Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki az, aki meleg és a Jobbikra...

Kraven kérdése:

Ki az, aki meleg és a Jobbikra szavaz? Tudom, hogy ambivalens, de kíváncsi vagyok rá. Hiszem, hogy ha lennének jobbikos melegek, a párt szemlélete is megváltozna, és ha most nem is, de legközelebb nyernének. És ez jót tenne az ország imidzsének ;)

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 21:53
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
55%

19-es, nos te abszolút jól megtestesíted, és meg is mutatod azt a szellemi színvonalat, amitől speciel én megijedek :)

na meg biszex ... ja hogyne ... de egyébként ők tudják ezt a témát is ilyen fantasztikusan ellentmondásosan kiforgatni, úgyh meg nem lepődök, csak hát na, épp ez az, amiről tudom, hogy NEM akarom.

2014. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

Előző, most nem az volt a kérdés hogy te mit akarsz, hanem hogy ki szavaz a jobbikra aki nem heteró...

Amúgy miért, mégis milyen Magyarországot szeretnél?? Ilyet?? Amikor a FIATAL ORVOSOK 30%-A MARAD CSAK ITTHON?? Egészségedre!! Persze csak addig, amíg még lesz orvos aki ellásson...

/egy orvostanhallgató jobbikos, biszexuális/

2014. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

ja hogyne ... azért pszichiáter inkább ne legyél!

egyébként tán az okokat kéne megszüntetni, de nem erőszakkal persze, és hátha máris minden jobb lenne. na meg azért elfelejtettétek tán h nem is oly rég a jobbik milyen törvénytervezetet akart elfogadtatni?

2014. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan, az okokat kell megszüntetni. Ebben eddig még egyik párt sem jeleskedett. Tudod, a Jobbik azért "radikális", mert mi az okokat kezelnénk, nem pedig csak tüneti kezelést adnánk az országnak... Egyébként a szájjártatás előtt ajánlom a tájékozódást a pártok részletes programjaiban.
2014. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
ja, ha a Jobbik az "ti" vagytok, akkor értem a stílust. mert egyébként a Jobbik a programjában üres ígéretekkel és ijesztő és ártalmas ötletekkel van tele.
2014. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

na igen, 25-ös is elég velősen a lényeget írja. összességében ennyi, semmi több, és ez azért rémisztő ám!

meg mi az a hülyeség h "max az orosz mintára lennének köorlátozva a melegek?" hééé tudod te mit beszélsz? most a téli olimpia kapcsán is Putyin kiállt a sok eszével és közölte h bár fogadják a meleg sportolókat is de semmiféle nyilvánosan is érzékelhető, látható meleg dolgot nem tolerálnak. pffff, na tehát nem tolerálnak, aha. mondom én, ha már egyenlőségről beszélünk (na és pl egy meleg is befizeti az adót ám UGYANÚGY!), AKKOR azért elvárna az ember egyéb területen is egyenlőséget. még mindig némi világosságot kéne hozni a jobbikos agyakba h egy fiatal se azért lesz meleg, mert meglát az utcán egy meleg pártz kézenfogva.

de mint írtam már, a szélsőjobb abszolút immunis a józan észre sajnos, és így azért nehéz.

és akkor sorolhatnánk tovább: a csőcselékből összetákolt csendőrséggel és stb stb. kinek kell ez? sztem értelmes embernek tuti nem.

2014. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

Olvastátok valaha is egyáltalán a Jobbik választási programját? Itt veritek a nyálatokat de azt se tudjátok miről. Mondj egy olyan pártot a Jobbikon kívül aminek épkézláb programja van!! Na gyerünk, várom...


Hadd idézzek a programjukból:

"A Jobbik kultúrpolitikája egyszerre nyitott és zárt. Nyitottak vagyunk a kultúra szabadságának, pezsgésének, a különféle nézőpontok megjeleníthetőségének és a művészeti kísérletek frissítő hatásainak irányába, de egyúttal a zártak vagyunk minden olyan próbálkozással szemben, amely a fenti lehetőségekkel nem élve, hanem visszaélve a nemzeti közösség, a magyar hagyományok, a keresztény és egyetemes emberi értékek megcsúfolására, provokálására törekszik. (...) Napjaink egyik slágertémájára is kitérve: miközben tudomásul vesszük, hogy embertársaink egy részének homoszexuális hajlama van és ennek megfelelő életformát folytat, ELLENEZVE AZT, HOGY EMIATT DISZKRIMINÁCIÓ ÉRJE ŐKET, a homoszexualitást, mint „MENŐ” JELENSÉGET PROPAGÁLÓ törekvéseket rossznak tartjuk. Az ELFOGADÁS nem jelenthet egyben MINTAKÉNT ÁLLÍTÁSt is."

2014. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
2014. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

És:

[link]

"- Sapkát levenni! – ordít rá torokból, kiképzőőrmester-stílusban egy kopott military kabátot viselő középkorú férfi egy huszonéves, teljesen átlagos srácra. Hideg szél fúj, szemerkél az eső, de azért a fiú zavartan engedelmeskedik, hogy a megszégyenítés után gyorsan eltűnjön a tömegben. A Himnuszt kell közösen énekelni, ugyanis a Jobbik összes rendezvényén ezzel kezdenek – tart rövid ismeretterjesztést a jobbikos párttnormákról a színpadon a műsorvezető a régieknek, és persze legfőképp az újaknak. A military dzsekis közben hasonló stílusban még vagy kétszer ráförmed másokra is.

A jelenet egyszerűen tökéletes metaforája annak, ahogyan a kiscicás Facebook-képekkel frissen megszólított fiatalok találkoznak a Jobbik valódi arcával."

Ha véletlenül hatalomra kerülnének, akkor egy ország dermedne le attól, hogy agyatlan, hatalommániás senkik lepnék el az országot, és tennék tönkre, amennyire csak tudják. Ez egy majdnem-náci párt, akiknek nincsenek megoldásaik egyetlen problémára sem, és a megoldásaik többsége csak a társadalmi feszültséget szítaná.


Melegek ügyében: Oroszországban is ugye elvileg tolerálják a melegeket, csak "reklámozni" tilos, ennek ellenére tele a net az azóta elszaporodott melegek elleni erőszakos támadásokkal. Ha a Jobbik hatalomra kerülne, Magyarországon is romlana a helyzet, és szerintem a cigányság helyzete pláne romlana. Nőne a társadalmi feszültség, a cigányok egyre inkább félnének, a félelem pedig tudjuk mihez vezet, ugye? erőszakhoz.

2014. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Kik mennének csendőrnek? A fasiszta barmok, akik saját kudarcba fulladt életüket erőszakba fordítják, és aki eddig a focistadionokat verte szét, az csendőrként minden neki nem szimpatikus embert fog szétverni...

A legrosszabb forgatókönyv egy Jobbik-kormány esetében elnyomáshoz, feljelentgetésekhez és terrorhoz vezetne.

2014. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!