Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki az, aki meleg és a Jobbikra...

Kraven kérdése:

Ki az, aki meleg és a Jobbikra szavaz? Tudom, hogy ambivalens, de kíváncsi vagyok rá. Hiszem, hogy ha lennének jobbikos melegek, a párt szemlélete is megváltozna, és ha most nem is, de legközelebb nyernének. És ez jót tenne az ország imidzsének ;)

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 21:53
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
23%

40.


Onnan, hogy jártam már liberális sráccal, nem is eggyel.(Nő vagyok)

A nemzethez való hozzáállásuk elég hervasztó volt.

Engem úgy neveltek itthon, hogy büszkének kell lenni rá.


Egy liberális a saját gyerekéért nem képes kiállni, nemhogy más magyarokért.

Ezért, én liberális embertől soha nem akarnék gyereket.Még belegondolni is rossz.

2014. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
80%
Te a "liberális" jelentését valamivel nagyon összekevered.
2014. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 My Conserve válasza:
80%

"Onnan, hogy jártam már liberális sráccal, nem is eggyel.(Nő vagyok)"


És mivel láttál már néhányat, biztosan mindet kiismerted.


Én is jártam már nőkkel, ezért pontosan tudom, hogy MNK :D

2014. márc. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

anyám ... és ezt kicsit kifejtenéd?


"A nemzethez való hozzáállásuk elég hervasztó volt.

Engem úgy neveltek itthon, hogy büszkének kell lenni rá."


Mert? Hogyan, miért? Miben láttad ezt?

Másrészt: mégis mi a frászra kéne itt büszkének lenni? Az egekbe nyúló és mindent átszövő korrupcióra vagy ilyen Viktor-féle nemzetvezérünkre? Na neeee


Liberális vagy sem, annyit mindenképp a javukra írok, hogy legalább gondolkodásra képes egyedek, és azért ez sem utolsó. A többi meg szajkózza a jól bebetonozott álkonzervatív, álnemzeti és iszonyúan átlátszó, és az eu-civilizációtól már fényévekre lévő baromságokat.

Most akkor tényleg ezt kéne választanom? neeeeeeeeee

Akkor elképzelhető h nem értek egyet sok dologgal a liberálisoktól se, viszont náluk azért látom a gondolkodás képességét.

2014. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Van olyan magát liberálisként meghatározó ismerősöm, aki szilveszterkor kivonult a himnuszról, mondván, hogy ő nem náci.

Sportot űznek a magyarság lekicsinyléséből. Annak bizonygatása, hogy Magyarországon minden rossz, ami kevés jó van, az is a zsidóknak köszönhető. Mindenki érzékenységét féltik, csak magyarság dolgaival kapcsolatban adnak bizonyságot érzéketlenségről. Ha magyarok bűneiről van szó, arról bezzeg nem lehet eleget beszélni.

Ezek után csodálkoznak, hogy erősödnek az indulatok?

Aggasztó a Jobbik erősödése, de attól tartok, hogy ha a balliberális társaságra szavazok, azzal közvetetten a Jobbikot is erősítem.

2014. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

hát elég lehetetlen egy helyzet tényleg, de mégis kéne valakire ...


aztán:

"Van olyan magát liberálisként meghatározó ismerősöm, aki szilveszterkor kivonult a himnuszról, mondván, hogy ő nem náci."


Nos igen, és annyira még csak nem is csodálkozok rajta, de mondok neked jobbat:


Nálunk amikor kint voltunk VB-n, és az egyik srác érmes lett, lazán közölte h ugyan nem hajlandó felvenni a magyar nemzeti szabadidőruhát, mert ő sportoló nem pedig kormány-se..nyaló és utálja ezt az országot így ebben a formában. Aztán majdnem lett belőle botrány, mert egy riporter kiszúrta és meg is kérdezte tőle, hogy a himnusz alatt miért olyan amilyen és miért van csak "sima" ruhában, de mielőtt válaszolt volna valami "szépet", az edzője gyorsan megelőzte valami extra nagy baromsággal. Az lett ám volna szép, ha leadják, amit mondott volna ...

De hogy miért is értem meg? Mert tudom a hátterét, ismerem az okait, és sajnos igazat kell neki adnom. na meg az is igaz, hogy ilyen hányinger-undormány húzásokra csak a magyarok képesek :( Tudod, ez már jobban fáj, és igen tényszerű. Most akkor ezek után mit is gondoljak megint?

2014. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

És mi volt az oka?

Nekem is vannak sejtéseim, hogy milyen előzményei lehetnek ha valakinek így alakul a lelki világa, de ez attól még nem jó.

2014. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

"na meg az is igaz, hogy ilyen hányinger-undormány húzásokra csak a magyarok képesek :("

Egyébként ez is ilyen felfogás.

Még ha néha a tapasztalat ezt mutatja, akkor sem szerencsés így általánosítani. Nekem például, aki szintén "a magyarok" vagyok, meg a rokonaim is, akik tisztességes emberek, és nem gondolom, hogy hányinger, undorító dolgokra lennék képes azzal összefüggésben, aminek születtem, rosszul esik, hogy ezt a sztereotipiát rám is kiterjeszted.

Gondolj bele, ha a fenti mondatodba behelyettesítenéd a cigányok, vagy zsidók szót, az hogyan nézne ki?

2014. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 Tommaso99 ***** válasza:

Melegek szavaznának-e a jobbikra ?

Ez olyan, mintha 80 éve a zsidók,

a kiirtásukon ügyködő nácikra

szavaztak volna.

Nonszensz !

2015. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

de álljunk meg egy pillanatra!

Ki miből gondolja, hogy pont a Jobbik soraiban ne lenne egy az egyben ugyanannyi % meleg, mint bármely más pártban, sőt .... csak ugye az elfojtás na meg a képmutatás nagyobb, ennyi csak a különbség.

2015. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!