Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan bizonyítható a gyorshaj...

Hogyan bizonyítható a gyorshajtás minden nélkül? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Pizzafutárként dolgozok. Nem régóta dolgozok ezt, tehát még nem tudok sok mindent. Céges suzukival dolgozok. 2 autóval is, mikor (melyik nap) melyikkel. Legutlojára pont ma volt 3 hete (hétfőn 2021.08.09.-én) hogy dolgoztam. Holnap reggel kell bemennem aláírni a papírokat a főnökhöz (bérpapír stb) és mondta a telefonba, hogy van egy 30ezres gyorshajtásom. Kérdésem pedig az, hogy hogyan és mivel bizonyítható, hogy én követtem el a gyorshajtást? Nyilván nem akarok fizetni! A főnök már kérdezte a telefonba, hogy akkor holnap reggel viszem is a 30ezret? Mondom ácsi nem viszem amíg nincs bizonyítva az, hogy én voltam. De akkor mi lehet ennek az ügynek a vége?

2021. aug. 30. 13:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/158 A kérdező kommentje:
Még most sincs befizetve a büntetés a gyorshajtásra. Pedig már lassan 2 hónapja történt. Már amúgy jó pár hete a végrehajtás stádiumban van a piros csík. Vajon miért nem fizette még be a főnökasszony?????
2021. szept. 21. 17:15
 72/158 A kérdező kommentje:
Augusztus 9.-én történt a gyorshajtás. Én ugye nem sokra rá be is vittem a pénzt. Most néztem utána és még most sincs befizetve a bírság, a befolyt összeg még mindig 0!!! Vajon miért? Talán nem fizette be a volt főnököm?????
2021. okt. 10. 12:36
 73/158 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azota?
2021. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/158 A kérdező kommentje:
Hát azóta sincs befizetve a rendőrség honlapja szerint a befolyt összeg 0
2021. nov. 10. 19:49
 75/158 anonim válasza:
Full egyszeru nem ertem mi ennyire nehez ezen. Kicseszett veled a fonokod, elrakta zsebre a penzt. Bizonyitek, hogy te oda adtad? Sehol. Buktal 30 rugot es van meg egy 30 ezres szamlad is, no cap.
2021. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/158 A kérdező kommentje:
Azóta pár napot dolgoztam ott és 1 szó sem esett a gyorshajtási ügyről. Vajon miért?
2021. dec. 5. 15:45
 77/158 A kérdező kommentje:
Hahó segítsetek légyszíves!
2021. dec. 18. 14:49
 78/158 anonim ***** válasza:

Én már írtam korábban is, hogy mivel nem te vagy a gépjármű üzemeltetője, az üzemeltető nem tudja bizonyítani, hogy a gyorshajtás idején te vezetted az autót, ezért ne fizesd ki a büntetést. Te odaadtad a főnöködnek a pénzt, gondolom erről sem kaptál semmiféle pénzbefizetési bizonylatot, ami azt jelenti, hogy a pénz átadása meg sem történt. Sokan álomvilágban élnek, fogjátok fel végre, hogy a hatóság a papírnak hisz. Elég, ha a főnököd visszamenőleg gyárt egy menetlevelet, ami szerint akkor épp te vezetted az autót, simán rád veri a büntetést a késedelmi kamatokkal együtt. Mert ő fel tud mutatni egy papírt, neked meg semmid nincs.

Papír, papír, papír. Aláírni, megőrizni.

2021. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/158 A kérdező kommentje:
#78 le vagy maradva, mint a borravaló. Már régen kifizettem. Már rég nem ott tart az ügy. Olvass, mielőtt butaságot írsz. A fotókon látszódok amúgy is (az arcom mondjuk nem látszódik)
2021. dec. 18. 15:06
 80/158 A kérdező kommentje:
És én nem a főnökömmel adtam át a pénzt, mert ő akkor nem volt bent. Hanem az egyik konyhásnak. És van papírom az átadásról, az átvevő aláírásával.
2021. dec. 18. 15:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!