Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire utáltál megbilincselv...

Mennyire utáltál megbilincselve lenni, amikor a fogvatartásod alatt néha rád tették a karperecet, vagy akár a lábbilincset?

Figyelt kérdés
Mi volt benne a legrosszabb?

2022. okt. 28. 07:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
7. Oké, várlak.
2022. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%

A legrosszabb? Hogy nem szexuális segédeszközként volt rajtam és nem az ágyba vittek benne, hanem a zárkába, vagy kihallgatásra.

Legelőször azt hittem, hogy nincs rosszabb érzés, mint bilincsben lenni, de pár óra zárka után rájöttem, hogy inkább bilincs, mint zárka.

2022. okt. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer normál bilincs volt a bokámon, pár percig játékból.

Baráti társaság, jót nevettünk, nem volt zavaró.

Egyébként meg nem adtam rá soha okot, hogy hatóság bilincset tegyen rám.

2022. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%
De most mit kell baszakodni a kérdezővel? Nyilván olyanok válaszát várja, akik voltak már az adott helyzetben. Vagy jó útra tért exbűnözők talán nem járhatnak a GYK-ra?
2022. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%

Jó útra tért exbűnöző vagyok.


Sokat volt rajtam bilincs, vagyis csak néhányszor. Vagyon elleni bűncselekmények miatt is, meg volt egy rablási vád amit nem követtem el.


Hogy milyen érzés? Olyan, hogy legszívesebben a rendőr torkát bilincseltem volna meg, ha fordítva lett volna.

2022. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#15

"legszívesebben a rendőr torkát bilincseltem volna meg, ha fordítva lett volna."

Aha.

Így beszél aki jó útra tért.

Eszedbe se jut, hogy te rászolgáltál, a rendőr meg csak tette a dolgát, ugye?

2022. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy Levike pénz megtartása végett erőszakot alkalmazott, de az nem rablás szerinte :D


Exbűnőző aszongya.. piti besurranó tolvaj, aki gyerekektől lop iskolában, meg sportcsarnok öltözőjében.

Levinek még a bilincs is túl enyhe kényszerítő eszköz volt szerintem.tudom hogy aránytalan, de megérdemelne már egy tonfát a púzójába.

2022. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
26%

#17 Csak tudod nem hoztam el pénzt és így nem áll meg a btk.365 szakasz egyik pontja sem.

Garázdaság állhatna meg, de mivel megtámadtak emiatt fújtam le a pacákot. Semmi kamerafelvétel nincs, a tanúk meg azt hazudnak amit akarnak.


Kb. 1 hónapja szép e-mailt írtam a Békéscsabai Bíróságra

miszerint pofára ítélnek, semmi bizonyíték nélkül, elég ha volt már ügy, stb, menjenek az anyjukba. Ígyírtam nekik. Nem válaszoltak.

2022. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#18 vagyok. Mármimt rablás egyik ponja sem áll meg. Csak azért írtam, hogy a btk.365 pontot esetleg nem tudnátok felfogni mit jelent.
2022. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%

Különleges elméd van.

Mint a Dumb és Dumberben.

2022. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!