Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire utáltál megbilincselv...

Mennyire utáltál megbilincselve lenni, amikor a fogvatartásod alatt néha rád tették a karperecet, vagy akár a lábbilincset?

Figyelt kérdés
Mi volt benne a legrosszabb?

2022. okt. 28. 07:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olvasd át jobban a btk-t, mert valami elkerülte a figyelmed. Rablás volt az, komám.
2022. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
37%

Az lett volna ha elhozom a pénzt. De nem hoztam el semmi pénzt.


Engem vertek meg. Az edző vert meg, meg az egyik ott edző. Nyoma is maradt.

2022. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

De az lett volna a célod, nemigaz?

Na jó, ezesetben maradjunk rablás kísérletnél. Bár ilyenkor is a befejezett tényállás szankcióját kell alkalmazni. Bár ezt már tudod jól, van benne bőven tapasztalatod, minek is jártatom a szám...


Amúgy vicces gyerek vagy te: kirabolnál valakit\valamit, erre még te állsz neki feljebb, hogy visszaüt (ami igazából csak annyi volt hogy megszorította a kezed. Egyem azt a galamb lelked te szegény pára :D. Te vagy az áldozat igazából, mi?).

2022. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

#23

A rendőrre meg haragszik, mert megbilincselte.

Szerintem az is bántja, hogy az emberek nem adják neki oda a pénzt, kénytelen lopni.

2022. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
93%

Legelőször azt hittem nincs rosszabb, mint megbilincselve lenni, aztán pár órás zárka után rájöttem, hogy bezárva lenni a legszörnyűbb.

Főleg napi 24 órából huszonhármat napokig. (Nincs beszélő, nincs kihallgatás, nincs tárgyalás, csak a napi egy órás séta.)

Szóval inkább bilincsben, mint zárkában! (Mondjuk lábbilincs soha nem volt rajtam.)

2022. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!