában vagyok feleségemmel.

A 2 új lemezed sikerült megvásárolnom, nagyon jók,köszi. Várom már a

"Magyarok Nyilai-t"!!!!!


Sok sikert és éljen a Jobbik!!!!


Üdv.:

xy"


forrás: fankadeli.hu

2010. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
56%

"idézd a programból azt a részt, amely félelemre ad okot... talán a segélyrendszer átszervezése ijeszt meg? vagy a megélhetési gyermekszülés megakadályozása? (ha ezen kérdésekre igennel válaszolsz, a gyors roma származású vagy e tesztünk pozitív eredményt mutat)"

Nem a program ijesztő bennük, hanem az egész fellépésük. És ez sokkal fontosabb, mint néhány üres ígéret.


L

2010. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
55%
A Jobbiktól csak azok félnek, akiknek nem tiszta a lelkiismeretük. Tolvajoknak, rablóknak, bűnözőknek, és főleg a hazaárulóknak van mitől félniük, akik ilyenek ne is szavazzanak a Jobbikra. Ha te úgy érzed, hogy egyik sem érvényes rád az előbb felsoroltak közül, akkor nyugodtan, tiszta szívvel ajánlom neked a Jobbik pártot, hiszen akkor téged sem az elszámoltatás, sem a mindenféle bűnözés (politikai, cigány...) nem érint. Viszont mindabban a jóban részesülhetsz, amit a leendő kormány kínál neked.
2010. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
41%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:13

Még mindig csak azt tudom mondani, hogy nézzétek meg a kampánynyitójukat.

2010. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
32%

"A Jobbiktól csak azok félnek, akiknek nem tiszta a lelkiismeretük. Tolvajoknak, rablóknak, bűnözőknek, és főleg a hazaárulóknak van mitől félniük"

És azt ki dönti el, hogy ki tartozik ezekbe a kategóriákba? Te? Vagy a Vóna Gábor?

Vajon miért jutnak erről eszembe a német koncentrációs táborok és a gázkamrák?


L

2010. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!