Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azért mostanában gyanúsított...

Azért mostanában gyanúsított meg a rendőrség, hogy elrontsák a karácsonyi ünnepem?

Figyelt kérdés

Egy nagyon piti ügy miatt fel lettem jelentve 2019 júliusban mint -ismeretlen-, aztán idén májusba küldtek határoztot, hogy -alapos a gyanú-, hogy én követtem el. Ezt követően ahogy megkaptam a határozatot, felhívtam a nyomozót, hogy gyanusitott leszek tényleg, ez ügyben, -felelte- igen, kérdeztem biztos, erre mondta, hogy igen már biztos, egészen biztos.


Aztán most november 23-án szólt telefonon, hogy be tudok-e menni, mert meglenne a gyanúsítás, aztán bementem és kihallgatott majd rabosítás, aztán egy hét múlva folytatólagosan is kihallgatott.


Ilyen soká gyanìsított meg május óta.


Tekintettel arra, hogy közeledett a karácsony, ezért gyanúsított meg a rendőrség most vagyis a multkor vagy semmi köze a karácsony közeledtéhet és amúgy is most gyanúsítottak volna meg?


Hallottam már, hogy van, hogy szülinap, névnap, pünközsd, karácsony, húsvét előtt nem véletlenűl gyanusitottak már meg több embert.



2020. dec. 18. 20:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Villamoson vagyok. Átszállok a 46E gyorsjáratu buszra és sprint haza. 23.55 re a lakásba vagyok.
2020. dec. 18. 23:28
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kifejezetten rád utaznak, hogy elrontsák a kedvedet.
2020. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

El is képzelem, ahogy az egész osztály ül és tanácskoznak órákon át, hogy mikor küldjék ki neked a papírokat. Sajnos a szülinaposok elvesztették a szavazást, a karácsony-pártiak nyertek. Utána pezsgőt bontottak és tortát ettek annak biztos tudatában, hogy ezzel jól elrontották a karácsonyodat.

VAGY

Arról van szó, hogy mocsok túlterheltek és most jutottak el erre a pontra.

Találd ki, melyik verzió történt...

2020. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!