Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a paprikasprayt az övemre...

Ha a paprikasprayt az övemre teszem és látszik hogy van valami az oldalamon a pólóm alatt azzal mennyire vonom magamra a rendőrség figyelmét?

Figyelt kérdés
Ugye már jön a póló időszak és a nadrágzsebembe már nem fér bele, táskában meg nem a legpraktikusabb hordani. Elég sok rendőrrel találkozok egy nap igaz csak amíg elmennek mellettem de nem szeretnék belefutni egy igazoltatásba.

2021. jún. 11. 19:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mostmár a legtöbbször pólóban vagyok így az nem jó
2021. jún. 13. 05:10
 12/17 Thunderfairy ***** válasza:
100%

Telefont, kulcsot, cigit, airpodsot, zsebkést, pénzt, zsebkendőt és maszkot tehát nem fér bele.


Talán ezeket a dolgokat érdemesebb lenne egy övtáskába hordani és a sprét a zsbben. A kulcs maradhat egyik zsebben és a zsebkendő a másikban. A többit tedd egy övtáskába ami mindig a derekedra van téve benne a szükséges dolgokkal.

2021. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Szükségét érzed annak, hogy paprikasprayt hordj magadnál? Elmondásaid alapján arra következtetek, hogy férfi vagy. Plusz kést is hordasz. Őszintén szólva nem tudom, hogy mi szükség férfiként két önvédelmi eszközre.
2021. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az övtáskás dolog jó ötlet a kés másodlagos fegyver, illetve ha tehetem nem azt használnám önvédelemre mert nem szeretnék senkit komolyabban megsebesíteni, esetleg megölni
2021. jún. 13. 15:02
 15/17 Thunderfairy ***** válasza:
100%
A kés at támadó fegyver. Nézzétek meg neten pár késharc videót. Ha nem tudod használni a kést akkor azért rossz. Elveszik és azzal késelnek meg. Ha tudod használni akkor meg minden lesz csak önvédelem nem. Legalábbis a biróságon. A kés az TÁMADÓ FEGYVER.
2021. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Kedves válaszolók! Ha FOGALMATOK SINCSEN valamiről akkor miért beszéltek róla? Egy csomó hülyeség amit írtatok, és egy ilyen fontos kérdésről félreinformáltok valakit.


Kezdjük azzal, hogy a paprikaspray legális, NEM fogják megbüntetni érte a kérdezőt.


A második az, hogy NE rakja be a táskájába, zsebébe stb. mert veszélyhelyzetben rohadtul nem fogja tudni elővenni, hanem az övére kell rakni.


A kés egy rossz önvédelmi fegyver, ugyanis túl halálos viszont nincs megállító ereje, ezt biztos hogy el fogják venni a rendőrök.

2021. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
És a rendőrök figyelmét nem vonja fel a dudorodó öv?
2021. júl. 18. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!