Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek kitől kér segítség...

Szerintetek kitől kér segítséget a nép, ha a rendőrség már tehetetlen?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt megkéseltek egy szerelmes párt,"egy 10 fős horda",lehozta az újság is!Természetesen nem lett meg a bicskás...A városiak felkérték a Jobbikot,hogy segítsenek ők!A jobbik felhívta a rendőrség figyelmét,hogy nem csak a trafipaxot kellene erőltetni,hanem az ilyen sutyókat begyűjteni!Rendőrség válasza,hogy nem tudnak mit tenni,ha a kamerák holtterében vannak!Pl:aluljárókban!Ez egy 100ezer fős város!Lehet ezért utálni a jobbikot a gárdájával együtt?Hogy ők fel állnak ellenük?

2013. júl. 11. 21:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:
Nem akartam senkit megbántani,aki így vette a lapot azt sajnálom..mert "akinek nem inge...."Na és ha cikket nem amerikai írta akkor mi van?Netán egy tömegúszító magyar?Na azért utána járok ennek is!Akkor is látok benne igazságot!Lehet igazad van...sőt!
2013. júl. 13. 07:13
 52/68 A kérdező kommentje:

Kamu

Matekozzunk,ha én egyedül felállok a "horda" ellen,akkor a 100 ezerből-vond ki!Meg van?Ha többen állnánk fel,az összes ellen?Na meg van?:)

"Én inkább azon dolgozom, hogy jobban élhessek"-Jaj ez nagyon önző,ezt nem kellett volna!Az új generációkra gondolj!Ha a mienk már ilyen!56-osok is felálltak!Na tőlük példát lehetne venni!Mert legalább megpróbálták!Az Olasz Lazio drukkerek a magyar himnuszt énekelték a meccsek alatt!A sasok!!!Az itt a baj,hogy túl önző mindenki...Bocs de rohannom kell!Gondolkozz,hogy az új generációkkal mi lesz,ha nem állítjuk le ezt a folyamatot!Minden jót!

2013. júl. 13. 07:35
 53/68 anonim ***** válasza:
100%

Előbb is írtam, hogy mindenki maga dönti el, hogy mit áldoz fel.


Én nem áldozom fel az én és családom életét azért, hogy legyen mi megírnia az újságoknak.


Te megteszed, egészségedre. Történt valami? Felálltak többen is? Nem. Akkor vajon megérte azon kívül, hogy a rendőrség szemszögéből bűnöző lettél?


Belegondolva lehet, hogy neked nincs mit vesztened. Nekem van.


Én is szívesen "felállnék" ha azt látnám, hogy körülöttem van erre esély, hogy követik. De nem fogják. Ha mártír akarsz lenni, akkor tedd bátran.

2013. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:

"Én nem áldozom fel az én és családom életét azért, hogy legyen mi megírnia az újságoknak."

Ezzel egyetértek!Na de akkor azokat kell támogatni (nem anyagilag),akik lépnének!

"Te megteszed, egészségedre. Történt valami? Felálltak többen is? Nem."De példát mutattam minkét félnek!A magyarnak,hogy ne hagyjuk magunkat,a csordának meg ha egy ember nem fél tőlük akkor hoppácska is lehet!Ekkor még nem is volt gárda,de abban az időben 2005 körül féltek is egy két ilyen megmozdulás után!De most megint elkezdték!Mert ezek a suttyók nem hallottak arról az esetekről!

"Belegondolva lehet, hogy neked nincs mit vesztened. Nekem van."-Hidd el van!A gyerekem jövője!Vagy rettegésben él,vagy ha nem teszünk valamit tényleg kertek alatt mehet Alaszkába,az talán még tiszta hely:)

" Ha mártír akarsz lenni, akkor tedd bátran." Elhiszed,hogy én feláldoznám magam azért,hogy akár egy billentyű harcos is megélhesse azt,hogy nyugodt élete legyen?!

Bocs,hogy így szétboncolva írtam,de szezonális munkák vannak és egyszerűen elfáradtam!Gyümölcsösökkel foglalkozok,saját tulajdonban!Gondolj a bodza szezonra!:)

2013. júl. 13. 19:14
 55/68 anonim ***** válasza:
0%

"Na de akkor azokat kell támogatni (nem anyagilag),akik lépnének! "


Mijen támogatásra gondoltáll ? Az akarod hoyg ők vegyék meg a felszerelésüket a leg olcsó a leg roszzab is.

Egy cigány telepre küldőt egységnek tőbb millóbe kerűl a felszerelése amit szintén kőnyen ellophatnának.


Egy gárda szerű szervezet mijen esetekbe lépne fell és hogyan .

2013. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 rémuralom ***** válasza:
100%

Nem is igazán arról van szó, hogy valóban amerikai újságíró írta-e, vagy sem. Az számomra a "forrásmegjelölésből" (pontosabban annak teljes hiányából) egyértelmű, hogy nem. Nem tudom, megfogadtad-e a tanácsom, és beírtad-e az első mondatot angolul a Google-be, és nem tudom, hogy neked is ugyanolyan sorrendben jönnek-e a találatok, de nekem egy bosnyák portál volt az első találat, ahol ugyanez a sztori volt angolul, csak nem Magyarországra, hanem Bosznia-Hercegovinára vonatkoztatva. Csak nem minden balkáni nemzet ezzel az irománnyal mutat rá saját balsorsára?


A további találatoknak pedig ehhez már közük sincs: a második találat egy Yahoo Answers-kérdés az amerikai államok határairól, a harmadik egy Wikipédia-lista azon országokról, amelyek csak egyetlen országgal határosak (nem önmagukkal :) ); az egyetlen találat az első oldalon, amelynek köze van Magyarországhoz, az egy magyar konteóhívő fröcsögése egy angol nyelvű fórumon az illuminátus reptoid Habsburgokról, a föld szívcsakrájáról és egyebekről, de az amerikai újságíró sztorija itt már a kanyarban sincs.


"BIZTOS VAN BENNE IGAZAD,NEKED LENNI:),MERT EZ ÍGY HABLATTY!"


Igen, amit fordítóprogrammal fordítasz, az általában hablaty lesz, nem tudom, ezen miért lepődsz meg. De attól, hogy a gépes fordítás hablaty, az eredeti még simán lehet értelmes.

2013. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:
Támogatás?Hiszen benne van a fojtatásban egyértelmű,hogy a fideszre vagy szocikra kell szavazni nem?:)Néztél Már youtub-ot a gárdáról?Megmutatták magukat erre szétverték őket!Megmutatták a zsírfejű kokszikat is szotyizás közben,akik ezen röhögtek!Ha megcsinálnánk azt,hogy a jobbik hatalomhoz is jusson,ne félj ott leszünk mindenhol!Csakis a balhésokat gyűjtenénk be...szóval mindet!És mehetnek Kanadába sírni,ahonnan már visszajönnek mert őket csak mindenki bántja:)!Hát a ott se bírnak leállni...nem kellenek senkinek!A zámolyi romákkal is ez volt!Kimenekültek a Franciákhoz,de visszatoloncolták őket,mert az alu az ott is alu:)
2013. júl. 13. 22:12
 58/68 tetro ***** válasza:
Kérdező, ennyi ésszel jó lesz neked pár év múlva a középsuli után, ha a rezsire valót be tudod gyűjteni.
2013. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:

A mindeholl mit takar ? nyilván a univerzum minden egyes pontján ami kvantumfizka értelmezésben leg kisseb távolság ami egy távolság kvantumot. Egy mindenijen pontra egy egy atomot se tudsz teni nemhogy gárdistát egyszerüen nincs any a villágegyetmbe.


hogy határoznád meg a ki a problé,ás hogy vinéd be ?

2013. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:

tetro

Igazad van,sajnos az emberi hülyeségekből még nem doktoráltam le!Adózol?Vagy netán a te is a segélyekre hajtasz?Nem ugye!Azt sok segélyt aki erre hajt,fel lehetne másra is használni!Ha már itt se a magyar a nyelvtan,akkor "ERGO" a segélyesek,miért nem állnak be a sorba!Mert eszük ágába sincs,inkább a te adódból tartjuk el őket!Visszakanyar a szoc.rendszerhez,nem volt ennyi balhé,nem volt semmi gond velük-(annyira)!MERT EGY DIKTATÓRIKUS RENDSZER VOLT!És ott is be volt fenyítve mindenki...De most,hogy magyarnak vallják magukat és a holokausztos segélyért is sorba állnak,akkor most cigány vagy magyar?Ja magyar cigány!Értem már!Mi öregapáink után nem kapunk segélyt akik küzdöttek és ott van valahol a sírjuk!Számbeli adatok kérek,hogy mennyi cigány védte a magyar hazát bármikor is,ha egyszer már magyar állampolgár!Rengeteget tudnék írni,pl:amikor a fő kolompár sajnáltatta magukat ,hogy 200 elgettósodott falu van Magyarországon!Ja, mert lelép onnan a magyar,mert rá unt,hogy a szemüket is kilopják éjjel!Az ATV műsorvezetője még elősször türelemmel hallgatta,de úgy lenyomta,hogy öröm volt nézni!"nem kapunk senkitől segítséget"-hisz kaptak egy mini államot ebben a kis országban oldják meg!!!Ott az ingyen lakás is ott van minden,de ha nincs ott a magyar tényleg megszűnt az "éjszakai műszak".Legyenek cigány vállalkozók akik adnak nekik munkát...ismét ergó:),megoldották a közmunkával a munkanélküliséget!De így járt a magyar is!Kapitalisták:Hoppá,ezek ingyen dolgoznak,akkor használjuk is ki őket>mert ehhez viszonyítják a rezsidre várt választ!Hogy ha közmunkához viszonyítják a béreket is!Vagy km.,vagy rettegve mész el egy gyárba 3 műszakba,hogy megúszod az e-havi leépítést vagy tovább nyalsz a kapitalistáknak!

2013. júl. 14. 10:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!