Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikor engedik el a férjem,...

Mikor engedik el a férjem, mit csinálnak most vele?

Figyelt kérdés
Vidéken egy kisebb családi gazdaságot vezetünk, van traktorunk és néhány mezőgazdasági gép, és persze gázolaj + termények. Az utóbbi hetekben betörtek és elloptak kb 200 liter gázolajat és kéziszerszámokat az udvarunkról. Tettünk feljelentést, de a tettest azóta sem találták meg és le kellett nyelnünk a veszteséget. Ma sötétedés után ismét betörtek és a férjem pont rajtakapta őket és az egyiket nagyon megverte puszta kézzel. Én közben hívtam a rendőrséget akik a mentőkkel egyszerre érkeztek 10percen belül. A betörőt hordágyon vitték el mentők, a férjem pedig bilincsben a rendőrök. Bilincsben! Akár egy bűnözőt! Egész életében vért izzadva keményen, becsületesen dolgozott, hogy aztán a cigányok elhordják a javait, és ha meg akarja védeni akkor bűnözőként kezelik! Nagyon aggódom és ideges vagyok, órák óta nem tudok róla semmit.

2022. márc. 9. 21:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

01:16 Nem, ő egy 3 pipás cigány, aki a fajtársait védi.

Kérdező! Vigyázz mit írsz ki nyilvánosan, az egymás utáni 3 pipás egy felhasználótól jött, egy cigánytól.

2022. márc. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
Ha rám gondolsz nem vagyok cigány, csak utálom az ilyen verekedős menőket. Kérdező a tesók már várják a férjedet a böribe🙂. Majd látogasd meg, de vazelint mindig vigyél neki csomagban.
2022. márc. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Na, megjelentek a bűnözősimogatók. Az ilyeneknek azt kívánom, hogy mindent este erőszakolja meg őket egy cigány betörő.
2022. márc. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
#23 a gazda egy 1 évig terjedő szab.vesztéssel sujtható buncselekmeny miatt gyakorlatilag félholtra vert egy embert. Siman 2-8 év amit ő igy tett. Megérte mi?!
2022. márc. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
70%

Mennyi bizarr válasz született itt reggelig, te jó ég..


Kérdező, ha a férjed utánafutott (tehát mikor a betörő meglátta hogy kijön, és kereket akart oldani, de a férjed utánaszaladva elkapta és megverte), ez így már valóban megállja az önbíráskodás vagy testi sértés tényállását.


"Tök jó" olvasni, hogy a sok távorvos gyakoriról megmondja, hogy súlyos sérülés vagy sem.


A fejen rengeteg a hajszálér, egy kis vágástól már ömlik a vér az ember arcán.

Az is lehet, hogy a ferj úgy kiütötte, hogy világát se tudta, a fejéből meg folyt a vér.

Szóval még simán lehet könnyű sérülés is.

2022. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Teljesen jol jartak el a rendorok amikor bilincsben vittek el a ferjed, ugyanis nem a középiskola utan 1eves rendorkepzesen atesett Kiss Jakab jaror hataskore eldonteni hogy a ferjed bunos vagy jogos vedelem miatt artatlan. A bilincsre azert volt szukseg mert csak ájultra vert valakit.

Majd a kihallgatas es nyomozas utan az ugyeszseg eldonti emel e vadat vagy sem.


Nyilvan moralisan ertheto a cselekedet, de a torvenyek mindenkire vonatkoznak. Ha bizonyítható lesz nyilvan a lopas kiserlete esetleg maganlaksertesert a ciganyokat is elitelik.

2022. márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

26


"nyilvan a lopas kiserlete esetleg maganlaksertesert a ciganyokat is elitelik."


Nyilván...


Hahó! Ébresztő! Ez itt Magyarország.

2022. márc. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 peca1000 ***** válasza:
94%

Az ilyen kis kö...csögöket, mint akik annak örülnek, hogy a férjedet bevitték, kellene börtönbe zárni, vagy agyonverni. Az emberiség selejtje.


Az összes tolvajt, rablót a helyszínen ki kéne végezni, nem érdemlik meg az életet, sem az emberi bánásmódot.


Az én tárolómat is kifosztották egyszer, ha tettenértem volna az illetőt, nyomorékká verem, vagy kinyírom.

2022. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Na mivan cicám, az embert még most sem engedték haza? Pedig már másnap dél elmúlt.
2022. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy már a tezsvírek között van:D
2022. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!