Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikor engedik el a férjem,...

Mikor engedik el a férjem, mit csinálnak most vele?

Figyelt kérdés
Vidéken egy kisebb családi gazdaságot vezetünk, van traktorunk és néhány mezőgazdasági gép, és persze gázolaj + termények. Az utóbbi hetekben betörtek és elloptak kb 200 liter gázolajat és kéziszerszámokat az udvarunkról. Tettünk feljelentést, de a tettest azóta sem találták meg és le kellett nyelnünk a veszteséget. Ma sötétedés után ismét betörtek és a férjem pont rajtakapta őket és az egyiket nagyon megverte puszta kézzel. Én közben hívtam a rendőrséget akik a mentőkkel egyszerre érkeztek 10percen belül. A betörőt hordágyon vitték el mentők, a férjem pedig bilincsben a rendőrök. Bilincsben! Akár egy bűnözőt! Egész életében vért izzadva keményen, becsületesen dolgozott, hogy aztán a cigányok elhordják a javait, és ha meg akarja védeni akkor bűnözőként kezelik! Nagyon aggódom és ideges vagyok, órák óta nem tudok róla semmit.

2022. márc. 9. 21:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
A tezsvíreiteket a bvs haverom napi szinten rugdossa szét hogy érezzék a törődést.
2022. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Na. Még most sem engedték haza az embert?
2022. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy nem úgy van hogyha betörnek hozzám akkor akár meg is ölhetem a betörőt önvédelemből? de egy verés a minimum. főleg ha cigány :D
2022. máj. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

33


Sajnos nem.

2022. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ha ejjel tor be szabadon megolheted fuggetlenul van e nala elet kioltasara alkalmas fegyver vagy sem.


Ha betor nappal egy fegyverrel, akkor szinten megolheted.


Ha betor nappal de nincs nala semmi es tettenereskor nem aggressziv akkor mar nem.

2022. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!