Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrjárőrnek érdemes jelentk...

Rendőrjárőrnek érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
26 évesen csak egy érettségivel nem igazán tudom mihez kezdjek az életemmel. Itt vidéken Hajdú-Biharban nagyon kevés a normális munkalehetőség. A családom vetette fel, hogy érdemes lenne rendőrnek állnom. Egyszer már jelentkeztem BV-hoz, csak az eü. vizsgálatok voltak már hátra, de rosszakat hallottam a munkáról, ezért otthagytam.

2022. szept. 11. 11:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Egyik családtagom két éve rendőr. A fizetése volt már jócskán 300 ezer felett is. Igaz, hogy sokat mentek a határhoz több napra, de amikor napi szinten járt haza akkor sem 170 ezret kapott."

Kérdés, mennyi volt ebből a bejelentett jövedelem, és mennyi az adómentes, amit a "na, most mit kezdjek magával?" kérdés előz meg.

2022. szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Érdemes jelentkezni "műveleti megfigyelő"-nek. Elég az érettségi, felvételi korhatár 18-55 életkor, havi bruttó 660 ezer, plusz 200 ezer cafeteria, ruhaellátmány és ruhapénz.

Nincs más dolgod, mint kukkolni a célszemélyeket. Jelentkezni a Nemzetbiztonsági Szakszolgálatnál - Budapest, Törökvész út 32-34 - lehet.

2022. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
“Kérdés, mennyi volt ebből a bejelentett jövedelem....." Ezt ugye viccnek szántad? Ne magadból indulj ki. Láttam a bérlapját.
2022. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
No, én tényleg nem szoktam a barátaim bérlapját nézni :D
2022. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Családtagot írtam, nem barátot.
2022. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én a 10 hónapos rendőr járőr képzésre járok, nem bántam meg hogy ide jöttem. Maga a felvételi eljárás az nagyon tingli tangli de a rendes felvételi és fizikai alkalmassági tréninget itt elvégzik. Az első hónap egy alap kiképzés aminek keretében testileg lelkileg felkészítenek erre a munkára. Tanulni is sokat kell mert 10 hónap alatt szükséges lényegében megtanulni azt amit más 2 év alatt tanul. Vannak csapat építő tréningek is ami persze nem ilyen mekis meg decathlonos szint hanem komolyan veszik. Reggeli ebéd vacsora van. A napirend szigorú reggeli torna stb korán kelés napközbeni tanórák. Többször sorakozó, alaki gyakorlatok. A többség aki komolyan gondolja és hivatás tudattal rendelkezik az jól érzi magát itt vannak akik kezdetben leszerelnek mert nem nekik való hogy kizokkentik őket a komfort zónájukból.
2022. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15 - családtagokét sem :D
2022. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is jelentkeztem Előtte ápoló voltam. Nem mindegy milyen körülmények között kapom ugyan azt a bért. Nem bántam meg.
2022. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!