Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok a rendőrökről?

Mit gondoltok a rendőrökről?

Figyelt kérdés

Pozitív, negatív tapasztalat egyaránt érdekel!

Előre bocsátva annyi, hogy nem provokatív a kérdés, csak kíváncsi vagyok ki hogy látja őket!

És, ha kérhetem, csak kulturáltan véleményezzük őket!



2019. szept. 19. 13:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%

Gyorshajtásért rendszeresen kapnak komoly pénzbírságot és felfüggesztettet.

Ambrus Attila mit kapott? Semmit, nemzeti hőssé avanzsálták.

Szerintem ne firtassuk, hogy ki hazudik és miben...

2019. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Ambrus Attila 12 évet ült, de remélem ez az információ cseppet sem zavar...Azt meg hozzáteszem, hogy a rendőrség és bíróság meg az ügyészség különböző dolgok.
2019. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15%
Nem ült egy percet se, maximum papíron. A rendőrség, ügyészség és bíróság pedig ugyanannak a kutyának a kölykei, mindannyian nyakig szarosak. Max. azon lehet vitázgatni, ki a büdösebb közülük.
2019. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Ne hazudj!

Évekig börtönben volt!

2019. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
#14 ja, úgy mint Sztojka. Az újságok címlapján volt börtönben, nem a valóságban. Kettőnk közül nem én vagyok az, aki hazudik.
2019. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Teljes mértékben tisztelem őket!
2019. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%
Azt hogy jóba vannak a bűnözőkkel. Csak ezt még maguk is titkolják. Hát tudom én. Láttam is. Éltem is együtt bűnözővel,még poénkodott a rendőr amikor kihívták csendháboritásért és mindig megúszta mert hát megteheti. De azt nem nézte mit követett el. Szánalmasnak tartom. Utálom őket.
2019. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
Aki azt hiszi hogy a rendőrségnek halvány fing köze van ahhoz hogy ki lesz elítélve, és mennyire az inkább ne villogtassa a nem létező eszét itt.
2019. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én bírom őket
2019. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!