Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kisebb súlyú bűncselekmény...

Kisebb súlyú bűncselekmény esetén is létezik az, hogy tudják ki az elkövető, de semmit nem tudnak tenni a rendőrök?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót youtubon , ahol a VV Fanni ügybe, valami tévéműsorba behívták a család, sértett ügyvédjét és az országosan ismert Doszpot Péter gyilkossági nyomozót. Ez a nyomozó nyilatkozott, hogy van olyan eset sajnos, ahol tudják a rendőrök, hogy ki a gyilkos, de nincsennek megdönthetetlen bizonyítékok és kiengedik a letartóztatásból vagy meg sem gyanusítják.


Az érdekelne engem, hogy kisebb súlyü ügyekben pl. lopás, vagy kisebb rablás, vagy csalás, vagy akármi ami kis súlyü ügy, ahol nem szoktak gyanusitottakat letartóztatni ugyan, de folyik a nyomozás. Szóval ilyen ügyekben is van, hogy tudják, hogy van tettes és, hogy ki az, de nincsennek kétséget kizáró bizonyítékok és nem tudják meggyanusítani az érintettet vagy, ha már gyanusított, akkor megszüntetik az eljárást vele szemben?



2020. okt. 11. 14:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

8, 9-nek:


Köszi a jókívánságot, de késtél vele kb 20 évet! XD


Már meg volt.

2020. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Akkor ideje lenne visszamenned a kóterba nem gondolod?!
2020. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
38%

8, 10-nek:


Tehát volt olyan h'lye, hogy a helyszíneken nem kesztyűben dolgozott. Első komoly hiba.


Magyarázkodni kezdett a szerszámokat illetően, és besült. Tehát nem kérdezte meg a zsarut, hogy MI KÖZE HOZZÁ? Második komoly hiba!


Nem dicsekvésből, csak érzékeltetésképpen megjegyzem, hogy volt olyan esetem amikor a kihallgatásomat az alosztály-vezetőnek kellett lefolytatni. Az összes nyominger hárított engem! (Nem szeretnek ügyészségre mászkálni. XD)

2020. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
#13 Azért szerencsére, aki rákényszerül hogy bűnözésből éljen meg annak nincs sok a kalap alatt így hamar lebukik.
2020. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
#13 ez ahogy van kamu. Nem tudsz olyat csinálni egy kihallgatáson amiért ügyészségre kelljen menni. Csak itt nagy a pofád. Csak kerülnél velem szembe...
2020. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

13, 14-nek:


Nekem az a véleményem, hogy nincs olyan hogy valaki RÁKÉNYSZERÜL!


Én is siránkozhatnék hogy "nem volt gyerekszobám", intézetben nőttem fel, (ahová persze úgyszintén a hatóságokkal való összeütközés miatt kerültem), etc ..., de senki nem nyomott pisztolyt a fejemhez hogy csaljak és betörjek!

Aki dolgozni akar az tud is!

2020. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
#16 Ez igaz. De én úgy vettem észre, hogy a bűnözőknek tényleg nincs sok eszük, szerencsére.
2020. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
54%

13, 15-nek:


Reggel bevittek egy átbulizott éjszaka után, és kihallgattak egy eltűnt autó ügyében. Mivel tagadtam, fogdára vittek 72 órára. Ezt megelőti egy orvosi vizsgálat is. Itt tájékoztattam az orvost hogy a nyominger ittas állapotban hallgatott ki, ami jogszabály-sértő. Vérvétel.


Jogszerűtlen eljárás, FEGYELMI. Mindenféle munkahelyi előmeneteltől elesett egy jó darabig, a jegyzőkönyv pedig "ment a kukába".


Soroljak még néhány példát?!

2020. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nem jár ezért fegyelmi kisfiam. Jobb duma ? Mondjad csak kisfiam.

Befogadásin meg senkit sem érdekel hogy kihallgattak e egyáltalán vagy nem. Kit akarsz átbaszni itt ?

2020. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
54%

Ismét 13, 15-nek:


A járőrök szó szerint elfelejtettek megmotozni mielőtt bekocsikáztak az őrsre, persze bilincsben.


A kihallgatás kezdetén kibaxtam a nyominger asztalára az oldalamról a tokjával együtt a vadásztőrt!


Nem ejnye-bejnye lett a vége.

2020. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!