Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kisebb súlyú bűncselekmény...

Kisebb súlyú bűncselekmény esetén is létezik az, hogy tudják ki az elkövető, de semmit nem tudnak tenni a rendőrök?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót youtubon , ahol a VV Fanni ügybe, valami tévéműsorba behívták a család, sértett ügyvédjét és az országosan ismert Doszpot Péter gyilkossági nyomozót. Ez a nyomozó nyilatkozott, hogy van olyan eset sajnos, ahol tudják a rendőrök, hogy ki a gyilkos, de nincsennek megdönthetetlen bizonyítékok és kiengedik a letartóztatásból vagy meg sem gyanusítják.


Az érdekelne engem, hogy kisebb súlyü ügyekben pl. lopás, vagy kisebb rablás, vagy csalás, vagy akármi ami kis súlyü ügy, ahol nem szoktak gyanusitottakat letartóztatni ugyan, de folyik a nyomozás. Szóval ilyen ügyekben is van, hogy tudják, hogy van tettes és, hogy ki az, de nincsennek kétséget kizáró bizonyítékok és nem tudják meggyanusítani az érintettet vagy, ha már gyanusított, akkor megszüntetik az eljárást vele szemben?



2020. okt. 11. 14:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Jojo persze. Általában ezt szokták mondani ;)

Más?

2020. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Más?


Vagyis ezek eddig rendeben voltak, igaz? XD


Meddig próbálsz fogást találni rajtam? Amíg többszörösen be nem igazolódik hogy igazat mondok? És mindig azzal fogod folytatni, hogy "Más?"?


Na csá.

2020. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ennyi voltál. Köszöntem. 1-0 ide.
2020. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

23-nak:


Neked már az oviban is szalonna volt a jeled.


[link]

2020. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Ne hallgass az ügyészasszonyra!


Te is voltál már büntetve úgy látom, én is. Ráadásul most is megy egy rablási perem. Ne félj, én is megmondtam debrecenbe a nyomozónak a magamét. Kiakadt.


Attol, hogy bűnt cselekedtünk, emberek vagyunk.

2020. okt. 11. 22:00
 26/33 anonim ***** válasza:
Na a 72-t meg őrizetnek hívják. Ennyit tanultál a rabtársaktól látom. Levike meg most tett beismerő vallomást. Minden a helyére került ;)
2020. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Attól hogy eleget láttad a fogdát meg a bv intézetet még nem leszel okos te mákos.
2020. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#30-nak:


Bűnügyi őrizet, hogy pontosak legyünk!


De hívják vizsgálati fogságnak is. Krumpli, vagy burgonya? Nem mindegy?



#31-nek:


Legalább 7-8 tárgyaláson saját magamat védtem, sikerrel. Az akkor hatályos BTK-t többször olvastam, mint amennyit te valszeg egész életedben olvastál.

2020. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Nem tettem beismerő vallomást.


Voltam büntetve, amiért elítéltek pénzbüntetésre, máskor felfüggesztett fogházra. Most, hogy eljárás van ellenem arra értem, hogy rablási per, rablási vád. Így van a tárgyaló ajtó mellé kiírva mikor tárgyalás van, hogy rablás bűntette. Igen. De nem követtem el. Azzal, hogy vádol az ügyészség, attól még nem követtem el azt amivel vádol.

2020. okt. 11. 22:16
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bálan többet olvastad volna pcsfej #29. Aztán mostmár elmehetnél melegebb éghajlatra.
2020. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!