Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni, ha tanúvallom...

Mit lehet tenni, ha tanúvallomás tétel közben a tanú nagyon kiborul?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Egy kis pálinka segíthet.
2022. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem vezesd neki a falnak. Ha a hosszúfolyosón csinálod a műsort, rá is kibálhatsz: Ember! Hát mért megy neki a falnak? És rögtön tanúid is vannak. Mi így szoktuk.
2022. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Kettes te melyik kerületbe vagy?
2022. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni, ha tanúvallomás tétel közben a rendőr már nagyon kiborul?
2022. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk adnak egy pohár vizet.
2022. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
6# Igen, így értettem, hogy nem tud beszélni (zokog meg stb.)
2022. máj. 27. 20:13
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Én nálam fordítva volt. Tanú voltam. Múlthétem átolvastam a jegyzőkönyvet és háromszor sem volt jó, háromszor javíttattam ki vele, mert monom nem írok alá. Már annyira ideg volt, hogy feltelefonált az alosztályvezetőnek, jogy "örnagy úgy gyere már le, mert itt van xy azaz én és vegzál, nem haladok a nyomozással, harmadjára sem jó a jegyzőkönyv." Az lejött azt mondta, hogy javítsd ki neki és engedd útnak. A végén pedig odaadott egy papírt, ami 6 oldal volt, hogy ez csak az elektronikus kapcsolatról szóló tájékoztató, írjak alá, hogy átvettem, közbe mondta, hogy "ja olvassa el mind a 6 oldalt, közben örjöngött, hogy ááá így este 8-ra sem végzünk. Mondtam, ezt mellözzük, mert az idézéssel megkaptam. Aztán nem olvastam el. Az kellett volna, hogy nem mondom a nyomozónak, hogy idézéssel megjött, hanem "szivassuk meg" elkezdtem volna elfele olvasni mind a 6 oldalt, hadd egye az ideg.

De nem. Csak jó a lelkem egy kicsit.

2022. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
#8 vagyok. Azaz nálam fordítva volt. Én voltam a tanú és a nyomozó volt kiborulva.
2022. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
9 nálam is kiborultak, mikor kijavítottam valamit. Nem értem, ez miért baj?
2022. máj. 27. 20:28
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
#10 Kérdező. Ne is hagyd magad. A tűz égesse meg mindet.
2022. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!