Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Itthon fogdosasért fel lehet...

Itthon fogdosasért fel lehet jelenteni valakit? Az már molesztálásnak számít?

Figyelt kérdés
Ha valaki megfogja a fenekem, vagy a combom, vagy akaratom ellenére megcsókol, vagy hátulról megölel és így nyilván hozzámnyomja magát, ilyenekért fel lehet valakit jelenteni, vagy abszolút nem foglalkoznak vele?
2022. febr. 1. 12:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%

Kedves kérdező, nekem úgy tűnik, hogy életképtelen vagy!

Azzal nehéz mit kezdeni!

2022. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11-nek nem válaszolok mert tiltalak.

Az a probléma ebben a sztoriban, hogy disszociacioban es deperszonalizacioban szenvedek.

Szóval eddig, hogy ne érezzem magam rosszul, az agyam kizárta ha kaptam kéretlen erinteseket. Volt olyan hogy a saját főnököm drogozott be majd jött utánam. Kiváncsi lennék erre férfiak hogy reagálnának. Volt olyan hogy egy barát ment túl messzire, amit akkor fel sem fogtam, most viszont kezdek ebből kigyógyulni és az összes fogdosas egyszerre jön vissza, amik miatt jelenleg öngyilkos akarok lenni, annyi volt.

Csak szeretném tudni ha a jövőben bemennek a rendőrségre azzal hogy valami állat megfogta a fenekem milyen reakciót kapnék. Vagy még ott is csak lesegetnének, mert volt mar hogy a reptéren a biztonsági őr is csak elvezkedett azon hogy a női kollégája megmotoz...

2022. febr. 1. 13:50
 13/19 anonim ***** válasza:
27%

Ne érts félre, de fura, hogy mindneki téged talál meg. Nem viselkedsz úgy, hogy erre "okot" adj, vagy nem öltözöl túl hivalkodóan?

Nem tudom milyen betegségeid vannak, de a legegyszerűbb, ha kerülöd az ilyen szituációkat, ahol kettesben maradsz másokkal. Mert gondolom ha többen is vannak ott, akkor nem kezdenek el fogdosni, mert egy jó érzésű férfi még ismeretlenül is beavatkozna.

Mindenkinek joga van rendelkeznie a saját élete felett, de emiatt nem kellene öngyilkosnak lenned, ezen tudsz változtatni, hogy a későbbiekben ne történjen meg. Nyilván komoly trama lehet, főleg ha erőszak is volt, kérj segítséget a közeli ismerőseidhez a feldolgozáshoz.

2022. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13, az aldozathibaztatast fejezd me mielőtt elkezdenéd. Egyébként modell vagyok, remelem ez elmondja hogy miért is jöhetnek utánam mackónadrágban is. De egyébént meg egy no azt csinál amit akar, egy férfi soha nem érhet hozza. Ezt te sem gondolod komolyan.

A bedrogozas es fogodosas egy klub közepén történt tele emberrel. De az utcán is fogdostak mar meg. Hat ennyit a “férfiakról”

Volt akinek huszadjara mondtam meg hogy nem, de meg ezután is lefogott es erőszakkal meg akart csókolni. Igen biztosan en vagyok a hibás

2022. febr. 1. 14:06
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

Vegyünk fel mind csadort, legalább nem fogjuk szegény férfiak fantáziáját felcukkolni és akkor nem lesznek se mutogatós bácsik, se a seggünkhöz nem dörgölődznek a buszon az aberráltak.

Nem viselkedik úgy, hogy okot ad erre? Túl hivalkodóan öltözik-e...?? Áldozathibáztatás No.1.

Ha agyonütnek a buszon sem avatkoznak be sajnos semmiféle jóérzésű férfiak. Nemhogy amikor a tömegből valaki dörgölődzik, fogdos és az áldozat valószínű azt sem tudja, kihez tartozik az a kéz.

2022. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%
Az elején még segítő szándékkal írtam, de inkább elengedem ezt, mert még engem szólsz le. Tudod, szokták mondani, hogy aki qrvának áll ne csodálkozzon, ha megba...ák. Oké, modell vagy, nem tudom hogy akt vagy sem, de nem is érdekel. A legtöbb esetben nem vagy kettesben a fotóssal, se senkivel, erre direkt ügyelnek, sőt ha értelmes vagy valakit viszel magaddal, vagy alapból van melletted egy személy, aki mondjuk szponzorál vagy szerződésben állsz vele, stb. Nyilván mindenki téged fogdos, de persze a többi férfi szemét és nem segít, hihető sztori, ártatlan kis bárány lehetsz. Ha nem tudod kezelni a helyzetet, akkor keress másik "szakmát" vagy menj másik ügynökséghez, ahelyett hogy itt sajnáltatod magadat.
2022. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
“Aktmodell” “szponzorál” idáig olvastam. Szép Magyarország
2022. febr. 1. 19:36
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, legalább azt tanuld meg, hogy az ilyen ostoba veszekedőkkel, mint akinek már vagy a 4. válaszodat írtad, felesleges bármiféle kommunikáció. Ezzel csak bátorítod, ő nem segíteni akar neked, hanem deklarálni az igazát, mert szerinte tarthatatlan állapot, hogy a világ ne tudja, hogy ő bizony mit gondol a te kérdésedről...


Az eredeti kérdésedre már a 3-as kommentben válaszoltam. Feljelentést tehetsz, jogi alapod megvan rá. Az, hogy mennyire fognak támogatni ebben a rendőrök megint más kérdés.


Modellszakmában tudommal a reputáció egy pöttyet releváns szempont. Kürtöld tele a socialt egy átgondolt, jól megfogalmazott poszttal, amiben felsorolod a veled történteket. Nem kell, hogy a nagyvilág felkapja, elég ha csak a modelltársaid, bookerek, stb. olvassák.

2022. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Amugy tényleg ha nagyon kirivo a csaj mindenki rá megy

De ha lány nem egyedülmegy haza

Valami faszival nem fog rá menni random fiuk


Az ilyen lányt elnézést de kőnnyü vérü ,kőnyyen kapható fiúk számára


Ez van sokat fogják fogdosni mert fiunak ez a jo dolog ebből él egy fiu

Lányok érzelemből fiuk csak tapizásbol 😂kb mert na kinem szereti a jo bulát? Na

2022. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!