Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A sértett miért nem akar...

A sértett miért nem akar velem találkozni? A bíróságon sem?

Figyelt kérdés

17 rendbeli üzletszerűen elkövetett a szabálysértési értékhatárt meg nem haladó helyiségbe a jogosult vagy a használó beleegyezése nélkűl megtévesztéssel elkövetett lopás vétségével gyanúsítanak.


Van olyan sértett, akitő egy tízezrest hoztam el, amely miatt Ő ugyan nem tett feljelentést, de a kameraképen a sportcsarnok tulajdonos megmutatta nekem a képen, hogy én jártam ott -mint illetéktelen-.


Tehát nem tett feljelentést, de más igen és én mint gyanúsított elismertem és beidézték tanú/sértettként kihallgatásra az egyik sértettet, egy 16 éves lányt.


Olvastam a tanúvallomását (ZÁRT ADATOK) és nyilatkozta, hogy eltűnt tízezer forintja, amely ezidáig nem térűlt meg, polgári igényét viszont előterjeszteni kívánja, 10.000 forint értékben, kárt szenvedett. Iratokat nem kívánja megismerni, bírósági tárgyaláson nem kíván részt venni, Ő engem -mint elkövetőt- nem akar látni, nem akar találkozni velem, mert -elmondása szerint- Ő kiskorú és nem akar találkozni.


Vajon miért nem akar velem találkozni? Nem vagyok emberevő, egy szelíd ember vagyok, aki soha sem bántott még senkit. Mi az amiért nem akar találkozni?


Kéri a kárt? - Igen.

Zárt adatok, azaz nem tudom hová küldeni.

Egy lehetőség van, találkozni, ami úgyis a bíróságon lenne, de nem akar.

Pedig mivel zárt az adatai, a bíróságon szerettem volna, hogy találkozzunk és ott megtérítem a kárt, de Ő nem akar.


Mi az ami miatt nem akar találkozni?


Csak azért kérdezem, mert akkor a többi nem kártalanított sértett se akar találkozni?



2021. ápr. 14. 20:12
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarna egy bűnözővel találkozni? Én se akarnék.
2021. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fél nehogy újra meglopd Levike.
2021. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Talán, amint mondtam a kárt megtéríteni. Azért.
2021. ápr. 14. 20:16
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Levike
2021. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akar részt venni a Levike sztori folytatásában, és gondolom nem akarja, hogy megint meglopd.

Levike, most komolyan,jótanácsként mondom,hogy tényleg szakemberhez kéne fordulnod, ez a lopkodásod nem fog jóra vezetni, mert nem fogja mindenki bíróságra vinni az ügyét, hanem elintézi veled, meg amúgy is jó útra térhetnél már.

2021. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
5-s jól írja, ha pl. engem lopnál meg akkor úgy össze vernèlek hogy össze xarnád magad
2021. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Levike,ezért már munkatáborba zár a Táncsics radikális balpárt.
2021. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Március 8-án délelőtt képesek voltak mind a 8 fő kézilabdázó lányt bridézni és majdcsak az egész alosztály aznap délelőtt-délután a kézilabdázó lányokat hallgatta ki, egyiket 9-re idézték, másikat 10-re, több főt nem is az a nyomozó hallgatta ki, akinél.az ügyem volt, hanem másik nyomozó.


Képesek voltak majdcsak az egész napot rászánni, hogy az én ügyemben mindegyik sértettet kihallgassák, mindegyiknek feltették azt a kérdést, hogy látott-e gyanús személyt.


Micsoda munkát belefordítottak a nyomozók vacak pár tízezer forint miatt, amit vissza akar kérni a sértett, csak módot nem akar rá biztosítani.


Mellesleg egy 16 éves lány miért mászkál tízezer forinttal.

2021. ápr. 14. 20:44
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy millió forinttal mászkálna, akkor sem lophatod meg.

Levike, komolyan menj el szakemberhez!

2021. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

"Mellesleg egy 16 éves lány miért mászkál tízezer forinttal."


Na tessék még ő lesz a hibás amiért loptál tőle.

2021. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!