Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki az, aki még nem múlt el...

Ki az, aki még nem múlt el 18, de ha szavazhatna, akkor az MSZP-re szavazna? Miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyet nem sokat találsz :) pár % a támogatottság csak a fiatalok körében. amúgy tapasztaltam hogy első szavazok szavaztak rá, de nagyon lerítt hogy tájékozatlanságból, szimpátiából.
2010. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Fiatalok körében, most nagyon népszerű lett a Jobbik, de 50%-ban tényleg a tudatlanság a ludas.

Én nem hiszem, hogy a fiatalság szavazott volna annyit, inkább az ídősebbek, hallottam olyan véleményt is, hogy azért, mert legalább "beismerték a hazugságokat", ez talán az öszödi beszéd lehettet, habár nem tudom hogy tálalták a médiában.

2010. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Így van, főleg a nyugdíjasok körében népszerűek, ezt én is tudom, egy felmérés szerint a szavazóinak kb 80-85%-a 60 év feletti, csak azt nem értem, h közülük miért szavaznak ennyien rájuk, amikor pont az MSZP cseszett ki a legjobban velük: eltörölte a 13. havi nyugdíjat, és bár helyette bevezették a nyugdíjprémiumot, de azt olyan feltételhez kötötték, amit a hazai állapotok nem tesznek lehetővé. Arról nem is beszélve h a nyugdíjkorhatárt feltolták, ami még a legjobb esetben is 62,5 év, a legrosszabban pedig 65...
2010. ápr. 22. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
az az igazság, hogy pártfüggetlenül nézve, az emberek lesz*rnak mindent, a lények hogy nekik legyen jó. pontosan ezt ígérte a fidesz, ezért szavaznak annyian rájuk. Az öregeket ez nem nagyon érdekli, megszokásból szavaztak eddig is, ezután is. A "fiatalok" akik meg követik a napi politikát arra szavaznak aki a legtöbbet ígéri, ennyi
2010. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Ő is vezette be csak a hülye amnéziás fityeszes barmok mintha nem emlékeznének rá.A nyugdíjasok a fidesz alatt csak szívtak.amúgy azért teszel fel kérdést,hogy utána válaszolj magadnak?Te vagy ám a f@szagyerek!:D
2010. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. én is tudom h ők vezették be

2. köszönöm szépen nem vagyok skizofrén, a kommentekre válaszoltam, de ha lennél olyan szíves, kedves előző válaszoló, és elolvasnád a kérdést és az első 3 kommentet, meglátnád :) további szép estét

2010. ápr. 22. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Én még nem vagyok 18.Listán LMP-re szavaztam volna,de a személyek közül az MSZPsre.Nálunk (azt hiszem az egyetlen kerületben) eleve kiemelkedően győzött az MSZP-s jelölt.A tetteit nézik az emberek nem azt,hogy kinek a színeiben indul.Felújított óvodát,parkokat.Nagyon szép hely lett a 13.kerületből.(Ezt még nálunk a fideszesek és a jobbikosok is belátják)
2010. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: pártfüggetlenül nézve, nagyon tetszik, hogy így leírtad a véleményed. Senkit nem nézek le azért, amit ír, hiszen mindenki azt teszi, amit jónak lát. Egyébként teljesen igazad van, nem az a lényeg, hogy ki milyen színekben indul, hanem hogy mit tett eddig az emberekért. Hasonlóan szépen megfogalmazott véleményeket várok :)
2010. ápr. 23. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!