Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudnatok olyan intezkedeseket...

Tudnatok olyan intezkedeseket irni amit a Fidesz szerintetek jol csinalt az elmult negy evben?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami szemely szerint nektek jo volt.

2014. márc. 25. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Én örültem, h végre a bankok is szívnak. Az mszp idején ha megszorítás volt napirenden mindig a családok szívtak."


Nem tudom mikor nézted utoljára a banki költségeidet, de ajánlom figyelmedbe a számlavezetési díjakat és a tranzakciós díjakat. Csak hogy tudd, egészen sokat emelkedtek a bankadó és a tranzakciós adó miatt. A 6%-os banki betéti kamatot terhelő EHO-ról nem is beszélve. Szóval öregem te szívtál a legjobban, de úgy látom szeretsz szívni.

2014. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Palibá,


9-es vagyok. A bankok már évek óta szívnak. A tranzakciós adó miatt múlt évben valóban felmentek a költségeim, de váltottam számlacsomagot és azóta nem fizetek még számlavezetési díjat sem! Szóval én még ezen is jobban jártam. :)

2014. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A tranzakciós adó és az EHO mindig ott van. De egyébként számos olyan intézkedést lehet sorolni, amivel megrövidítettek bennünket közvetlenül vagy közvetve. Ott van az ÁFA a jövedéki adó emelés az áruházláncok különadója a telekommunikációs adó a cafeteria adó és még sorolhatnám. Innentől kezdve engem nem elégít ki az, hogy megadóztatták a bankokat és a multikat. Adóztassák meg a saját zsebüket mondjuk vagyonadóval és progresszív szja-val és akkor már elégedett leszek. De ez persze büdös nekik.
2014. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 legion ***** válasza:
Ugye tudjátok,hogy a 3csapást,és a kisebb Parlamentet kik javasolták,kiktől vették át?És hogy tudjátok,már 2006-ban felmerült a kisebb Parlament,mégsem tett semmit a Fidesz,hogy már 2010-től életbe lépjen!
2014. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!