Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki az, aki meleg és a Jobbikra...

Kraven kérdése:

Ki az, aki meleg és a Jobbikra szavaz? Tudom, hogy ambivalens, de kíváncsi vagyok rá. Hiszem, hogy ha lennének jobbikos melegek, a párt szemlélete is megváltozna, és ha most nem is, de legközelebb nyernének. És ez jót tenne az ország imidzsének ;)

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 21:53
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
32%
Nekem van haverom, aki meleg és jobbikos, attól, hogy valaki meleg, nem feltétlenül lesz vadliberális, kamionokon lovagló barom...
2014. márc. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
27%

Valaki írta itt, hogy "kétbites" rajongótábor.


Az a helyzet, hogy a másik két párt pontosan az ilyen kétbitesek gyűjtője. Meg lehet nézni kik követik a nagyvilág eseményeit naponta és a politikát (legalább az itthonit) a napi Barátok közt, való világ 28, éjjel-nappal bp, és a többi ilyen minőségi műsor helyett...


Hát nem a jelenlegi két nagy párt követői, az biztos. Mert ők ezeket a műsorokat nézik és elhisznek minden propagandát amit beetetnek nekik. Én szívesen elbeszélgetnék itt pár emberrel és tudnék mesélni ezt-azt a saját életemből is ami miatt a Jobbikra szavazok. Igen, én is sokat gondolkodtam, hogy milyen "égő" hogy sok agyatlan tulok is rájuk szavaz. De nem velük kell foglalkozni hanem a programmal ami jelenleg igenis megvalósítható. Én 4 nap alatt töviről hegyire elolvastam és kielemeztük több ismerősömmel is.


A melegekkel igazából annyi a történet, hogy aki nem vonulgat az utcán kisgyerekek előtt meztelenül, azzal nem lesz gond. Sok fideszes ismerősöm is szidja őket (is), de valamiért a zsidókat meg aztán főleg. És akkor megkérdezem tőlük például, hogy mi a bajuk a zsidókkal, de nem tudnak válaszolni.


Mostanában a Jobbikosokat valamiért nem hallom ennyire. Talán átmentek a szélsőségesek a Magyar Hajnalba vagy elfáradtak, nem tudom.


Egyébként nekem is bajom van 1 fajta zsidóval a sokféle közül: a cionistát nem szeretem. Talán egyértelmű, hogy miért. A sima utcai pajeszos zsidóval semmi bajom, sőt még beszélgetnék is eggyel mert még soha nem volt rá alkalom és érdekel hogy élnek ők :)


Na aztán a Jobbikra nemcsak szavazok, hanem segítek is nekik :D Aki ezt elolvasta és eddig Jobbikos volt, lehet megy át ő is a Hajnalhoz.


Igazából a Jobbikot úgy tudnám jelenleg leírni mint a régi, öreg Fidesz megújított verzióját.

2014. márc. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
28%
a kérdés nem vall túl nagy szellemi prodoktumra...
2014. márc. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
89%

mi ez a "vadliberális" kifejezés? valahogy értelmetlennek találom, mert pont egy topliberálissal nem igen fér össze a "vad" jelző (ez inkább a szélsőjobb sajátja)


aztán:

"A melegekkel igazából annyi a történet, hogy aki nem vonulgat az utcán kisgyerekek előtt meztelenül, azzal nem lesz gond. "


--- és ez mi? tehát a melegek jogai minden szomszédunknál ill. a világ civilizált felében évről évre szélesednek, de mi itt egyedüliként kitaláljuk, hogy csak azért se?

és bocs, de mi ez a "kisgyerekek"-kel való rémisztgetés megint? ez abszolút jól jelzi egyébként a jobb oldal agyi színvonalát, mert tök hiába bizonyítják be 1000-adszor is, h egy kisgyerek nem attól "lesz" vagy nem lesz meleg, hogy mit lát, de úgy látom, rájuk se a józan paraszti ész se a tudomány nem hat. Na most, én speciel tök utálom ezeket a békemenetnek nevezett színházasdi játékot, azt miért nem tiltják már be? most akkor a vonulással van a baj vagy mivel? és ha valaki elkapja a sok hülyeséget a csürhétől? főleg kisgyerek?

úgyh lényeg a lényeg h még az értelmesebbnek tűnő válaszról is kiderül h valójában minden észérvet nélkülöz.

2014. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
83%
Anno sok zsidó is elhitte, és magyarázta, hogy Hitler milyen jó fej lesz...
2014. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik sokat lágyult, még 1-2 lépés és beleférnek a melegek is.
2014. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
73%
A vicc az, hogy marhasok közös pont van az LMP meg a Jobbik programjában, ami vicces, mert az egyik egy liberálisabb a másik pedig egy ultrakonzervatív párt, azt hiszem sokat puhult a Jobbik az utóbbi években, míg az LMP meg elindult a nemzeti vonal felé (hazai munkahelyek, hazai termékek) illetve keményített kicsit a Szél Detti domina úrnővel, úgyhogy még a végén az LMP lesz a radikálisabb :) A különbség csak az, hogy az LMP elfogadja a melegeket és nem a keleti-blokk felé nyitna. Szal a Jobbikos melegek szavazzanak nyugodtan az LMP-re :)
2014. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
hát volt már itt hasonló kérdés de szal ha a jobbik nagyobb %-ban bejutna, bizony a melegeknek menekülniük kénbe az országból ...
2014. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

A 12-es válaszoló nagyon jól látja a helyzetet, mégis a sok kommentelő csak lepontozta és nekik csak a szájjártatás megy a 12essel ellentétben. A Jobbik NEM NÁCI, csak VALÓDI HAZAFI. Persze a mai liberális világban ez már nem divat, inkább majmoljuk amerikát és nyaljuk ki az EU seggét, ahogy Izrael fütyül (az amerikai-izraeli pénzemberek), úgy táncoljunk...


Én biszexuális vagyok és hazafi, jobbikos, a szavazáskor is jobbikos szavazatszámlálás-felügyelőként tevékenykedem majd! Teljesen ellene vagyok annak, hogy valakinek a nemi identitásáért kelljen közízlést sértő parádékon felvonulnia. Lassan már az lesz a normális, ha a heterók vonulnak fel, hogy megmutassák a szexuális orientációjukat?? KIT ÉRDEKEL?? Mindenkinek a maga dolga... Én se vonulok fel azért hogy mutogassam, hogy pl. szeretem a lekváros kenyeret...

Egyébként zárójelesen jegyzem meg, KÖLCSEY homoszexuális volt:

„Ölellek véghetetlen szerelemmel, mint mátkád ölelni soha sem foghat – ez a szív nem a lyánykájé" - írta Kölcsey Ferenc, a Himnusz írója legjobb barátjának, Szemere Pálnak, akinek egyébként több szerelmes levelet is írt.

2014. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Az LMP-ről annyit, hogy az egyik "szakértőjük" szerint a szénát lapátolják. Akkor mit mondott volna aki nem szakértő? :D


Na meg kikkel szövetkeznek? Csak ne ma libatolvaj Bajnaival? Aki miatt emberek akasztották fel magukat.. a barátnőm apjának 16 millióval lóg (+ a kamatok), amit valószínűleg soha nem fog megkapni. Igen, ez a valóság. Nagy szavakat bárki mondhat. Milyen tettek vannak mögötte?


Vona mikor lopott bárkitől is 100 milliókat vagy mikor bántott bárkit is? Volt neki bécsi bankszámlája? Vagy hamis útlevél? Ő hazudott reggel délben meg este? Hadd ne soroljam már. Annyira megy a propaganda a médiában, hogy ha nézném/hallgatnám, a végén még tényleg elhinném.


Állítólag a Vidékfejlesztési minisztérium által több gyermek ismerte meg a friss gyümölcsöt. Igen? Hol? Hadd ne kelljen már elmondanom, hogy volt egy Jobbikos javaslat, miszerint minden iskolában legyen ingyen iskolatej, zöldség és gyümölcs. Mi volt a válasz? Nincs rá pénz. 5 milliárd ft/ év. 6,3 milliárd volt... másra. Nem írom le direkt, hogy mire. De 19 milliárd is van meg 120 milliárd is. Szerencsétlen gyerekeknek csak 5 milliárd kéne évente. A zsidó meg a cigány kisgyerek is bele van számolva, meg lehet nyugodni.


Nézzetek utána bátran. Nem kell itt fröcsögni meg jajongani hogy "mimmeghalunk". Volt már a Jobbik kormányon? Nem. Majd akkor jajgasatok. Szerintem akinek tiszta a lelkiismerete az nem jajong itt. Volt már nem egy nem hetero itt is aki hozzászólt, hogy rájuk szavaz. Sőt, tavaly március 15-én körbeálltak a cigányok a Jobbik naggyűlésén. Azt hittem provokálni jöttek de beszélgettem velük és kiderült, hogy a Jobbikat támogatják. Ők munkás emberek és félnek a bűnözőktől mert fenyegetésben élnek miattuk. Most ezt nem fejtem ki. Ha valaki nem érti, annak elmagyarázom. Ki kéne dugni a fejeket egy kicsit a pláza meg a luxusautók ablakán túlra... ja meg a sorozatokat egy hétig kihagyni és körülnézni magunk örül. Sokat járok Budapesten. Az ott élők leköpik a csöveseket, még bele is rúgnak talán. Nekem szörnyű azt látni, hogy emberek így élnek és állítólag Magyarország jobban teljesít. Akár ha csak egy emberről is lenne szó. Itt él 9 millió, abból kettő BP-en és nincs annyi vér bennük, hogy segítsenek nekik? Senkiben? Én ha itthon látnék egy embert feküdni az utcán, nem tudnék elmenni mellette.


Eszméletlen ez az ország. Ja és igen. Én a Jobbikra szavazok.

2014. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!