Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan bizonyítható a gyorshaj...

Hogyan bizonyítható a gyorshajtás minden nélkül? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Pizzafutárként dolgozok. Nem régóta dolgozok ezt, tehát még nem tudok sok mindent. Céges suzukival dolgozok. 2 autóval is, mikor (melyik nap) melyikkel. Legutlojára pont ma volt 3 hete (hétfőn 2021.08.09.-én) hogy dolgoztam. Holnap reggel kell bemennem aláírni a papírokat a főnökhöz (bérpapír stb) és mondta a telefonba, hogy van egy 30ezres gyorshajtásom. Kérdésem pedig az, hogy hogyan és mivel bizonyítható, hogy én követtem el a gyorshajtást? Nyilván nem akarok fizetni! A főnök már kérdezte a telefonba, hogy akkor holnap reggel viszem is a 30ezret? Mondom ácsi nem viszem amíg nincs bizonyítva az, hogy én voltam. De akkor mi lehet ennek az ügynek a vége?

2021. aug. 30. 13:18
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/158 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz te???
2021. dec. 23. 20:43
 92/158 anonim válasza:
Kerlek ne haragudj a stilusomert, de halalra szopatod magad naprol napra. Abbol nem lesz semmi, hogy itt idegeskedsz, csak telnek a napok es kamatozik a birsagod, de nem erted meg. Boldog karacsonyt.
2021. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/158 anonim válasza:

#90


Fontos, figyelj kerdezo!!!!!

NE lepj semmit, irkalj ide, nyugi minden oke lesz.

NE fizesd be a csekket utolag.

NE fogadj meg semmi tanacsot ami 10 oldalon at megy, mindenki ugyan azt irja, de az NEM helyes.

jk

2021. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/158 A kérdező kommentje:
De nincs is csekk te b*rom hát ennyi szefo-s embert hogy fújt ide a szél?
2021. dec. 24. 10:14
 95/158 A kérdező kommentje:
Szóval mit tudok tenni???
2021. dec. 28. 17:14
 96/158 A kérdező kommentje:
Na mitévő legyek?
2021. dec. 31. 13:19
 97/158 anonim ***** válasza:

Szia!


"És én nem a főnökömmel adtam át a pénzt, mert ő akkor nem volt bent. Hanem az egyik konyhásnak. És van papírom az átadásról, az átvevő aláírásával."


Na, ilyet nem csinálunk sosem! :D


De ez hogy volt egész pontosan? Oda adtad a konyhásnak a főnök tudtával, mert Ő mondta hogy Neki add oda, vagy csak Te adtad neki oda azzal az indokkal, hogy majd adja át a főnöknek? (Bár, nem hinném én sem hogy ennyire kibasznának egymással a kollégák, de embere válogatja igazából.)


Mert ha tényleg oda került a főnökhöz a pénz, Ő is mondta hogy eltette, akkor onnantól fogva kellett volna egy amolyan átadási nyilatkozat szerűség, valami írásos bizonyíték, erről az esetről. Mert akkor onnantól fogva az már nem a te sarad. De mint ahogy anno írtad is, hogy lehet hogy te látszódol a képen, de nem egyértelmű, csak a ruhából ítélve, akkor sem tudott volna semmit csinálni, ha azt mondod neki hogy nem, és már másnap nem is mész oda dolgozni. Ennyi. :'D


Már eltelt azóta több mint 4 hónap. Ha nem volt még belőle semmi, akkor ne is stresszeld magad tovább rajta. Az, hogy ha bevan fizetve és fent van még a kép mindig, olyan előfordul. Fent is lehet még egy darabig, ez is változó.

2021. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/158 A kérdező kommentje:
#97 van írásos bizonyíték értsd már meg nyomtattam 1 átvételi elismerését és aki átvette a pénzt, az aláírta nekem az elismervényt. És még mindig a főnököm kérte, hogy így legyen. És nagyon nem akartam kifizetni, sokáig vaciláltam de aztán csak bevittem a pénzt mivel szeretek ott dolgozni és azóta már dolgoztam ott és lehet januárban megyek vissza.
2022. jan. 1. 11:29
 99/158 anonim ***** válasza:
Értem, tiszta sor. Akkor én azt mondom, hogy ezek után már ne foglalkozz vele.
2022. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/158 A kérdező kommentje:
Nem is foglalkoznék vele én már hónapok óta, ha nem lennének fent a fotók... Vajon miért vannak még fent?
2022. jan. 1. 19:20
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!