Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Felmérést végzek! Ki melyik...

Felmérést végzek! Ki melyik pártra szavaz, hány éves, és milyen az iskolai végzettsége (elég, hogy érettségi, vagy főiskola, nem kell részletezni), illetve milyen beosztásban dolgozik jelenleg (alkalmazott, vállalkozó, vezető, még tanul, stb. )?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem az érdekel, hogy milyen párttal szimpatizáltok, hanem a végzettségetek hozzá. Ugyanis sokan szó szerint lehülyézik, letudatlanozzák azokat, akik nem az ő pártjára szavaznak. Szeretném, ha most kiderülne, mi az igazság.


És kérek mindenkit, hogy vagy az igazat írja, vagy inkább semmit, mert csak úgy van értelme!


Köszönöm!


2010. márc. 23. 23:49
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Az viszont érdekelne, hogy hol vannak a Fidesz-szavazók? (Bár gyanítom, legtöbbjük éppen dolgozik, nem neten ül...)


3. vagyok, és ezt kikérem magamnak az összes szavazó nevében legyen az LMP, Jobbik, MDF, MSZP, ...bárki!

2010. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem, hogy miért lennénk mi laplopók, mert tudtunk válaszolni a kérdésedre..
2010. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
50%
27 F / érettségi, nyelvvizsga / alkalmazott / Fidesz.
2010. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

13:35-nek és 15:31-nek:


Elnézést kérek tőletek, rosszul fogalmaztam! Nem akartam megbántani senkit, csak az a tapasztalatom, hogy a Gyakorikérdéseket viszonylag kevés Fideszes látogatja. Nem akarok olyasmit állítani, hogy a többiek naplopók lennének. A saját ismerőseim zöme, aki Fideszes, valóban dolgozik, vagy gyerekkel van otthon, és keveset internetezik. Nem tartom naplopónak azt, aki tanul, sem azt, aki munkát keres. Tehát mégegyszer elnézést kérek azoktól, akiket megbántottam!

2010. márc. 24. 19:42
 35/42 anonim ***** válasza:
53%

Mi sem akarunk megbántani, de ezzel a kijelentéseddel, ki is nyírtad a topikot!

Tanulság: Máskor, rágd át a kérdést!


u.i.Valaki a neten dolgozik, és vállalkozó!


Szebb Jövőt!

2010. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
LMP / MDF. 31 éves vagyok, közgáz egyetemet végeztem, most egy szabadegyetemre járok.
2010. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Jobbik, 31/L Érettségi, angol ny.vizsga
2010. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Régi 1:25-ös vagyok. Az 1944-es sztorihoz:


"1944 március 19-én a náci Németország csapatai megszállták Magyarországot. Utána a szovjet Vörös Hadsereg (...) megszállta Magyarországot, és ez a megszállás tartott 1991. június 18-ig. Másnaptól kezdve - amikor megszűnt az ország megszállása - mind a mai napig a bármilyen összetételű magyar parlament mulasztásos alkotmánysértést követ el azáltal, hogy nem állítja helyre a történelmi jogfolytonosságot. Ezzel önmagát is levizsgáztatja, bemutatja, hogy alkalmatlan mind államigazgatási intézményként és strukturálisan is, hiszen csak pártokat jelenít meg, a társadalom töredékét, csak a pártban gondolkodó részt. Alkalmatlan a reális helyzetfelismerésre és a magyar Nemzet érdekeit érvényesítő cselekvésre. Nem élt a népszuverenitás szabad megnyilvánulásának lehetőségével mind a mai napig. Ezzel a magatartásával természetszerűleg zárta ki önmagát az új sürgető alkotmányozási folyamatból. Ezek után ezt a feladatot kizárólag a népfelség elsődleges megjelenítője, az Alkotmányozó Nemzetgyűlés hivatott ellátni. Ebben a lehető legszélesebb társadalmi rétegeknek kell megnyilatkozniuk, képviseltetni magukat, ..."


És ezek nem az én szavaim, hanem egy diplomatáé. Az elején a (...) -el jelölt résznél vagy 2 szót mondott amit nem értettem :P

Amúgy ez egy 40 perces videóból van, ami fent van neten.

2010. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Törvénytelen az eddigi összes kormány, pontosan azért mert egy megszállás alatt hozott alaptörvénnyel vállalt jogfolytonosságot. Az országban a mai napig nincs törvényes rend, csak a látszatát tartják fent, jó lenne végre felébredni, és nem játszani a játékukat tovább. Ennyi a véleményem.
2010. márc. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
33, érett, nem szavazok senkire és jelzem is ezen tettemet az új kormány minisztériumainak, hogy, mivel kormányzást, képviseletet nem igénylek, illetve nem engedem, hogy képviseljenek, erre nincs joguk. Addig ez így is marad, amíg ún szabad mandátuma van a képviselőknek, azaz megválasztása után a választók felé semmilyen kötelezettsége nincs. Tehát nem érdekelt abban, hogy pártján és magán kívül bárkit képviseljen, közpénzekről úgy döntsön, mitha a saját családi kassza volna.
2010. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!