Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gondolkodtatok már ilyenen?

Gondolkodtatok már ilyenen?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok.. számtalan ötletem lenne arra nézőleg,mi lenne jó ennek az országnak,hogy indulhatna be a gazdaság.. Sok ember támogatja az ötleteimet,de annyira elegem lett abból,hogy ennyi retardált van ebben az országban,hogy folyamatosan olyan kormányokat akarnak visszahívni az emberek,akik már tönkretettek itt sokmindent,és csak egymás marcangolásában látják a jót,nem az emberek érdekeit nézik. és ezek az emberek,akik őket megválasztják sem különbek egymástól,ugyanúgy marcangolják egymást. A hócipőm tele van vele,hogy a politika folyik már a csapból is,ezért szeretném kizárni magam mostantól belőle,amennyire csak tudom,és minél előbb mennék is el innen,ha tehetem,mert hiába szeretem Mo-t,hiába szép, én már most,fiatalon meguntam azt,ami itt megy. Sokaknak fel van kötve a szemellenző a szemére,csak azt látja amit látni akar. Nem szimpatizálok egyik kormánypárttal sem, mielőtt ezt mondanátok,csak elszomorító,ami ezen az oldalon is megy a Politika rovatban. Rossz ránézni..Van így még valaki,aki belefáradt ebbe fiatalon,megunta,és már tojik az egészre,és nemérdekli mi lessz itt? konkrétan így vagyok vele,és nem is hiszem,hogy valaha is változtatok ezen. Jöhetnek a hazaárulózások,nemérdekel, nem fogom magam marcangolni miatta,mennyi buta ember van. Csak gondoltam még kiirom ezt a kérdést utoljára,hátha látom azt,hogy nem csak én vagyok így.
2013. dec. 7. 22:35
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Jót röhögtem néhányótokon. :DD
2013. dec. 12. 10:32
 22/24 A kérdező kommentje:
azért az a 34%-os hozzászólás mindent elárul! :DD
2013. dec. 12. 10:33
 23/24 anonim ***** válasza:

"azért az a 34%-os hozzászólás mindent elárul! :DD"


Hihetetlenül ostoba vagy. Ezt mindenképpen "elárulja" a fenti hozzászólás.

2013. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
el is árul mindent.. nem vagy te olyan okos. Apropó,nem te vagy a közgazdász? a másik kérdésemnél is "hasznos" választ adtál. Azt a kérdést is én irtam ki ;)
2013. dec. 12. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!