Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Félek hogy bántani fognak,...

Félek hogy bántani fognak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom meghívott egy bulira, a nagybáttya szabadult a börtönből akkoriban még pár hete (már itt elég gáz, tudom), és meghívott hogy igyak velük egyet. Gondoltam oké, miért ne, rég találkoztam vele. Összesen 7en voltunk, barátomon kívül senkit se ismertem. Felmentünk a nagybáttya házára, elkezdtünk ott iszogatni, eleinte tök jó volt minden, kezdtem megismerni a többieket, ettünk, ittunk. Majd gondoltak egyet hogy menjünk be a városba, ott vettünk még pár üveg piát az egyik dohányboltban. Sétálgattunk egy keveset, akkor még minden ok volt, a baj fél óra múlva kezdődött, a haver nagybáttya eléggé megvadult, részeg lett, elkezdtett ordítozni, elkezdte ütögetni a buszmegálló táblát, villanyoszlopot, eléggé idegbeteg lett, pedig előtt tök normális volt. Lekellett nyugtatni, el is vittük egy csendesebb helyre, ott folytattuk a bulit. Egy ideig ment is, viszont visszamentünk még egy utolsó körért a városba, majd egy idő után egy parkban találkoztunk egy szintén ittas társasággal, odamentünk hozzájuk beszélgetni, láttuk rajtuk hogy megvoltak ijedve, ezért elmentek. De a haver mondta az unokaöccsének poénból (tényleg csak poénból), hogy kössön beléjük, a kisgyerek (aki csak 14), egyből utánuk szaladt és elkezdte rángatni az egyik gyerek kabátját, majd ellökdösték. Utána a nagybátty egyből beugrott és leütötte az egyiket, egy másikat is levitt a földre, ekkor még 2 gyerek közülünk is odament és ütötték őket. Csapat nagyrésze amúgy elszaladt, voltak kb 20an, de 4 embert leütöttek. Ekkor nagyon megijedtem mert tudtam hogy ebből baj lesz, elfutottam én is. Elfogták aznap őket a rendőrök, hozzám is jöttek hogy tanuként tegyek vallomást ellenük. De félek hogyha elmondom az igazat engem is bántani fognak. Én nem ezt akartam, nem tudtam hogy ez lesz, én azt hittem minden normálisan fog menni, de hát nem így sikerült. Mit kéne mondani a rendőröknek?

2021. aug. 28. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Mivel sokan voltak ott, nagyjából ki fog derülni az igazság, és ha nem az igazat mondod, bűncselekményt követsz el. Mivel büntetett előéletű, elég sok időre be fogják varrni.
2021. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Zártan kezekt adatok.

Be. leírja.

Szivesen

2021. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg azt mondhatod, hogy nem láttad, ki ütött, hisz sötét volt, és amúgy is hamar elfutottál, mert te sem akartál verekedni.
2021. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 scamdemic ***** válasza:
92%
Jaja, sötét volt, nem sokat láttál, és elfutottál, mert nem akartál te is kapni ill. jobban belekeveredni.
2021. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván meg kell indokolnia, miért is futott el... Ez így nem megy.
2021. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg megpróbálkozhatsz azzal, hogy annyira részeg voltál nem tudod hogy történt. Egyszer csak körülötted verekedtek de nem láttad ki kezdte mert épp okádtál a bokor mögött. :)
2021. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
#6-os jót írt, én is az ittas állapotra hivatkoznék, képszakadás, csak foszlányokra emlékszel, részletekre nem, stb. Így semmit nem fog érni a vallomásod, majd összelegózzák a többiből valahogy.
2021. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Semmi extra, cigány mindennapok😂 cigány életkép😂
2021. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, összehozom majd valahogy. De viszont nem értem, akkor még csak pár hete volt kint, és máris balhézni kezdett. Tényleg nem értem az ilyet.
2021. aug. 29. 12:59
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Sokakból hozza ki az alkohol az állatot, ezek az emberek jellemzően próbálják magukat visszafogni a mindennapokban, de az sok stresszel és frusztrációval jár, de ezt a gátat az alkohol ledönti.
2021. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!