Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek kitől kér segítség...

Szerintetek kitől kér segítséget a nép, ha a rendőrség már tehetetlen?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt megkéseltek egy szerelmes párt,"egy 10 fős horda",lehozta az újság is!Természetesen nem lett meg a bicskás...A városiak felkérték a Jobbikot,hogy segítsenek ők!A jobbik felhívta a rendőrség figyelmét,hogy nem csak a trafipaxot kellene erőltetni,hanem az ilyen sutyókat begyűjteni!Rendőrség válasza,hogy nem tudnak mit tenni,ha a kamerák holtterében vannak!Pl:aluljárókban!Ez egy 100ezer fős város!Lehet ezért utálni a jobbikot a gárdájával együtt?Hogy ők fel állnak ellenük?

2013. júl. 11. 21:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:

Az poén,hogy nincs benne cigányozás és nagyon le van ültetve az egész sztori!Az újság se így hozta le,na meg én is másképp hallottam:

Tessék,nem másolom be olvassátok:

[link]

2013. júl. 12. 15:30
 32/68 A kérdező kommentje:
Utolsó mondatot ha olvassátok,egy kicsit nevetséges nem?Ott raboltak ki engem is,már 2 szer is.Utóbb a flekómat és a benne lévő 300ezret!Megtettem a feljelentést rá 1 hét múlva megkaptam a rendőrségi papírt,hogy tettes hiányában ügy LEZÁRVA!Párszor én felálltam ellenük,a vastag bőrdzseki védett csak meg,ami már tiszta lyuk!Sokan látták ezt is és egy magyar se jött segíteni,csak nézték,hogy valaki fel mert állni ezek ellen!Amikor már vége lett és tiszta vér voltam,akkor jöttek a magyarok,hogy "miben segíthetnénk"!?Egy köszönömmel talán,mert szégyenbe maradtak...Ez már évekkel ezelőtt volt,amikor az öreg tata sírdogált a padon,hogy kirabolták a cigányok!Én meg a kúrta magyar káromkodásommal kihívtam a sorosomat!Fél perc alatt megjelentek a csattogós cipőjű suttyúk,de minden irányból!Mit tehet a gárda,mit tehetek én,ha csak a magyar is csak sírni tud,hogy segítsen már valaki,mert ha én ilyet látok véletlenül,nem futok el!A médián keresztül elnyomják a gárdát,hogy "csúnya rossz emberek"...Bezzeg ha ott a baj akárkivel is személyesen,akkor már nem lenne bajuk velük,ha bevédik a nagy szájukat!De ha nem hagyják,mit tehetünk!Hajrá MSZP,hajrá FIDESZ...Szavazzunk rájuk,hisz ők olyan ügyesen tudják köpködni egymást:!Amerikai újságíró:"van a világon egy ország ami önmagával határos.."Na azt a cikket már nem találom,amiben ott az igazság!...
2013. júl. 12. 16:08
 33/68 anonim ***** válasza:
100%
A gárda mit csinálna ha odamész hozájuk de gőződ sincs ki rabolt ki? Nics ki elen fellépjenek.
2013. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 tetro ***** válasza:
Ha tudod, hogy ebben az országban minden másiknál rosszabb a közbiztonság, ráadásul a te környékeden folyton rablások vannak, akkor miért hordasz magaddal 300e Ft-t?
2013. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:

"A gárda mit csinálna ha odamész hozájuk de gőződ sincs ki rabolt ki? Nics ki elen fellépjenek."

Ez jó!Mit is mondott Vona?"Ha egy bűnöző is van a családban,akkor az összes rokonodtól meg lesz vonva a segély,ebből majd tanulsz fiacskám"Ez vonatkozik a magyarra is,csak a magyar nem igazán segélyezik!Ezért tök mindegy,hogy épp most melyik rabolt ki!Hajrá régi fideszes kijelentés "megélhetési bűnözés"!

2013. júl. 12. 16:38
 36/68 A kérdező kommentje:

tetro!

MERT végre megkaptam a 2 havi fizetésem kp.ban,a körbetartozás miatt!Örültem neki kb 15 percig!!!

2013. júl. 12. 16:41
 37/68 tetro ***** válasza:
Ez esetben csúnya szívás is volt a szerencsétlenség mellett. De nem hiszem, hogy ezt bárki meg tudná előzni. Nem állhat minden sarkon egy rendőr vagy gárdista. A bűnözés okait kell megszüntetni.
2013. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:
amíg az IQ-juk egyes számbeli,addig lehetetlent kérsz?Te hogy oldanád meg?Hisz ha olvastad a cikket,hogy az olvasni nem tudóknak is külön lerajzolták hogy mit nem szabad csinálni!
2013. júl. 12. 17:10
 39/68 A kérdező kommentje:
Látom nem megy a megoldás senkinek!Van több is!Vonjuk össze a Vona beszédjét,a bűnözést és egy másik dolgot:a Sterilizálás fogalmát!Választhatnak,vagy a segélyekből élnek,vagy kemény durva sitt,(bár ezek otthon érzik magukat ott)!Tehát nem kell itt fegyverkezni,elég lenne ha a sterilizálással be lennének fenyítve a bűnözők!Mert így nuku segély!És legalább a gyerekeink unokáink is megérik a "Szebb jövőt" dumát!
2013. júl. 12. 17:32
 40/68 tetro ***** válasza:
100%
Kérdező, ne haragudj, de korlátolt vagy. Hülyeségeket fröcsögsz, de egyetlen lépéssel sem gondolkodsz tovább. Sterilizálnád a bűnözőket? Mi van akkor ha tévesen téged ítélnek egy rablásért, és fél év múlva derül ki, hogy ott sem voltál? Kapsz golyónként fél millió kárpótlást, aztán köszönöd szépen? Vagy melyik bűnözőt sterilizálnád? Az ittasan vezetőt is?
2013. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!