Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt miért nem mondták be a...

Clint kérdése:

Ezt miért nem mondták be a híradóba?

Figyelt kérdés

[link]

Most komolyan... ha embert ölnek nem kell bemondani a hírekbe, csak ha fehér ember ölt?

Nevezzetek provokálónak, de ez már tényleg durva.


2010. júl. 19. 23:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
37%

"Az RTL-Klubból, meg a TV2-ből kell tájékozódni! "


Aki lepontozott annak üzenem, hogy keep watching RTL, tudatlan hülye proli:D

2010. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 bumbi02 ***** válasza:
0%

mint már irta előttem más is, nem minden gyilkosságot tesznek bele a hiradóba.. és látszik hogy igazából lesz*rod a meggyilkolt családot, hozzátartozóit.. neked nem is fáj az hogy megöltek valakit, mert már megin két dolgon vagy fenn akadva:

- miér nincs a hiradóba? (igy tleg könnyebb lehet a családnak is)

- már megin cigányok voltak (kit érdekel hogy cigány volt, néger, kinai,etiop vagy muzulmán hogyha megölik egy hozzátartozódat?)


azt bezzeg magasról letojod h ha egy fehér fehért öl meg... pedig nekem nem egy iskolatársamat ölték meg...

2010. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

te pedig olyan okos vagy, hogy tudod én mire gondolok.

Igenis sajnálom a családot.

Ha fehér ember öl meg valakit azt berakják a híradóba, még akkor is ha csak megüt egy cigányt.

És ugyanúgy elitélem a gyilkost, mindegy, hogy néger, cigány vagy magyar, vagy zsidó, vagy akármi. De mindent ugyanúgy!!!

A múltkor azt láttam a hiradóban, hogy egy vidéken egy kutya megharapott vkit. Ilyen híreket megosztanak velünk, mert ez fontosabb mint ha megölnek egy öregembert.

Nehogy már az legyen a normális, hogy ilyeneket eltitkolnak!!!! TE tényleg ennyire hülye vagy?

2010. júl. 20. 13:33
 14/29 anonim ***** válasza:
9:57 ne,haragudj véletlenül a piros kézre kattintottam,de tényleg véletlenül.Egyetértek,csak az önálló gondolatokra képtelen zombik okosodjanak tovább ilyen tv2,meg rtl klubokon......
2010. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"A valóság az -ha nem tudnád-, hogy soha ilyen jó még nem volt a közbiztonság, a cigányok majd' mind dolgoznak, amelyiknek mégsem jut munka az is inkább megtermeli magának a kis kertjében a krumplit, az uborkát, minthogy ellopná a szomszéd nénitől!"

Heh,ez érdekes.Tudod létező statisztika,hogy minden 10 elkövetőből 9,5 cigány.Vannak egész cigány falvak,ahol senki sem dolgozik!!!!Több száz emberből senki!!

Abból zabálnak,isznak,amit "én" teremtek meg nekik.Beb*szik az én pénzemen,majd jól összever 10 tesójával lelkiismeret furdalás nélkül,mert nem adtam neki cigit....

Semmit sem termelnek,csak államadósságot.

Egyébként tisztelet annak a néhány -több ezerből pár száz- kivételnek,akik tényleg tisztességesen dolgoznak.

2010. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 bumbi02 ***** válasza:
31%
a kérdésedből itélve téged csak az háborit fel hogy nem került ez be a tvbe és hogy cigányok követték el.. ennyi...
2010. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

nem barátom... engem az idegesít hogy ilyesmit csinálnak.

És még elvan titkolva, hogy azt higgyük csak a rasszizmus nagy, de nincs rá ok. Ha nem csinálnának ilyesmit akkor nem lenne rasszizmus, előitéletet útóitélet szül.

Nehogy azt hidd, hogy ha a tvben hallanám, nem lennék ideges. Hisz gyilokoltak!!! De még erre rádob, hogy ennek a szerencsétlen halottnak nem volt annyi értéke, hogy a meggyilkolását hírré tegyék...

Pár nappal ezelőtt pedig néhány cigányku..va ölt meg egy 84 nyugdíjast, a nemi szervét megcsonkitották és agyonverték. Emberi aggyal rendelkeznek ezek?

2010. júl. 20. 17:35
 18/29 bumbi02 ***** válasza:
0%
ezek mind felháboritóak és egy gyilkosságnak nem az lesz a mércéje hogy benn van-e a hiradóba vagy sem...
2010. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

"Tudod létező statisztika,hogy minden 10 elkövetőből 9,5 cigány."


Nagyon kemény vagy ember.

2010. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Lehet szídni a kuruc infot,de a körzeti állatorvosunk,aki járt nagymamám kutyájához, a napokban lepuffantott egy betörőt.Jogoson.Fehér volt mindkettő,mégsem mondták be a híradóba...

ezzel persze nem azt mondokm hogy a kuruc.info a szent és az eggyetlen, de a napi cigányviccért,és a rajos képekért érdemes felnézni:D

Amúgy most komolyan:én csak a kuruc.infon láttam a cigók bocsánat, Orkok (ha mik meg gádzsók vagyunk) myvip es ork magyar gyalázást.

2010. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!