Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A sértett miért nem akar...

A sértett miért nem akar velem találkozni? A bíróságon sem?

Figyelt kérdés

17 rendbeli üzletszerűen elkövetett a szabálysértési értékhatárt meg nem haladó helyiségbe a jogosult vagy a használó beleegyezése nélkűl megtévesztéssel elkövetett lopás vétségével gyanúsítanak.


Van olyan sértett, akitő egy tízezrest hoztam el, amely miatt Ő ugyan nem tett feljelentést, de a kameraképen a sportcsarnok tulajdonos megmutatta nekem a képen, hogy én jártam ott -mint illetéktelen-.


Tehát nem tett feljelentést, de más igen és én mint gyanúsított elismertem és beidézték tanú/sértettként kihallgatásra az egyik sértettet, egy 16 éves lányt.


Olvastam a tanúvallomását (ZÁRT ADATOK) és nyilatkozta, hogy eltűnt tízezer forintja, amely ezidáig nem térűlt meg, polgári igényét viszont előterjeszteni kívánja, 10.000 forint értékben, kárt szenvedett. Iratokat nem kívánja megismerni, bírósági tárgyaláson nem kíván részt venni, Ő engem -mint elkövetőt- nem akar látni, nem akar találkozni velem, mert -elmondása szerint- Ő kiskorú és nem akar találkozni.


Vajon miért nem akar velem találkozni? Nem vagyok emberevő, egy szelíd ember vagyok, aki soha sem bántott még senkit. Mi az amiért nem akar találkozni?


Kéri a kárt? - Igen.

Zárt adatok, azaz nem tudom hová küldeni.

Egy lehetőség van, találkozni, ami úgyis a bíróságon lenne, de nem akar.

Pedig mivel zárt az adatai, a bíróságon szerettem volna, hogy találkozzunk és ott megtérítem a kárt, de Ő nem akar.


Mi az ami miatt nem akar találkozni?


Csak azért kérdezem, mert akkor a többi nem kártalanított sértett se akar találkozni?



2021. ápr. 14. 20:12
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

"Elcsenés" nincs a btk-ban. Lopás van, te meg tolvaj vagy. Szerinted a tolvaj jó fej, rendes, tisztességes ember? Én besurranhatok a házadba, és "elcsenhetek" mindent, ami csak tetszik?! Képzelem: hazamész, látod az üres lakást, és azt mondod magadban, "De kedves volt az az ember, milyen rendes, tőle, hogy nem vert meg, sőt meg is ölhetett volna. Ő a barátom, olyan jó fej! Milyen kár, hogy itt felejtette ezt a kis ötezrest a fiókom aljában, ha tudnám, ki ő, felkeresném, és odaadnám neki, biztos nagyobb szüksége van rá, mint nekem, és olyan jó fej, szinte a barátom!"


Agyam kisül, milyen hülye vagy. Remélem hogy véresre tömik a segged!

2021. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

Levike, èn akiket megvertem azok előtte basáskodtak mások felett, engem is hónapokon keresztül kihasználtak, mikor egy idöre nekem vège volt velük a haragnak akkor más bűncselekmènyeket követtek el...


Te ezzel szembenn tök random embereket loptál meg akkket èletedben nem láttál...


Sztem Te egy kicsit nagyobb galaj vagy mint èn...

2021. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

Jó, ne magyarázd itt el nejem, hogy kiket vertél meg.

Senkit nem vertél meg, igazából téged vertek meg, csak fordítva adod elő a dolgaid.


Ezt onnan következtetem le, hogy minden válaszodban szegedi bírósági verekedőnek mondod magad és elkezded a történetet leírni részletesen újra és újra a válaszaidban, mintha hősködnél.


Közben oedig téged vertek el barátom.

2021. ápr. 16. 02:52
 34/52 anonim ***** válasza:

Mert büszke vagyok rá, hogy olyat tettem amit senki nem mert ès semmit se kaptam èrte míg Te ugyanezèrt 3 èv börtönt kaptál vna...


Úgy xarrá vertem a 2 cigányt, hogy hordágyon vittèk a mentők el őket...


Ha meglatnak az utcán, elszaladnak, fèlnek tőlem pedig fegyvereik is vannak

2021. ápr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

Levike, és arra még nem gondoltál, hogy te mint rendes ember, nem tudod, hogy az a pénz, mit jelentett azoknak az embereknek akiket megloptál? Lehet, hogy a kenyerüktől, gyógyszerüktől fosztottad meg őket, mert így nem tudnak venni, lehet, hogy éheznek, lehet, hogy nem tudnak fájdalomcsillapítót vagy mást venni, és rosszabb nekik ez, mint a verés.


Nincs neked semmi lelkiismeretfurdalásod?!

Ennyire egy gerinctelen senki vagy?

2021. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Nincs lelkiismeretfurdalásom.


Engem ki sajnál? Senki.


Az egyik ügyemben a meghatalmazott védőmnek is mindegy, hogy mit kapok, csak a pénzt akarja kikényszeríteni tőlem.


Egyébként az egyik 16 éves körüli lány akinek pedig 5 ezer forintját vittem el, volt egy tábla MILKA csoki is a sporttáskájában, őszintén azt is kivettem, felbontottam és megettem. Szeretem a csokoládét.


A rendőrségi iratban pedig szerepel ugyan, hogy 5 ezer és 1 tábla csoki tűnt el, de kára csak 5 ezer keletkelett, csak 5 ezer forint értékben kéri polgári igényét. Elmondható tehát, hogy a kb.299 forintos csokoládét nem kéri megtéríteni, vagyis nincs a kár között.


Egy rosz hírem van. Amivel gyanúsítanak, hogy elloptam pénzt, de még nem térült meg, az nem is fog, ihatnak rá hidegvizet.


Ők kérték zártan az adataikat, hogy a postacímet se tudjam meg, Bíróságo se akarnak ott lenni. Nincs rá mód.

2021. ápr. 16. 12:26
 37/52 anonim ***** válasza:

Levike, pont erről beszèltem...


Èn olyanoknak okoztam kárt a verèssel akiken amúgy is bosszút állt vna egy haragosuk, Te meg elloptad egy iskolás kiscsaj uzsonna pènzèt...


De ha Te ennyire nem látod át, nem èrzed a kettő tett közti különbsèget akkor Nálad nagy a baj...

2021. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Akkor nagy baj van. Ennyi...
2021. ápr. 16. 14:41
 39/52 anonim ***** válasza:

"Nincs lelkiismeretfurdalásom. Engem ki sajnál? Senki."

Még lelkiismeretfurdalás se gyötör. Akkor miért kéne sajnálni?

2021. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sajnállak. Ilyen kevés ésszel...
2021. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!