Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem szégyellnek százezer...

Nem szégyellnek százezer forintot kiszabni a kijárási tilalom megszegése miatt?

Figyelt kérdés

Két hete meg akart a járőr büntetni este 10-kor 10.ezer forintra, nem fogadtam el, tegnap pedig jött egy levél, mellè csekk 100.000, azaz százezer forintról. A rendőrség szabálysértési osztályról jött.

Elhiszem, hogy a törvény az törvény, nem bántani akarom a rendőrség munkatársait, de hogy nem szégyellnek százezret kiszabni ilyen csekély dogért? Mert, 10 ezret nem fogadtsm el, kiszabta volna a dupláját 20-at, de nem tízszeresét. Kicsit az érték nincs egyenlőségben a cselekmény elkövetési tárgyi súlyával. Most nekem nem rontották el a kedvem. Elolvastam aztán betettem a fiókomba. Ennyi. Csak, hogy miért ennyire szigorúak, hogy százezres nagyságrendbdn szabták ki?



2021. márc. 2. 17:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem arra gondoltam hogy mindenki,de ha napközben is adják át a vírust,este is. Szóval kb mindegy mikor megy ki,nem? Ezzel csak a szabadságának egy részét veszik el,nem védik meg a vírustól. Mivel a vírus kétlem hogy este 8 után kezd el tevékenykedni
2021. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%

9

tavaly nyár végén-ősszel este 8-9 óra után jártam gyalogolni

napi 10 km-t

Bp külkerület

marhára nem volt gyalogosforgalom

hetente egyszer ment el valaki a járdán melletem


ez aztán a fertőzési gócpont

2021. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

12-s

De napközben kimehetsz sétálni,amikor kb 3-4 szerese van :D

Kész röhej ez a szabály

2021. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiába dobta be a fiokba, azt vagod? Behajtjak igy is ugy is
2021. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb már 150.000-es csekk jön a késedelmi kamat miatt..

De amúgy sok !

Igen..

2021. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%

Hat valoszinuleg kicsit nagy volt a pofa az intézkedés közben. Biztos nagyzolni akart a barátnőnek.

Meg is érdemli. Kár vergődnöd. Majd 1 millió után rájössz ;)

2021. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát ügyészasszonynak nem nagy a szája???:D
2021. márc. 2. 20:26
 18/25 A kérdező kommentje:

Én olyan vagyok, aki nem hagyja magát a rendőr előtt sem.

Egy barátom rendőrhaverja mondta, hogy rendőr létükre nem nagyobbak az átlagembernél, csak sok dolgokhoz joguk van.

2021. márc. 2. 20:28
 19/25 anonim ***** válasza:
85%
Biztos arcoskodtál. Amikor a rendőr megírta a szabálysértési feljelentést, hozzáírta hogy nem voltál együttműködő. Ez amolyan burkolt jelzés a szabálysértési ügyintézőnek hogy "szopasd meg a kisköcsögöt mert nagy volt a pofája". Egyszer elkapott a yard mert vezetés közben telefonáltam, kapásból fel akart jelenteni, de mindent egyből bevallottam , még viccelődtünk is egyet, végén rádumáltam 5 ezer helyszínire. Ugyanez a szitu egy ismerősömmel, beszólt a rendőrnek hogy "van videófelvétel"? Volt, 70 ezres szabálysértést kapott, büntiponttal megspékelve.
2021. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem fogadom el, azt mondta feljelent. Mondtam jelentsen akkor...
2021. márc. 3. 01:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!