Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy instagram felhasználó...

Ha egy instagram felhasználó felhasználta a képeim és ezért feljelentést teszek akkor a rendőrség foglalkozni fog az üggyel?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Ezt kb mindenki leszarja.

Max jelezheted a weboldal üzelemeltetőjénél. (de az is leszarja)

2022. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Kevés az esély rá.
2022. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az instratol tudod kerni, hogy töröljék.
2022. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11684821..


Hasonló az ,,ügyünk", 2 hete tudok róla még nem történt semmi...

2022. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha rólam van szó, mint szegedi zaklató, én lennék a gyanúsított, már aznap foglalnák is le a telefonom, más normál esetben a rendőrség tojik rá.


Üdv:

A szegedi zaklató

2022. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen szegedi zaklató? Ezt nem értem.
2022. ápr. 9. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Így neveztek itt az oldalon néhányan, mert többször nem tetszettsémet fejeztem ki az miatt, hogy ha ilyen ügyek keletkeznek a rendőrségen és én rám gondolnak, akkor azonnal, nagy erőkkel jön a házkutatás, előállítás, fenyegetőzések a nyomozóktól, hogy valljak, mert rossz vége lesz... de ha másról van szó akkor tesznek az ilyen ügyekre vagyha netán én vagyok egy ilyen ügy sértettje akkor a hatóság azt mondja, hogy direkt saját magamat fenyegetem, hogy másokat feljelenthessek...


Vicc kategória!!!

2022. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!