Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Felmérést végzek! Ki melyik...

Felmérést végzek! Ki melyik pártra szavaz, hány éves, és milyen az iskolai végzettsége (elég, hogy érettségi, vagy főiskola, nem kell részletezni), illetve milyen beosztásban dolgozik jelenleg (alkalmazott, vállalkozó, vezető, még tanul, stb. )?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem az érdekel, hogy milyen párttal szimpatizáltok, hanem a végzettségetek hozzá. Ugyanis sokan szó szerint lehülyézik, letudatlanozzák azokat, akik nem az ő pártjára szavaznak. Szeretném, ha most kiderülne, mi az igazság.


És kérek mindenkit, hogy vagy az igazat írja, vagy inkább semmit, mert csak úgy van értelme!


Köszönöm!


2010. márc. 23. 23:49
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok, érettségi, szakmunkás, alkalmazott - és egyértelműen Magyarország utolsó reményére a JOBBIKRA! (lassan azért már szerintem mindenki belátja legalábbis remélem hogy a korrupt pártok tönkreteszik az országot és a magyarságot)
2012. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

30 éves/L főiskola, jelenleg kiegészítő levelezőn tanulok. Állás nincs, csak a páromnak van (kezdő orvos).

Nem választok pártot, nekem egyik mostani parlamenti párt sem felel meg. Nem engem képviselnek.

2012. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!