Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 10 honapja elkoboztak a...

10 honapja elkoboztak a telefonunkat mikozben 3 honaprol volt szo. Milyen jogom van?

Figyelt kérdés

10honapja becsongettek a zsaruk hogy hazkutatasi parancs ezert elkobozzak a telokat mert lehet azon a bizonyitek..

Viszont csak tolem es a paromtol koboztak el mindent mikozben a masik lakotarsunk kibeszelte magat ezert megcsak kihallgatasra sem kellett jonnie..szoval az tortent hogy 3 honapja valaki a ki ipnkrol toltott fel gyerek szexualis videot...de akkor nekek is es a paromnak is uj teloja volt kb 1 honapos de oket nemigazan erdekelte....aztan 8oras kihallgatasban volt reszunk azota viszont hivtam oket parszor de sosem vettek majd masnap kuldtek egy uzit hogy meg sajnos nem volt alkalmuk az adatok letoltesere...mit tudunk tenni ilyenkor? En mindjart szulok es nincs telefonom azota mert nem futja ra egy fizubol rohadtul nem tellik uj telokra...es akarmikor beindulhat a szules plusz a parom ejszakas es fogalmam sincs hogyan kerek majd segitseget se mentot hivni se a paromat



2019. szept. 4. 04:34
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
62%

#6 vagyok:


Az utánam válaszolók sem IQ-bajnokok!


1.) Magyarországon nem létezik házkutatási parancs!

2.) Az elkobzás büntetési forma, nem pedig intézkedés! Lefoglalásnak hívják.

3.) A házkutatást csak gyanúsítottal szemben foganatosíthatnak!


Etetitek a trollt, vázze?!

2019. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

# 8/11


A jövő ügyvédjei. Szép jövő elé nézünk.

2019. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
44%
Zsámók vagytok?
2019. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

9, 10-es válaszadót ne nézzétek le.

Ismerem, ő tényleg jogász csak nem ügyvéd, hanem ügyész.

2019. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

# 14/14


Akkor nekik köszönhetjük a mai viccjogrendszert?

2019. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
A törvényeket az országgyűlés szavazza meg... a bíróság, ügyészség, nyomozó hatóság csak alkalmazza...
2019. szept. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

# 16/16


Aha. Ügytől függően hol így, hol úgy.

2019. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Akarod mondani mindig egységes elbírálás szerint a törvény előtti egyenlőség szem előtt tartása mellett?! Igen.
2019. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%

#11, #14-nek:


Kizártnak tartom, hogy ügyész legyen.

Egy ügyész azonnal felismerte volna azokat, amiket a #11-es válaszomban felsoroltam.


Bár én nem vagyok sem ügyvéd, sem ügyész, de a saját magam védelmét már számtalan esetben elláttam büntető-perekben!

Egy ügyészt azonnal felismernék!

2019. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%

Nem szőrszálat hasogatni járok ide. Belefáradtam már hogy minden ilyen észrevételt megtegyek. Volt egy kérdés, megértettem a lényegét, válaszoltam rá, ezzel az oldal szabályainak megfelelve.

Most az, hogy te ellátod a saját védelmed nagyon örvendetes dolog, de kérdezte valaki? Kirendelt védő is létezik, de gondolom mivel nem volt kötelező, te csak saját magad mondtál le róla. Te dolgod.

2019. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!