Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik szimpatizánsok! Miért...

Jobbik szimpatizánsok! Miért gondoljátok azt hogy ha a jobbik irányítana, akkor bármi jobb lenne?

Figyelt kérdés
Nem akarok ide semmit írni,majd ha szükség lesz rá,akkor megírom kommentbe.Ne gyertek olyannal h mert ők még nem tettek rosszat,meg h jól elkapják a cigányokat...
2010. jan. 1. 13:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95%
Válasszatok valakit! Csak aztán ne legyen nyavajgás, mert siránkozni azt tudtok. Birka magyar sosem tanul.
2010. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
29%
Széttéplek, mint etióp gyerek a segélycsomagot.
2010. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
42%
Eddig nagyon szép, építő szándékú ölteteket olvastam a szimpatizánsoktól. Valami konkrétum esetleg? Vagy zsidóbérenc vagyok, mert zavar, hogy még egy normális választ se láttam?
2010. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
53%
15:01 - Felesleges vagy, mint a pápa f*sza!
2010. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
44%
15:03, miért is?
2010. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Figyu!


MSZP+Fidesz=Jobbik javaslat elutasítása

MSZP+Jobbik=semmi,mivel csak azért sem szavaznak mellettük

Fidesz+Jobbik=MSZP javaslat elutasítása


Tehát 50%-kal is vígan eléldegélhet a Fidesz,és átvisz mindent a parlamenten.Mivel az előbbiekből következően a Jobbik nem szavaz a Fidesz ellen,mert az MSZP teszi azt,és ők nem állnak a a "magyarellenes" szocik mellé.

2010. jan. 1. 15:10
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

hát most nem akarok agy litániát írni h mért vok jobbikos úgyhogy csak röviden

engem idegesít az h a mi Parlamentünk volt az első aki aláírta a Lisszaboni szerződést olvasatlanul pedig mit láthattuk lehetett volna engedményeket kizsarolni az EU-től

zavar az is h a OGY feltétel nélkül megszavazta Románia csatlakozását pedig lehetett volna az autonómiát követelni mivel egy ország vétója is elég

és az is zavar h a szlovákok akkor törlik fel a külügyünkkel a padlót amikor csak akarják

2010. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:10

akkor meg menj bulizni, és örülj. leírásod alapján fölösleges Jobbik ellenes kérdéseket, kommenteket írnod. Ha meg szerinted csak divatpárt, akkor szintén fölösleges, mert a fidesz fog most kormányozni. ha jól teszik a dolgukat, akkor szerinted eltűnik a jobbik.


Egyébként meg azért gondolom, hogy jobb lenne, mert elolvastam a programját, és ha sikerül végigvinnie a felét, már az sokat kedvezne nekünk.

2010. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
66%

Nem lenne jobb, idealista demagóg politika. A legkönnyebben azok ígérnek akik tudják, hogy nem kell számot adniuk az ígéretekről.

Mégis a Jobbikra fogok szavazni. Végre valaki felkavarja azt trágyadombot amit az MSZP meg a Fidesz 20 éve lapátol az országra. Csak azért fogok rájuk szavazni, hogy ne érezzék olyan jól magukat a jelenlegi politikus urak. Tudom szar dolog a kurrupciós ügyeket feszegető kérdésekre válaszolni, de én (és még néhány állampolgár) szeretnék korrekt válaszokat kapni. Tessék tisztességesnek lenni, ilyen egyszerű. Elegem van belőle, hogy a befizetett adóm egy része korrupt zsebekbe vándorol.

2010. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
37%

Jobbik szavazóktól vársz értelmes válaszokat? Egyáltalán hogy mertél ilyen kérdést feltenni te balliberó homi füves cionista zsidókommunista országfelvásárló palesztinnalháborúzó talmudista betolakodó??

*irónia vége*

2010. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!