Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Felmérést végzek! Ki melyik...

Felmérést végzek! Ki melyik pártra szavaz, hány éves, és milyen az iskolai végzettsége (elég, hogy érettségi, vagy főiskola, nem kell részletezni), illetve milyen beosztásban dolgozik jelenleg (alkalmazott, vállalkozó, vezető, még tanul, stb. )?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem az érdekel, hogy milyen párttal szimpatizáltok, hanem a végzettségetek hozzá. Ugyanis sokan szó szerint lehülyézik, letudatlanozzák azokat, akik nem az ő pártjára szavaznak. Szeretném, ha most kiderülne, mi az igazság.


És kérek mindenkit, hogy vagy az igazat írja, vagy inkább semmit, mert csak úgy van értelme!


Köszönöm!


2010. márc. 23. 23:49
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
78%
23L, érettségi, diák, képzőművésznek, LMP
2010. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
57%
Jobbik. 43/F, egyetem (és doktori), egyetemi tanár
2010. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
64%
23 éves vagyok, BSc informatikus diplomám van, álláskereső vagyok, Jobbikra szavazok!
2010. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
62%
33/N/egyetem/középvezető beoszt., LMP
2010. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
39%
nyóc osztály,három gyerek,a Viktor ad majd négy kereket...
2010. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
49%
31 éves gyeden lévő kismama egy gyerekkel. Gimnáziumi érettségi+szakács szakmunkás. Párom 31 éves vízvezeték szerelő szakmunkás. Mindketten Jobbik szavazók.
2010. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
70%
23/L, szociológus egyetemi diploma, két középfokú nyelvvizsga, alkalmazott és LMP
2010. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
41%
18 éves tanuló (végzettség: érettségi nemsokára) LMP
2010. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Nahát, mennyi válasz! Igazán köszönöm, és nagyon örülök neki! :)


01:25-ös, 61%-os válaszolónak:


Hát igen, tudom, hogy a felmérés nem reprezentatív, de sajnos annál többet nem tehetek, mint hogy megkérek mindenkit, hogy igazat írjon. Azon, hogy szinte mindenki tanult, diplomás, magam is csodálkozom kissé, bár az is lehet, hogy ők azok, akik egy ilyen jellegű kérdésre szívesebben válaszolnak.


Az viszont érdekelne, hogy hol vannak a Fidesz-szavazók? (Bár gyanítom, legtöbbjük éppen dolgozik, nem neten ül...)


A tisztesség kedvéért, és ha valakit érdekel, magam is megválaszolom a kérdésemet:


28 éves, jelenleg GYES-en lévő anyuka vagyok, végzettségem szociális gondozó (felsőfokú, nem diplomás), bár nem volt kérdés, de angolul középfokon beszélek, és a Fideszre szavazok. A párom 47 éves, érettségije és több szakmája van, most tanul éppen egy újabbat, mert nincsen munkája, nem beszél nyelveket, és eddig alkalmazottként dolgozott. (De célunk egy vállalkozás, csak egyelőre öngyilkosságnak tűnik.)

2010. márc. 24. 12:43
 30/42 anonim ***** válasza:
32%

21/L egyetemista(történelem,magyar), egyetem melletti munkáim: lovász-lovasoktató, író(újság,novellák), általános iskolás gyerekek programjainak szervezése,előadásaik megszerezése,betanítása

nyelvvizsgám még nincs mert állandóan halogatom, egyébként angolból lesz, de később szeretném feleleveníteni az orosz tudásom is


és amire szavazok, az a Jobbik

2010. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!