Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mitől függ az, hogy egy...

Mitől függ az, hogy egy rendőrségi eljárás alá vont ember kezeit előre, vagy hátra bilincselik?

Figyelt kérdés
Pl. ha önként nyújtja a kezeit, akkor van esély, hogy előre kapja?

2021. jan. 17. 07:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Néha lehet látni olyan fotót, vagy videót, ahol kis termetű (mondjuk kb. 160 cm magas és kb. 40 kilós) nő kezeit hátul bilincselik össze, míg egy óriás, kisportolt férfi kezeit pedig előre.
2021. jan. 17. 07:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elol bilincselnek meg, akkor meg tudna hadonaszni ... ezert inkabb hatul fogjak ossze. Akkor bilincselnek elolrol, ha mar nem tartanak attol, hogy ellenkezne az illeto. Akirol egyaltalan nem feltetelezik, hogy csinalna a balhet, azt meg sem bilincselik.


Engem megkerdeztek, hogy fogok-e balhezni ... mondtam, hogy nem kell felniuk nem bant a bacsi :) ... nem is bilincseltek meg.

2021. jan. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha rendőr lennék az tuti, hogy a hosszabb körömmel rendelkező nőket hátra bilincselném, vagy előre, de akkor övhöz. Lehetne felőlem bármilyen aranyos, szelíd, törékeny nőci. Engem ne karmolásszon össze amikor rádöbben, hogy akár napokra, hetekre, hónapokra rács mögé kerülhet.
2021. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Engem meg bilincseltek azért mert elütöttem régebben egy vaddisznót és nem állt módomban téríteni a malac kárát.


Rohadékok

2021. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez attól függ, kire akarsz megbilincselt kézzel szavazni. Ha az ellenzékre, akkor hátra, ha a császárékra, akkor előre.
2021. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2: De azt is megbilincselik. Kötelező eljárás. Csak úgy vihetnek be.
2021. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem erőszakos cselekményt követtél el, együttműködő vagy és nem várható, hogy ellenállsz vagy támadni fogsz, akkor van esély, hogy előre bilincseljék a kezedet.

Ha testi kényszer alkalmazásával bilincselnek meg, akkor hátra bilincselnek.

2021. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Annyira buta patkány a rendőr hogy nem tudja eldönteni hogy mikor szükséges a bilincs mikor nem?Van aki a légynek se ártana de megbilincseli a droid mert ez a protokoll?ennyire szar emberismerők ezek a rendőrpatkányok?
2021. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!