Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt miért nem mondták be a...

Clint kérdése:

Ezt miért nem mondták be a híradóba?

Figyelt kérdés

[link]

Most komolyan... ha embert ölnek nem kell bemondani a hírekbe, csak ha fehér ember ölt?

Nevezzetek provokálónak, de ez már tényleg durva.


2010. júl. 19. 23:21
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

azért hülyeséget ne próbálj beadni a jónépnek.

Akármilyen bűncselekmény történik, a rendőrségi oldalakon minimum rajta kéne legyen!! A romák által elkövetett dolgok is fenn vannak mindig, annak ellenére, hogy a média letagadja.

Ha tényleg lelöttek egy betörőt valahol fenn kell legyen, ha nincs akkor sztem hazudtak neked.

2010. júl. 21. 19:20
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem akarom beadni.A rendörség tudtommal már letartóztatta.

Vác környékén történt lakott az ürge.

Otthon volt amikor betötek hozzá,és észrevette a betörőt és 1000 méteren át üdözte, majd lelőtte.

De lehet hogy volt a médiában nem tudom.Mi 10.-én tudtuk meg,de lehet hogy már elötte megtörtént.

2010. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

nézd ha igy volt és fehér volt az illető, akkor megmondom őszintén! MEGÉRDEMELTE.

Csak nehogy azt higgye valaki, hogy a cigánybűnözőket támadom. Bárki aki komoly bűncselekményt követ el, az büntetést érdemel.

2010. júl. 21. 22:44
 24/29 anonim ***** válasza:

"rendőrségi oldalakon minimum rajta kéne legyen!"


Hol van olyan ország, akol minden bűncselekményt közhírré tesz a helyi rendőrség weboldala? Én még nem találkoztam ilyennel!


"Akkor miéert nevezik híradónak??? "

A híradót nem azért nevezik híradónak, mert minden hír benne van. Néz meg ugyanaznap több csatorna híradóját, aztán rájössz, hogy egy csomó hír van, amit a másik nem mond be. Szerinted azokat el akarják titkolni?


Híradó azért van, mert a médiatörvény kötelezővé teszi.

2010. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

a kereskedelmi csatornáknak ugyanazok a hírei. Ezt meg te nézd meg. Az más, hogy a hír tv, meg a echo tv meg tudomisénmi bemondja.

A rendőrségi oldalakon általában fennvannak a bűncselekmények, akár tetszik akár nem. Viszont ott is sarkítanak, ha cigány az elkövető akkor nem írják be a származást, ha magyar akkor kiemelik, hogy fehér.

2010. júl. 22. 09:56
 26/29 bumbi02 ***** válasza:
0%
és látod megint az érdekel hogy cigány vagy nem cigány követi-e el....
2010. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
majd ha veled történik valami, a személyleírásnál nehogy megmond, hogy az elkövető cigány, mert az rasszizmus oké????
2010. júl. 23. 20:47
 28/29 bumbi02 ***** válasza:
0%
szerinted a nyomozás, feljelentés, kártérités vagy tudomisén minek szempontjából miért fontos az hogy cigány,néger,koreai,muzulmán, délamerikai anyától származó negyed zsidó háromnegyed részt buddhista néger kinai követte el a büntényt vagy nem? semennyibe nem változtat a tényeken, a károkon..azé kell kiemelni hogy tudjatok rajta csámcsogni hogy már megin acigányok... igen van cigánybünözés.. de igenis van fehérbünözés is... csak az titeket nem érdekel..
2010. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"a kereskedelmi csatornáknak ugyanazok a hírei. "


francokat!

Vannak átfedések, de egy csomó különbség is van.

2010. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!