Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik szimpatizánsok! Miért...

Jobbik szimpatizánsok! Miért gondoljátok azt hogy ha a jobbik irányítana, akkor bármi jobb lenne?

Figyelt kérdés
Nem akarok ide semmit írni,majd ha szükség lesz rá,akkor megírom kommentbe.Ne gyertek olyannal h mert ők még nem tettek rosszat,meg h jól elkapják a cigányokat...
2010. jan. 1. 13:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%
17:15 - Csak okosan, mert a szádba lépek!
2010. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
71%
Gyerekek arra kérlek hagyjuk a kérdezőt és ne válaszoljatok kérdésére. Ezt a szánalmas embert veri az Isten amúgy is...
2010. jan. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Dymo ***** válasza:
mért gondolod hogy nem lenne jobb? az eddig évek után legalább olyanok is kapjanak esélyt,akik még "tiszták"
2010. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

na most indítanék egy rögtönzött közvélemény kutatást

szerintetek is a kérdező egy szemét hazaáruló sz@rházi paraszt hülye nulla IQ s cionista mszp s?

válaszokat a 1781 es sms számra várjuk

2010. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
34%
Jellemző, hogy már a 3. oldalnál tartunk, és eddig a legkulturáltabb válaszolók (összesen 2 db) is azt írták, hogy azért, mert "zavar ez, zavar az", meg hogy "az eddigieknél csak jobb lehet". Arról még senki sem írt, hogy mi lenne jobb, ha a Jobbik kerülne kormányra. Mondjuk nem mintha többet vártam volna :)
2010. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
A Jobbik a legjobb választás!
2010. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

"Arról még senki sem írt, hogy mi lenne jobb, ha a Jobbik kerülne kormányra"


mi lenne jobb?

mondjuk az élet... az sokkal jobb lenne

tessék már erre is kaptál választ

van még kérdésed?

2010. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Talán az hogy ők legalább akarnak. Hogy sikerül-e az tulajdonképpen mindegy, mert ezt úgy elbaszta most az MSZ(M)P (10X-ére növelték az államadósságot), hogy gazdaságilag itt már nem nagyon mit tenni.


Viszont rendbe lehetne rakni az oktatást, támogatni a hazai élelmiszeripart, egészségügyet, törvénykönyvet átalakítani, törvényeket szigorítani (ami kell) ehhez csak ész kell és akarat, mert most olyan összegek mennek erre és az egész káosz.


Nyilván nem várok 24. havi nyugdíjat, meg fizetésemeléseket azt nem lehet ilyen adósság mellett.



Halálbüntetést is bevezetnék (gyilkosokra mi szükség), nem rettegnének a falvakban az emberek, nem engednék be a niggereket, arabokat (ezekre sincs szükség, se itt se máshol a Földön).


Elég? Szerintem kulturált voltam.

2010. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

"Elég? Szerintem kulturált voltam."


és még a kínaik sem kellenek de főleg Simon Perezék nem kellenek ide izrelből

2010. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
100%
SZEBB JÖVŐT!!! Nagyon remélem,jutunk valamire! 26/L
2010. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!