Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 10 honapja elkoboztak a...

10 honapja elkoboztak a telefonunkat mikozben 3 honaprol volt szo. Milyen jogom van?

Figyelt kérdés

10honapja becsongettek a zsaruk hogy hazkutatasi parancs ezert elkobozzak a telokat mert lehet azon a bizonyitek..

Viszont csak tolem es a paromtol koboztak el mindent mikozben a masik lakotarsunk kibeszelte magat ezert megcsak kihallgatasra sem kellett jonnie..szoval az tortent hogy 3 honapja valaki a ki ipnkrol toltott fel gyerek szexualis videot...de akkor nekek is es a paromnak is uj teloja volt kb 1 honapos de oket nemigazan erdekelte....aztan 8oras kihallgatasban volt reszunk azota viszont hivtam oket parszor de sosem vettek majd masnap kuldtek egy uzit hogy meg sajnos nem volt alkalmuk az adatok letoltesere...mit tudunk tenni ilyenkor? En mindjart szulok es nincs telefonom azota mert nem futja ra egy fizubol rohadtul nem tellik uj telokra...es akarmikor beindulhat a szules plusz a parom ejszakas es fogalmam sincs hogyan kerek majd segitseget se mentot hivni se a paromat



2019. szept. 4. 04:34
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
0%

#28, #29-nek:


Nem egy hülye szórakozik két profilból.


Ebből viszont egyértelműen következik, hogy mind a kettő nem lehet hülye, mert egymásnak ellentmondót állítanak, igaz?


Tehát kettőnk közül csak az egyikünk hülye a témához!


A döntést rád bízom! :)

2019. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

#31 vagyok:


Ezt kizárásos következtetésnek hívják.

2019. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire okos vagy, nem hogy elmennél büntetőjogásznak tanulni:) .
2019. szept. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

#32, #33-nak:


43 évesen, többszörösen büntetett előélettel?


Szerinted honnan van a tudásom?! :D

2019. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

#34 vagyok:


Az RTF-re ne jelentkezzek? XD

2019. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

A stílusodból és írásképedből következtetve szerintem valami erőszakos bűncselekmény miatt voltál büntetve.

(Pl ilyen a rablás, garázdaság, önbíráskodás, testi sértés)


Személyesen nem szívesen állnék le veled vitatkozni, mert még testi sértésért sértett lennék, te pedig gyanusított szerintem.


Szerintem te egy ilyen ember lehetsz.


Elárulom, hogy voltam már a rendőrségen tanú, sértett, gyanusított.

Amikor tanú voltam, tanú is maradtam a tudásom miatt. Gyanusítottként pedig mindig valahogy úgy csináltuk úgy alakult, hogy a bíróság felmentett.

2019. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 árokpart ***** válasza:
Van egyébként házkutatási parancs, csak nálunk házkutatási határozatnak hívják. Igen ügyészi engedély kell hozzá.
2019. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

#34, #36-nak:


Egy dolog már biztos: rettenetesen rossz ember-ismerő vagy!


Tudod mi az egyetlen dolog amit mindig "büszkén" jelentethettem ki? Azt, hogy SOHA nem követtem el erőszakos bűncselekményt!


Íme a repertoárom nagyjából:


-lopás

-csalás

-okirat hamisítás

-okirattal visszaélés

-szerzői jogokkal visszaélés


Most hirtelen ennyi jutott eszembe. :)


Nem tudom megállni, hogy ne adjak egy kéretlen tanácsot:


Attól, hogy te sugalmazni próbálsz valakiről-valamit ami a célod érdekében előnyös lehet, attól az még egyáltalán nem biztos hogy úgy is van hiszen eleve te kreáltad, nem?

Intelligencia terén igencsak lépéshátrányban vagy. Szerintem "vedd le a kesztyűt"!

2019. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

#38 vagyok:


Ha kreálsz valakiről egy személyiség-képet a lejáratása céljából, utána pedig te magad is ahhoz igazodva kommunikálsz, az azt jelenti hogy te magad is elhitted a saját hazugságod.

No komment.

2019. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

#11 (#38), árokpart-nak:


2. Halasztást nem tűrő nyomozási cselekmények


Más késedelmet, illetőleg halasztást nem tűrő nyomozási cselekmények formai határozat nélkül, a már megindult nyomozás közben is elvégezhetők a nyomozó hatóság, illetőleg az ügyész által.


TE IS KEZDED?! :D

2019. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!