Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azért mostanában gyanúsított...

Azért mostanában gyanúsított meg a rendőrség, hogy elrontsák a karácsonyi ünnepem?

Figyelt kérdés

Egy nagyon piti ügy miatt fel lettem jelentve 2019 júliusban mint -ismeretlen-, aztán idén májusba küldtek határoztot, hogy -alapos a gyanú-, hogy én követtem el. Ezt követően ahogy megkaptam a határozatot, felhívtam a nyomozót, hogy gyanusitott leszek tényleg, ez ügyben, -felelte- igen, kérdeztem biztos, erre mondta, hogy igen már biztos, egészen biztos.


Aztán most november 23-án szólt telefonon, hogy be tudok-e menni, mert meglenne a gyanúsítás, aztán bementem és kihallgatott majd rabosítás, aztán egy hét múlva folytatólagosan is kihallgatott.


Ilyen soká gyanìsított meg május óta.


Tekintettel arra, hogy közeledett a karácsony, ezért gyanúsított meg a rendőrség most vagyis a multkor vagy semmi köze a karácsony közeledtéhet és amúgy is most gyanúsítottak volna meg?


Hallottam már, hogy van, hogy szülinap, névnap, pünközsd, karácsony, húsvét előtt nem véletlenűl gyanusitottak már meg több embert.



2020. dec. 18. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bűnözni nem kötelező.
2020. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a nagyon piti ügy, amiért feljelentettek téged?
2020. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 qkker1 ***** válasza:
100%
Mivan, Levike, elcseszték a csúnya rendőrök a karácsonyodat?
2020. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Szegény levike.

És azok a szórakozó fiatalok mit szóljanak akiknek szét lett vagdosva a sátruk, és eltűnt a pénztárcája? Abban minden irattal együtt ami egy kukában landolt.

Nekik a nyaruk lett elbszva.

2020. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak kérdeztem, mert amúgy nem rontottak el sem karácsonyom, sem a mindennapjaim,mert az csak egy papír és míg jogerős ítélet nincs, addig nincs gond. Nem is gondolja a rendőrség, ha ezért tette most, hogy nem rontott el semmit, mert én nem is ünneplem a karácsonyt, sőt... Sz@r mert minden zárva, meg élem az életem. Tehát itt a szüleim feljönnek, ebédelünk, mennek haza én pedig nem foglalkozom a karácsonnyal. Semmi nincs nyitva, űlök vonatra, elmegyek Karcagra, vagy Kisújra, vagy Miklósra meg vissza, azt éjjfélbe haza. Szenteste is megyek volnatozni fél 7-kor indulok Kisújra, (Kisújszállás), és vissza 23.22-kor érkezek Debrecenbe. Csak gyalog megyek haza a vasutállomástól, mert szenteste nincs helyi busz.


A többi nap is életvidám vagyok.


Szal nem rontottak el semmit.


Csak azért kérdezem, hogy direkt ünnepek előtt gyanúsítottak meg, mert azt hitték, hogy nekem is húdenagyügy karácsony és tegyenek keresztbe? Ez a kérdés.


Amúgy ma hívtam a nyomozót, hogy kell-e még menni, és mondta, hogy hozzá már nem, hanem átkerült a Vizsgálati osztályra Végh Márta Katalin c.r.alezredes kiemelt fővizsgálóhoz, Ő foglalkozik vele és biztos, hogy kell menni, majd őhozzá és, hogy majd idéz kolléganő...

2020. dec. 18. 22:56
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Innen is látszik hogy levike minden szabályon átnézve csak él bele a nagyvilágba.
2020. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hogyérted ezt? Ezt megmagyaráznád?

Szabályon átnézve él bele a nagyvilágba? Mi?

2020. dec. 18. 23:19
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert rólam van szó.
2020. dec. 18. 23:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Levike...este van
2020. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen levike. Tudjuk mostis épp vonatozol, de elég lesz.
2020. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!