Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A sértett miért nem akar...

A sértett miért nem akar velem találkozni? A bíróságon sem?

Figyelt kérdés

17 rendbeli üzletszerűen elkövetett a szabálysértési értékhatárt meg nem haladó helyiségbe a jogosult vagy a használó beleegyezése nélkűl megtévesztéssel elkövetett lopás vétségével gyanúsítanak.


Van olyan sértett, akitő egy tízezrest hoztam el, amely miatt Ő ugyan nem tett feljelentést, de a kameraképen a sportcsarnok tulajdonos megmutatta nekem a képen, hogy én jártam ott -mint illetéktelen-.


Tehát nem tett feljelentést, de más igen és én mint gyanúsított elismertem és beidézték tanú/sértettként kihallgatásra az egyik sértettet, egy 16 éves lányt.


Olvastam a tanúvallomását (ZÁRT ADATOK) és nyilatkozta, hogy eltűnt tízezer forintja, amely ezidáig nem térűlt meg, polgári igényét viszont előterjeszteni kívánja, 10.000 forint értékben, kárt szenvedett. Iratokat nem kívánja megismerni, bírósági tárgyaláson nem kíván részt venni, Ő engem -mint elkövetőt- nem akar látni, nem akar találkozni velem, mert -elmondása szerint- Ő kiskorú és nem akar találkozni.


Vajon miért nem akar velem találkozni? Nem vagyok emberevő, egy szelíd ember vagyok, aki soha sem bántott még senkit. Mi az amiért nem akar találkozni?


Kéri a kárt? - Igen.

Zárt adatok, azaz nem tudom hová küldeni.

Egy lehetőség van, találkozni, ami úgyis a bíróságon lenne, de nem akar.

Pedig mivel zárt az adatai, a bíróságon szerettem volna, hogy találkozzunk és ott megtérítem a kárt, de Ő nem akar.


Mi az ami miatt nem akar találkozni?


Csak azért kérdezem, mert akkor a többi nem kártalanított sértett se akar találkozni?



2021. ápr. 14. 20:12
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Ez a legkisebb.

Továbbra sem válaszoltál arra, hogy büszke vagy-e magadra, és milyen embernek tartod magad.

2021. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Rendes embernek.

Nem súlyos, erőszakos bűnt követtem el.

2021. ápr. 14. 22:40
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Rendes ember nem lop. Attól, hogy nem erőszakos bűn, még bűn marad.
2021. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
Békéscsabán már nem rablással vádolnak?
2021. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Utolsó!


De, van ott is Neki...

Van egy jó pár rablási ügye, jó nèhány hatóságnál...


Levike!


Èn korábban felnèztem Rád, te vtál a pèldakèpem... De most már undorodom Tőled, egy fostalicska vagy....


Miattad most már kènytelen leszek jó útra tèrni, hogy ne süllyedjek le a Te szintedre!

Eddig bátran verekedtem, bárhol, most már nem követek el több bűnt!


Üdvözlettel:

A bírósági verős

2021. ápr. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Levike, lehetek veled szemben a te fogalmaid szerint rendes? Szeretnéd, hogy mindenki veled szemben a te fogalmaid szerint legyenek rendesek?

Értsd ezalatt, hogy nem vernek meg, csak bemennek a lakásodba, és elviszik azt, ami megtetszik nekik.

Így szeretnél élni, Levike?!

2021. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:

Levike, az, hogy összevonták két vagy több ügyedet, az büntetés szempontjából egyáltalán nem biztos, hogy jó neked, de megérdemled.

Tudod, így megnövekszik az értékhatár, a sorozatos elkövetés is fennáll a bűnismétlés mellett...


Egyébként egy ócska kis hazudós vagy itt is: pár napja még azt mondtad, hogy nem loptál, és micsoda igazságtalanság, meg rosszkor voltál rossz helyen, és épp csak megijedtél, azért futottál el, ezzel szemben meg... na mindegy is.

Jó kis köcsög leszel a börtönben, annak is kell lenni valakinek.

2021. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
Végre a népharag legyőzte levikét.
2021. ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

levike, ha rendes ember vagy, akkor miért nem dolgozol ahelyett, hogy lopsz. Tudod, amikor lopsz mások munkájának gyümölcsét veszed el. Valaki megdolgozott azért a tízezer forintért, akár hiszed, akár nem. Nem neked rakták oda, ahol volt.

Ez pont olyan lenne, mintha én fognálak, és tízezer forintnyi értékben munkára kényszerítenélek, és azt mondanám, hogy a munka ingyen van, miért is kéne fizetni.

Tesz ilyet egy rendes ember?!


Egyébként hogy folyassuk a jó gondolatmenetedet, az erőszaktevő is rendes ember, mert nem gyilkos?!


Érted már, hogy mi a baj veled?


És azért nem akar elmenni a bíróságra veled találkozni, mert nem vagy rá méltó emberileg, hogy időt pazaroljon rád. Megkapja a pénzét a bíróság közvetítése által, de nem rablod még az idejét is feleslegesen. Így is többet vesztett miattad egy ártatlan ember.

2021. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Kedves szegedi verekedő!


Kicsit sem tudsz érdekelni, hogy mit gondolsz rólam, a verekedés, testi sértés nagyobb bűn mint amit én tettem. Én csak a sértett távollétében csak belenyultam a tárcájába és kivettem, majd távoztam.


Te személy elleni erőszakokat követtél el, én csak "elcsenést".

Ami azt jelenti, hogy senkinek nem okoztam testi, lelki sérelmet, csak bosszúságot, borsot törtem az orruk alá. Tudom, hogy mégresek lehettek és anyukám is emlegették.

2021. ápr. 15. 12:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!