Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek kitől kér segítség...

Szerintetek kitől kér segítséget a nép, ha a rendőrség már tehetetlen?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt megkéseltek egy szerelmes párt,"egy 10 fős horda",lehozta az újság is!Természetesen nem lett meg a bicskás...A városiak felkérték a Jobbikot,hogy segítsenek ők!A jobbik felhívta a rendőrség figyelmét,hogy nem csak a trafipaxot kellene erőltetni,hanem az ilyen sutyókat begyűjteni!Rendőrség válasza,hogy nem tudnak mit tenni,ha a kamerák holtterében vannak!Pl:aluljárókban!Ez egy 100ezer fős város!Lehet ezért utálni a jobbikot a gárdájával együtt?Hogy ők fel állnak ellenük?

2013. júl. 11. 21:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a "3 csapással" se értesz egyet.Mondjuk én se nagyon,mert egy priuszos csövest 2 matracért életfogytiglanra ítéltek...Na,de külön kidolgozva bűntetői tételekkel,lehetne kezdeni valamit!Az ittas vezető bünöző?Így,ha be lenne mindenki fenyítve,hogy vagy a sitten rohadsz életed végéig kényszer munkával!!!Vagy ezt választod!Tévesen,miért ítélnének engem meg egy rablásért?Hm?Ez érdekes!Eszem ágában sincs bántani senkit,egyik jobbikosnak se anyagi haszonszerzés miatt.Tegyük fel ha egyre csak nő a priusza valakinek,az már úgyse fog leállni!És itt jön képbe ez a lehetősége!Vagy,ezt választod,vagy azt,ha még egyszer lenyúlsz akár egy kábelt is!Persze ez csak egy megoldás lenne...
2013. júl. 12. 18:20
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

alapból igazad van kérdező. Abban az egyben ninc, hogy a Jobbik nem valószínű, hogy megoldja a helyzetet. Én LEgutóbb rájuk szavaztam, hittem bennünk meg minden, tökre bejöttek meg Vona, stb.


De most már úgy érzem, hogy totál retardáltak, ahogy a többiek is.


Megoldás sajnos az, hogy magadra vigyázol, úgy rendezed az életed, hogy a te és a családod biztonságban legyen és jól/jobban éljen.


Sajnos a többi embert le kellENE szarni. Persze nehéz, mert jó emberek vagyunk és próbálunk segíteni, de sajnos te szívod meg, vagy t eis megszívod, és a másik neked nem segít. Hiába akarsz jó példát mutatni, csak mártír, áldozat leszel akit egy hét múlva elfelejtenek.


A fegyvertartás igen is jó dolog lenne, ha ésszel tennék.

Jelenleg a gázfegyverek és gumis fegyverek is érnek valamit. Persze csak okosan, hisz ha minden nap meg kell küzdened a cigókkal, akkor előbb-utóbb pórul jársz.

Tudni kell a BTK-t ami érinthet, hogy ne kerüljess nagy bajba ha megvéded magad.


Tanulni kell és kitörni a szarból, vagy egy jobb országrészbe, vagy másik országba.


Ez a megoldás egyelőre, amíg a többség nem ébred fel. Egyhamar nem fog sajnos.

2013. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:

kamu izé:)

"Megoldás sajnos az, hogy magadra vigyázol, úgy rendezed az életed, hogy a te és a családod biztonságban legyen és jól/jobban éljen."--Így van hagyjuk magunkat és kertek alatt elköszönünk az országtól!Na neeem úgy van az!

"Sajnos a többi embert le kellENE szarni. Persze nehéz, mert jó emberek vagyunk és próbálunk segíteni, de sajnos te szívod meg, vagy t eis megszívod, és a másik neked nem segít. Hiába akarsz jó példát mutatni, csak mártír, áldozat leszel akit egy hét múlva elfelejtenek."Nos megszívtam már miattuk,mert én 2 pówerkodós kokszit lenyomtam és még engem vittek be,pedig csak védtem magam,na meg a bukszám!Na és ki a feljelentő?Hát a rendőrség,mert tetten értek,hogy szerencsétlen elnyomott kissebbségi népséget bántalmazni mertem!De a bíróságon szétszedtem őket,egy alvós kirendelt ügyvéddel!Idióták szétfényezték magukat,hogy milyen erősek és ők vertek meg engem:)!Hoppá BTK>csoportos garázdaság!Még ott is védd magad!Tiszta röhej!

2013. júl. 12. 18:54
 44/68 anonim ***** válasza:

"Így van hagyjuk magunkat és kertek alatt elköszönünk az országtól!Na neeem úgy van az! "


Felnőtt ember vagy gondolom. Döntésképes. Ha úgy döntesz, hogy feláldozod magad és az életed, a családodat másokért cserébe akik lehet meg se köszönik, akkor hajrá.



Osztán téged felmentettek? Nekem speciel nem hiányzik a felfüggesztett.

2013. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:

""Ha egy bűnöző is van a családban,akkor az összes rokonodtól meg lesz vonva a segély,ebből majd tanulsz fiacskám"Ez vonatkozik a magyarra is,csak a magyar nem igazán segélyezik!Ezért tök mindegy,hogy épp most melyik rabolt ki!Hajrá régi fideszes kijelentés "megélhetési bűnözés"!"


Pontosan mijen rokonoktoll is a feleség és gyerekek . vagy szükők testvérek a testvérek családzjai is, Unka tesók családja?

Ez egy hüje őttlet ezel mégtőbbet lopnának mert másboll nem tudják eltarani magukat.


A 3 csapás tőrvény tőbb őkboll is roszz őttlett. A büncselekmények egyéni megitélését lehetet lené tenné.

Aki sujosb cselekményért ületetnek le 3szor az legalább 10évet bőrtőnbe tőltőt mire 3. után ki engedig.

Ha 3szor vágszpofán egy cigányt vagy raszista kijelentés teszel azért is alegsujosab buntetést kapnád ded zebe letőltésért és ddvd másolásért a lopásért kapható maxpot osztanák ki érte.


A sterilizáció űtkőzik az alapvető emberi jgokal mert tilos csonkitással bünetetni, visza fordithatatlan,

2013. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:

kamu

20 nap km!

velük mi van?tök nem érdekel!

Nekem ennyit megért!Bezzeg amikor jelentkeztem km-es munkára akkor nem kellettem,"mert hogy túlképzett"

O.V.-megoldja a munkanélküliséget még az EU parlamentben is!:)Hisz munka legyen pénz nem számít!A koksziknál mintha fordítva lenne nem?

2013. júl. 12. 20:54
 47/68 anonim ***** válasza:

te azon éled ki magad, hogy pár agyhalott cigányt leversz meg lezúzol a bíróságon. szuper, maradt még vagy 100ezer. Nem értél el vele semmit, csak azt, hogy ha legközelebb jogosan védekezel, akkor már alapból ferdén néznek rád. A végén pedig priuszos leszel.


Én inkább azon dolgozom, hogy jobban élhessek és ritkábban kelljen ilyen helyekre járnom. Kinek mi éri meg, igen.

2013. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 rémuralom ***** válasza:

"Amerikai újságíró:"van a világon egy ország ami önmagával határos.."Na azt a cikket már nem találom,amiben ott az igazság!..."


Az a cikk kamu. Ha valóban egy amerikai újságíró írta volna, akkor nem úgy kezdődne a sztori, hogy "egy amerikai újságíró", hanem úgy, hogy "X. Y., amerikai újságíró". Így már ellenőrizhető lenne a dolog, hogy egyrészt valóban létezik-e ilyen nevű újságíró, másrészt, ha létezik, valóban írt-e ilyet. Bár igazából így is ellenőrizhető: fordítsd le a sztorit (vagy legalább az első mondatot) angolra, írd be Google-be, és csodálkozz a találatokon. Nem lövöm le a poént, tényleg írd be a Google-be: "there is a country that has borders with itself".

2013. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:

oké ki be forgattam!

Tehát az eredeti:

"EGY AMERIKAI ÚJSÁGÍRÓ CIKKE MAGYARORSZÁGRÓL

Van a Balkánon egy állam, amely önmagával határos. Ahol a legszebb nők élnek, mégis csökken a népesség. Ahol a munkanélküliek dolgoznak a legtöbbet, ahol a legtermékenyebb földön éhező emberek élnek. Ahol a vonatok menetrend szerint késnek.

Ahol mindenki focizik, mégis vízilabdában, kosárlabdában, kézilabdában és

röplabdában jeleskednek. Ahol mindenki siet a munkába, de senki sem érkezik be időre. Ahol a nyolcórás munkaidő tizenkét órás. Ahol az egészségügyi ellátás ingyenes, de a gyógykezelés drága. Ahol az újságírók szabadon írhatnak bármit, amit parancsba kapnak.

...Ahol a világválság állampolgárságot kapott. Ahol a közbeszerzések titkosak, az államtitkok nyilvánosak. Ahol a háborúk sosem érnek véget. Ahol a történelem naponta megismétlődik. Ahol a leggazdagabbak azok, akik egy napot sem dolgoztak. Ahol a külföldi valuta felváltotta a hazait. Ahol az emberek megünneplik a családi védszent napját, de

káromolják Istent. Ahol az okosakat, értetlenségből, bolondnak nézik, a bolondokat meg tehetségesnek. Ahol az írástudatlanok írják a történelmet. Ahol a törvények törvénytelenek, az anarchia pedig normális állapot. Ahol a hatalom megveti a polgárokat, mint nem kívánatos tanúkat.

Ahol a jövőből élnek, mert a jelenhez nincs joguk. Ahol mindenki mindenkire mosolyog, de senki senkinek nem jóakarója. Ahol a bírósági eljárások tovább tartanak, mint egy élet. Ahol az árvíz a talajöntözés egyetlen módja. Ahol megidézik a diktátort, a demokráciát pedig a hülyék adójának tekintik. Ahol úgy gondolják, az ország annál jobban fejlődik, minél jobban visszafejlődik. Ahol nem vagy normális, ha nem bolondultál meg. Ahol csak azért élsz, hogy meghalj. Ahol az idő végtelen, és a butaság múlhatatlan…"

2013. júl. 13. 06:47
 50/68 A kérdező kommentje:

az angolról lefordított változat:

Cikk "Egy amerikai újságíró MAGYARORSZÁG

Van egy állam a Balkánon, amely maga határos. Ahol a legtöbb nő él, de csökken a népesség. Ha a munkanélküli munkát a leginkább termékeny föld, ahol éhes emberek élnek. Ahol a vonatok késnek ütemtervet.

Ahol mindenki focizik, de vízilabda, kosárlabda, kézilabda és

excel a röplabda. Ahol mindenki megy dolgozni, de senki nem jön időben. Ha a nyolc-tizenkét órát. , Ahol az egészségügyi ellátás ingyenes, de a kezelés drága. Ahol az újságírók szabadon előírni, amit megrendeléseket kapnak.

Hol volt a nagy gazdasági világválság ... állampolgárságot. Ha a beszerzés titka államtitkot a nyilvánosság számára. Ahol háborúk soha nem érnek véget. Ahol a történelem naponta ismételjük. Ahol a gazdagok azok, akik még nem dolgozott egy napot. Ahol a külföldi valuta helyett a hazai. Ahol az emberek ünneplik a napot a családdal, de védszent

Istent. Ha az okos is, úgy véletlenül, meg ostoba, az ostoba vagy tehetséges. Ahol az írástudatlanok írás történetében. Ahol a törvények az illegális, anarchia normális. Ahol a hatalom a megvetés a polgárok, mint a kedvezőtlen tanúkat.

Hol élnek a jövőben, mert nincs joga a jelen. Ahol mindenki mosolyog mindenki, de nem jó az senkinek. Ha a vizsgálat tart, mint egy életen át. Ahol árvíz öntözés a talaj egyetlen út. Ahol idézik a diktátor, a demokrácia tekintik a hülye adót. Ahol hiszem, az ország, annál inkább növekszik a nagyobb visszaesett. Ahol ez nem normális, vagy ha nem haragszol. Ahol én élek, meghalsz. Ahol az idő végtelen és örök hülyeség ... "



BIZTOS VAN BENNE IGAZAD,NEKED LENNI:),MERT EZ ÍGY HABLATTY!

2013. júl. 13. 06:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!