Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem szégyellnek százezer...

Nem szégyellnek százezer forintot kiszabni a kijárási tilalom megszegése miatt?

Figyelt kérdés

Két hete meg akart a járőr büntetni este 10-kor 10.ezer forintra, nem fogadtam el, tegnap pedig jött egy levél, mellè csekk 100.000, azaz százezer forintról. A rendőrség szabálysértési osztályról jött.

Elhiszem, hogy a törvény az törvény, nem bántani akarom a rendőrség munkatársait, de hogy nem szégyellnek százezret kiszabni ilyen csekély dogért? Mert, 10 ezret nem fogadtsm el, kiszabta volna a dupláját 20-at, de nem tízszeresét. Kicsit az érték nincs egyenlőségben a cselekmény elkövetési tárgyi súlyával. Most nekem nem rontották el a kedvem. Elolvastam aztán betettem a fiókomba. Ennyi. Csak, hogy miért ennyire szigorúak, hogy százezres nagyságrendbdn szabták ki?



2021. márc. 2. 17:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nahát engem nem szivatott meg az biztos.
2021. márc. 3. 01:25
 22/25 anonim ***** válasza:
51%
Őt de etdekli hidd el, de te itt vergodsz miatta
2021. márc. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
22-s,ezt újra kérlek
2021. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
kamuszagú sztori, de hallottam hasonló esetről, de az még az elején volt.
2021. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
#24 Szerencsére még a rendőrök többsége is van annyira értelmes, hogy nem veszi komolyan ezeket az értelmetlen korlátozásokat. Múltkor egy bolt előtt még maszk nélküli rendőröket is láttam (amúgy itt kötelező közterületen). De sajnos biztos vagyok benne, hogy még mindig vannak olyan idióta vagy buzgómócsing ávósok, akik komolyan veszik.
2021. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!