Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen reális esélye van a...

Milyen reális esélye van a Jobbiknak a jövő évi választáson? Milyen reális esélye lehet a Jobbiknak 2018-ban?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem fogok senkire sem szavazni jövőre sem, úgyhogy ez nem jött be. :)
2013. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
# 13 Hagyd, úgyse képes gondolkodni. Pofozza őt majd az élet.
2013. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Ezt talán csak az előre hozott választásokból lehet felmérni. Azok alapján szerintem az elmúlt 4 évben erősödött. A Fidesz sem tudott erősödni az elmúlt 4 év alatt hisz kormányzó pártként mindez elég nehézkes. Max az új választási rendszer miatt lehet nagyobb arányban a Parlamentben. A baloldal megosztottsága okán nem tudott alternatívaként feltűnni.

A Jobbik emiatt szerintem erősödött, mit az előre hozott választási eredmények is igazolnak. Lásd.: az akkori gyengébb megyéit a Jobbiknak: Somogyban 30% körüli eredmények, Csongrád megyében választási siker Ásotthalmon. Fóton választási csalásba keveredik a baloldali jelölt, hogy közben a Jobbik által támogatott jelölt pont mögötte végezz. Ez mind az előre törésüket mutatja. Amennyiben nem történik tőrés a Jobbikon belül a következő féléven belül akkor olyan 25-30%-os eredményre számítok országos szinten. Ami a 2. helyre lehet elég.

2013. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Olyan 15-18%-ot érhet el a választásokon, többre nincs esélye. Ebben a pártban egyébként is maximum 20% van benne.
2013. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Trianon-emlékművekkel, Horthy-szobrokkal és rovásírásos helységnévtáblákkal nem lehet választást nyerni. A szavazók ezeket le...rják.
2013. dec. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Reális esélyük, csak akkor lesz, ha nem maradnak meg rétegpárnak, azaz tömegpárttá változnak. Erre pedig, csak ők tudják a választ. Rétegpárt Magyarországon önállóan nem fog választást nyerni és most nem, csak a Jobbikra gondolok.
2013. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
18%

# 19

Központozásra gyúrj rá.

2013. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
13 mi az ásotthalom meg tuzsér ??? Majd ha győrről lesz szó pl, akkor elhiszem :-) Anno én is rájuk szavaztam, de az eu kilépést nem támogatom, így idèn felejtős...Meghát a ci..ányozáson, zsi..ózáson kívül csináltak még vmit ?
2014. jan. 3. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!